انتشار ویدئوی مستر کلاس‌های کیارستمی و دیگر بزرگان سینما

تلویزیون ، سینما و تئاتر 🔥 ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

انتشار ویدئوی مستر کلاس‌های کیارستمی و دیگر بزرگان سینما

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا «مرکز هنری واکر» ویدئوهای آرشیوی مسترکلاس‌های فیلمسازان مطرح جهان همچون «عباس کیارستمی» و «اسپایک لی» را برای نخستین‌بار منتشر می‌کند.
انتشار ویدئوی مستر کلاس‌های کیارستمی و دیگر بزرگان سینما

«مرکز هنری واکر» ویدئوهای آرشیوی مسترکلاس‌های فیلمسازان مطرح جهان همچون «عباس کیارستمی» و «اسپایک لی» را برای نخستین‌بار منتشر می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فیلم استیج، «مرکز هنری واکر» واقع در «مینیاپولیس» از سال ۱۹۹۰ تاکنون میزبان مسترکلاس‌های فیلمسازان بزرگ جهان بوده‌ است. حالا که بسیاری از مراکز مختلف جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا ناچار به تعطیلی شده‌اند این موسسه نیز فایل‌های هرگز دیده‌نشده‌ای را از آرشیو بیرون کشیده است.

این فایل‌ها گفت‌وگوی اخیر «بونگ‌ جونگ‌ هو» ‌کارگردان کره‌ای تاریخ‌ساز فیلم «انگل» تا گفت‌وگوهای مفصلی با فیلمسازانی همچون «لئوس کاراکس»، «عباس کیارستمی»،‌ «اگنس واردا»، «اسپایک لی»، «آپیتاچپونگ ویراستاکول»، «استن برکج»، «جیم جارموش»‌، «جین کمپیون» و بسیاری دیگر را شامل می‌شود.

این مجموعه فرصت خوبی را برای آن‌دسته از افرادی که به دنبال یادگیری فیلم‌سازی توسط برخی از برترین فیلم‌سازان معاصر و فقید هستند، فراهم کرده است.

فایل صوتی مربوط به «عباس کیارستمی» شامل گفت‌وگوی او با «ریچارد پنا» در مستر کلاس است. مدت زمان این مستر کلاس یک ساعت و ۲۷ دقیقه است.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments