تئاتر شهر برای قدردانی از کادر درمان بیلبورد زد

تلویزیون ، سینما و تئاتر 🔥 ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

تئاتر شهر برای قدردانی از کادر درمان بیلبورد زد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا  تازه ترین بیلبورد تبلیغاتی تالار اصلی تئاتر شهر با هدف قدردانی کارکنان این مجموعه و فعالان حوزه تئاتر از مدافعان سلامت و کادر درمانی کشور در در روزهای کرونایی رونمایی شد.
تئاتر شهر برای قدردانی از کادر درمان بیلبورد زد

تازه ترین بیلبورد تبلیغاتی تالار اصلی تئاتر شهر با هدف قدردانی کارکنان این مجموعه و فعالان حوزه تئاتر از مدافعان سلامت و کادر درمانی کشور در در روزهای کرونایی رونمایی شد.

به گزارش ایسنا به نقل  از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، با هدف قدردانی کارکنان تئاتر شهر و تمامی فعالان حوزه تئاتر از کادردرمانی کشور به پاس تلاش های شبانه روزی و ایثارگرانه آنها طی روزهای کرونایی، تازه ترین بیلبورد تبلیغاتی تالار اصلی این مجموعه  رونمایی شد.

در این تصویر گرافیکی که با طراحی بهمن وخشور انجام گرفته، نشان گرافیگی مجموعه تئاتر شهر با طراحی ابراهیم حقیقی، تصاویری از سه مدافع سلامت کشور با عکاسی مرتضی جابریان وعکس ساختمان مجموعه با عکاسی بهمن وخشور پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

گروه اجرایی پروژه در بخش تایپو گرافی اثر نیز با قدردانی از کادر درمان سراسر کشور  برای حفظ سلامتی هم وطنان دربرابر بیماری کووید ۱۹ نوشته است:«مدافعان عزیز سلامت، فرشتگان این روزهای سخت، اهالی تئاتر تمام قد به احترام شما می ایستند. کرونا هم تمام شود ما شما را فراموش نمی کنیم.»

پیش‌تر نیز دو اثر گرافیگی دیگر متناسب با حال و هوای روزهای کرونایی و پویش ملی «من ماسک می زنم»  با طراحی مهتا کریمی و بهمن وخشور پیش روی شهروندان تهرانی قرار گرفته بود.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments