خاطره بازی در پردیس تئاتر شهرزاد

تلویزیون ، سینما و تئاتر 🔥 ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

خاطره بازی در پردیس تئاتر شهرزاد

پردیس تئاتر شهرزاد

پردیس تئاتر شهرزاد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا در تعطیلی کرونایی تئاتر، پردیس تئاتر شهرزاد قصد دارد برای حفظ ارتباط خود با مخاطبان، نمایش‌هایی را به صورت آنلاین و رایگان، ارایه دهد و در کنار آن، برنامه‌ای هم برای خاطره بازی تماشاگران در این تئاتر تدارک دیده است.

در تعطیلی کرونایی تئاتر، پردیس تئاتر شهرزاد قصد دارد برای حفظ ارتباط خود با مخاطبان، نمایش‌هایی را به صورت آنلاین و رایگان، ارایه دهد و در کنار آن، برنامه‌ای هم برای خاطره بازی تماشاگران در این تئاتر تدارک دیده است.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی این تماشاخانه در نوشتاری درباره اجرای این برنامه اعلام کرده است:
تئاتر، وابسته‌ترین هنر به مخاطب است. طبق یک تعریف ساده، رخداد تئاتری بدون توانایی جذب مخاطب، به گفتمانی درون متنی  محدود می‌شود و توسعه‌ اجتماعی که ویژگی هنر تئاتر است اتفاق نمی‌افتد.
با شیوع ویروس کرونا همه مجموعه‌های فرهنگی و هنری با دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همراهی هنرمندان تعطیل شد. سالن‌های تئاتر هم با شروع قرنطینه خانگی دست از کار کشیدند و تا اطلاع ثانوی تئاتر تعطیل هستند. اما این تعطیلی‌های ضروری، نباید باعث شود که تماشاگرن تئاتر ارتباطشان با سالن های تئاری قطع شود.
پردیس تئاتر شهرزاد در رویکردی جدید بنا دارد با اجرای نمایش آنلاین رایگان از طریق اینستاگرام و چالش خاطره بازی با تئاتر، این ارتباط را محکم نگه دارد.
در این چالش جدید قرار است مخاطبان از دلتنگی برای تئاتر و خاطره‌هایشان از سالن‌های تئاتر بگویند.
آنچه در ادامه می‌آید چالش تئاتر شهرزاد برای تماشاگران تئاتر است:
سالن تئاتر برای هر کسی یه مفهومی داره. هر کدوم از ما با قدم گذاشتن تو سالن، یاد یه لحظه از نمایش یا یه کسی می‌افتیم. چی شما رو به یاد تئاتر شهرزاد می‌ندازه ؟ کدوم عکسی که ثبت کردین براتون پر از خاطره است در این مجموعه؟ در این روزهای کرونایی از خاطرات تئاتری پیش از کرونا بگویید. بگویید چقدر دلتان برای تئاتر تنگ شده است.

برای شرکت در خاطره بازی تئاتر شهرزاد،  از شما دعوت می‌کنیم که با آپلود عکس و کپشن ( متن ) از خاطره‌ها و تجربه‌های شیرین تماشای تئاتر بگین. بگین چقدر دلتون برای تئاتر تنگ شده و بنویسین که “دوست دارین تئاتر شهرزاد چطوری باشه  ؟

برای شرکت در این چالش تا پایان اردیبهشت ماه فرصت دارید.
برای اطلاعات بیشتر به سایت تئاتر شهرزاد مراجعه کنید.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments