اکران «مولان» هم به تعویق افتاد

تلویزیون ، سینما و تئاتر 🔥 ۰۷ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

اکران «مولان» هم به تعویق افتاد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا کمپانی «دیزنی»‌ بار دیگر تاریخ اکران فیلم «مولان» را به دلیل ادامه گسترش ویروس کرونا به عقب انداخت.
اکران «مولان» هم به تعویق افتاد

کمپانی «دیزنی»‌ بار دیگر تاریخ اکران فیلم «مولان» را به دلیل ادامه گسترش ویروس کرونا به عقب انداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از هالیوود ریپورتر،‌ «دیزنی» اکران لایو اکشن «مولان» به کارگردانی «نیکی کارو» را به ۲۱ آگوست(۳۱ مرداد)‌ موکول کرد.

پیش‌تر قرار بود این فیلم در تاریخ ۲۴ جولای (۳ مرداد) در سینماها به نمایش گذاشته شود،‌ اما با افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در کالیفرنیا و تعدادی از ایالت‌های ایالات متحده این برنامه تغییر کرد.کمپانی «دیزنی» همچنین برنامه بازگشایی «دیزنی‌لند»‌ در شهر «آناهایم» در ماه آینده را لغو کرد.

روز پنجشنبه خبر تعویق نمایش «تِنِت» ساخته «کریستوفر نولان»‌ برای دومین بار اعلام شد. به این ترتیب تاریخ اکران این فیلم از ۳۱ جولای (۱۰ مرداد) به ۱۲ آگوست (۲۲ مرداد) تغییر کرد.

فیلم «نامتعادل» با بازی «راسل کرو» نیز که قرار بود دهم جولای به روی پرده برود در ۳۱ جولای (۱۰ مرداد)  اکران خواهد شد.

در ابتدا قرار بود فیلم «مولان» برای نخستین‌بار در آمریکای شمالی و بسیاری از نقاط جهان از جمله چین در ۲۷ مارس(۸ فروردین) اکران شود، اما با تعطیل شدن سینماهای جهان در اواسط ماه مارس تاریخ اکران این فیلم نیز به اواخر جولای موکول شد.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments