«محمد بلوری» سوژه یک مستند شد

تلویزیون ، سینما و تئاتر 🔥 ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

«محمد بلوری» سوژه یک مستند شد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا مستند سینمایی «روزگار بلور» بعداز دو سال پژوهش ساخته شد.
«محمد بلوری» سوژه یک مستند شد

مستند سینمایی «روزگار بلور» بعداز دو سال پژوهش ساخته شد.

به گزارش ایسنا، طبق اعلام دست‌اندرکاران این مستند که به کارگردانی امیر فرض‌اللهی ساخته شده، این اثر درباره شرافت، شجاعت و هوشمندی در روزنامه‌نگاری معاصر با محوریت محمد بلوری، پدر حوادث‌نویسی ایران است.

سیناپس اولیه این کار توسط مهدی ملک و امیرفرض اللهی نوشته شده، اما به‌دلیل همکاری نکردن برخی ارگان‌ها و محدودیت‌های عدیده در طول تولید، تغییرات زیادی در تولید این فیلم به نسبت سیناپس ایجاد شده است.

در مستند «روزگار بلور» اُرد عطار پور  مشاور کارگردان است.

همچنین مرتضا بوبوری تصویربردار،  مهدی بقاییان نریتور و حمید فنایی تدوین «روزگار بلور» هستند.

در این مستند، ماشاء‌الله شمس‌الواعظین، انوشیروان کیهانی‌زاده، بهروز بهزادی، فریدون صدیقی، هوشنگ اعلم، علی‌اکبر قاضی‌زاده،  مسعود بهنود و سیدفرید قاسمی از روزنامه‌نگاران قدیمی حضور دارند. کیمیا منوچهری از بازیگران تئاتر نیز در این اثر حضور دارد و از نسل جوان روزنامه‌نگاری مسعود ابراهیمی، عذرا فراهانی، مرجان لقایی و سرگی بارسقیان «روزگار بلور» را همراهی کرده‌اند.

طراح پوستر این فیلم کوروش شبگرد، جعفر راسی تهرانی مترجم و تهیه‌کننده امیر فرض‌اللهی است که با هزینه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ساخته شده است.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments