شرط‌های فرحبخش برای اکران «زن‌ها فرشته‌اند»

تلویزیون ، سینما و تئاتر 🔥 ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

شرط‌های فرحبخش برای اکران «زن‌ها فرشته‌اند»

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا محمدحسین فرحبخش می‌گوید: برای اکران فیلم «زن‌ها فزشته‌اند۲» شرط و شروطی دارد و باید ۵۰ درصد ظرفیت خالی سینما با آپشن‌هایی خوب پُر شود.
شرط‌های فرحبخش برای اکران «زن‌ها فرشته‌اند»

محمدحسین فرحبخش می‌گوید: برای اکران فیلم «زن‌ها فزشته‌اند۲» شرط و شروطی دارد و باید ۵۰ درصد ظرفیت خالی سینما با آپشن‌هایی خوب پُر شود.

«زن‌ها فرشته‌اند ۲» به کارگردانی آرش معیریان یکی از گزینه‌های اکران نوروزی امسال بود و پس از تعطیلی سینماها از نخستین فیلم‌هایی بود که احتمال داده می‌شد تا با توجه به حال و هوای کمدی‌اش برای بازگشایی سینماها روی پرده رود. تهیه‌کننده این فیلم در پاسخ به اینکه آیا از اول تیرماه فیلم خود را اکران می‌کند یا خیر؟ گفت: تا وقتی با دوستان وزارت ارشاد جلسه‌ای نداشته باشم و شرایط را ندانم چیست نمی‌توانم با قطعیت تصمیم بگیرم، اما شرایطی برای اکران دارم که  مهم‌ترینش این است آرامش در سینما حاکم باشد و من احساس کنم مردم به سینما می‌آیند، آن وقت فیلم خود را اکران می‌کنم. در این راستا یک اقدام مهم این است که وزارت ارشاد با مدیران صدا و سیما صحبت کند تا تلویزیون تبلیغات وسیعی را انجام دهد، چون اگر صدا و سیما برای اکران فیلم‌ها همراهی نکند سینما با شکست روبرو می‌شود.

فرحبخش افزود: پیشنهاد من این است که یکی دو هفته اول، فقط فیلم‌هایی که اسفندماه روی پرده بودند اکران شوند و فیلم جدیدی به سینماها نیاید یا مثلا با فیلم‌هایی معمولی‌تر کار شروع شود تا رفت‌وآمد به سینما جا بیفتد.

وی گفت:‌ اگر شرایط پخش تیزر از تلویزیون درست باشد و وزارت ارشاد و سینماداران برای اکران آپشن‌های خوبی به من دهند، حتما فیلم «زن‌ها فرشته‌اند» را اکران خواهم کرد چون اگر آپشن‌های خوبی داده شود، مثلا تیزرهای نامحدود تلویزیونی یا کمک‌های ارشاد داده شود آن وقت ۵۰ درصد ظرفیت خالی سینما می‌تواند جبران شود و این‌ها حداقل‌های مدنظر من برای اکران فیلم است.

فرحبخش سال ۱۳۸۶ نسخه اول فیلم «زن‌ها فرشته‌اند» را به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی ساخته بود که در آن امین حیایی، نیکی کریمی، مهتاب کرامتی، محمدرضا شریفی‌نیا، لادن طباطبایی و لیلا اوتادی بازی می‌کردند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments