محمد کارت امسال برای سینما “سوپرایز” دارد

تلویزیون ، سینما و تئاتر 🔥 ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

محمد کارت امسال برای سینما “سوپرایز” دارد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا محمد کارت از پایان نگارش فیلمنامه سینمای” سوپرایز” با همکاری احسان عبدی پور خبر داد.
محمد کارت امسال برای سینما

محمد کارت از پایان نگارش فیلمنامه سینمای” سوپرایز” با همکاری احسان عبدی پور خبر داد.

کارگردان فیلم سینمایی “شنای‌پروانه” که سال گذشته فیلمش در جشنواره‌ی فیلم فجر از رکوردداران کسب سیمرغ بود و سیمرغ مردمی، صدابرداری و صداگذاری،تدوین
نقش مکمل زن و نقش مکمل مرد را گرفت درباره فعالیت جدید خود به ایسنا گفت: از اواخر بهمن سال گذشته به همراه احسان عبدی‌پور یک فیلمنامه سینمایی نوشتیم با عنوان “سوپرایز” که کارگردانی آن را خودم انجام خواهم داد و به تازگی نسخه اولیه آن آماده شده است. این فیلم به زودی وارد مراحل بعدی خواهد شد.

این فیلم‌ساز درباره مضمون و موضوع مختصر توضیح داد: این فیلمنامه فضایی بسیار متفاوت از “شنای پروانه ” دارد و یک گروتسک اجتماعی‌ست. بافت آن در جنوب شهر روایت می‌شود اما نه آن جنوب شهری که تا کنون دیده‌ایم.

کارت توضیحات بیشتر درباره فیلمش را به بعد موکول کرد.

به گزارش ایسنا، قرار بود «شنای پروانه» در اکران نوروزی به نمایش درآید اما شیوع کرونا و تعطیلی سینماها باعث عدم اکران این فیلم شد.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments