امیر تتلو / بازداشت امیر تتلو / امیر تتلو آزاد شد / علت بازداشت تتلو

تلویزیون ، سینما و تئاتر 🔥 ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

امیر تتلو / بازداشت امیر تتلو / امیر تتلو آزاد شد / علت بازداشت تتلو

امیر تتلو, دستگیری امیر تتلو, بازداشت تتلو, بازداشت امیر تتلو, امیر تتلو دستگیر شد, تتلو دستگیر شد امیر تتلو بازداشت شد, تتلو بازداشت شد, گرفتن امیر تتلو, دستگیری امیر تتلو امروز, خبر دستگیری امیر تتلو, ایا امیر تتلو بازداشت شده است, علت بازداشت امیر تتلو, علت دستگیری امیر تتلو, دستگشر شدن امیر تتلو, دلیل بازداشت امیر تتلو, چرا امیر تتلو دستگیر شد, جرم امیر تتلو, امیر تتلو کیست, ماجرای دستگیری امیر تتلو,

امیر تتلو, دستگیری امیر تتلو, بازداشت تتلو, بازداشت امیر تتلو, امیر تتلو دستگیر شد, تتلو دستگیر شد امیر تتلو بازداشت شد, تتلو بازداشت شد, گرفتن امیر تتلو, دستگیری امیر تتلو امروز, خبر دستگیری امیر تتلو, ایا امیر تتلو بازداشت شده است, علت بازداشت امیر تتلو, علت دستگیری امیر تتلو, دستگشر شدن امیر تتلو, دلیل بازداشت امیر تتلو, چرا امیر تتلو دستگیر شد, جرم امیر تتلو, امیر تتلو کیست, ماجرای دستگیری امیر تتلو,

امیر تتلو, دستگیری امیر تتلو, بازداشت تتلو, بازداشت امیر تتلو, امیر تتلو دستگیر شد, تتلو دستگیر شد امیر تتلو بازداشت شد, تتلو بازداشت شد, گرفتن امیر تتلو, دستگیری امیر تتلو امروز, خبر دستگیری امیر تتلو, ایا امیر تتلو بازداشت شده است, علت بازداشت امیر تتلو, علت دستگیری امیر تتلو, دستگشر شدن امیر تتلو, دلیل بازداشت امیر تتلو, چرا امیر تتلو دستگیر شد, جرم امیر تتلو, امیر تتلو کیست, ماجرای دستگیری امیر تتلو

امیر تتلو در ترکیه از زندان آزاد شد

۱۳۹۸/۱۱/۱۵

اکانت اینستاگرامی امیرحسین مقصودلو، مشهور به تتلو، با انتشار ویدیویی تایید کرد که این خواننده پر حاشیه در ترکیه آزاد شده است.

پلیس ترکیه چند روز قبل تتلو را بازداشت کرده بود /باشگاه خبرنگاران


امیر تتلو بازداشت شد

امیر تتلو (امیرحسین مقصودلو، مشهور به تتلو)، خواننده ایرانی ساکن ترکیه با انتشار پیام‌هایی در شبکه‌های اجتماعی از «بازداشت» خود به‌دست پلیس ترکیه خبر داد.

احمد نوریان، معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا، نیز در این باره گفته است: «به درخواست مرجع قضائی، پلیس بین الملل ناجا برای تبعه ایرانی امیرحسین مقصودلو (تتلو) از طریق سازمان اینترپل اعلان قرمز صادر که در نتیجه آن فرد یاد شده توسط پلیس ترکیه بازداشت شده است.»

روناک، مدیر برنامه تتلو نیز نوشته که امیر تتلو که سال‌ها ساکن ترکیه بود، بعد از مدت‌ها سرانجام «ویزای بریتانیا» را دریافت کرد و هنگام عزیمت به این کشور، از سوی پلیس بازداشت شد.

گفته می‌شود او بامداد امروز، سه‌شنبه ۸ بهمن، در اداره مهاجرت استانبول بازداشت شده است.

به گفته سردار نوریان «تتلو» در حال حاضر در بازداشت است و بعد از طی مراحل اداری انتقال وی به ایران، وی تحویل پلیس اینترپل ایران می‌شود.

«امیرحسین مقصودلو» معروف به «تتلو» مدتی قبل در صفحه اینستاگرامی خود به حضرت امام حسین (ع) و مادر ایشان حضرت فاطمه زهرا (س) بی احترامی کرده بود.


ویزای انگلستان تتلو لغو شد

۱۳۹۸/۱۱/۱۰

به گزارش رکنا، وزارت کشور بریتانیا امروز ۲۹ ژانویه ۲۰۲۰ ویزای کاری موقت امیرتتلو و دو عضو گروه موسیقی‌اش را لغو کرد.
در نامه وزارت کشور بریتانیا آمده است که دلیل لغو ویزا، تغییر شرایط آقای مقصودلو و همراهانش نسبت به زمان اعطای ویزاست.

امیر تتلو و دو همراهش قرار بود امروز ۲۹ ژانویه به لندن سفر کنند.

همزمان بنابر اطلاعاتی از پلیس ترکیه امیر تتلو هنوز در بازداشتگاه پندیک در بخش آسیایی استانبول در بازداشت به سر می‌برد و پلیس ترکیه اعلام کرده است که پرونده تتلو در حال طی کردن مراحل اداری است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


وکیل امیر تتلو جزئیات بازداشت را شرح داد

وکیل امیرحسین مقصودلو «تتلو» به دستگیری موکلش واکنش نشان داد.

در حالی که امیر حسین مقصودلو در ترکیه بازداشت شده اخبار ضد و نقیضی از دلایل این بازداشت منتشر شده است.

به نقل از رسانه فارسی زبان؛ با وکیل امیرحسین مقصودلو «تتلو» مصاحبه ای درباره دستگیری موکلش انجام شد که به شرح زیر است:

امروز زمانی که امیر تتلو برای تمدید اقامت موقت خود به اداره مهاجرت ترکیه مراجعه می‌کند، به درخواست جمهوری اسلامی ایران از اینترپل دستگیر و به مرکز دیپورت ارسال شده تا مراحل اداری و تصمیم گیری ترکیه انجام شود.
⁣ضمنا پرونده تتلو در پروسه اداری قرار دارد،‌نه امنیتی یا جزائی.
⁣طبق برنامه قرار بود تتلو برای اجرای کنسرت به لندن سفر کند و مقدمات سفر او نیز برنامه ریزه شده بود که با وجود این مشکلات این سفر لغو شده و ما علیه پلیس ترکیه شکایتی تنظیم خواهیم کرد.


محل بازداشت امیر تتلو

گفته میشود امیر تتلو هم اکنون در اداره مهاجرت “پندیک” تحت بازداشت است.


علت بازداشت امیر تتلو

۱۳۹۸/۱۱/۰۸

پلسی ترکیه اعلام کرد امیر حسین مقصودلو (تتلو) بدلیل نقض مقررات ویزا بازداشت شده است.

گزارشها به نقل از پلیس ترکیه حاکیست برای امیر تتلو به دلیل مرتبط با مواد مخدر اعلان قرمز صادر شده است.

همچنین هادی شیرزاد، رییس پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی می‌گوید که بازداشت”امیرحسین مقصودلو” (تتلو) در ترکیه با درخواست مراجع قضایی ایران انجام شده است.

او در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) افزوده است که به دنبال درخواست نیروی انتظامی ایران، پلیس اینترپل برای این فرد اعلان قرمز صادر کرد.

همچنین سایت پلیس جمهوری اسلامی ایران نوشته است که به درخواست مرجع قضائی به دلیل ترغیب شهروندان خصوصاً جوانان به استفاده از مواد مخدر به ویژه روانگردان‌ها و نیز اشاعه فساد و فحشا، پلیس بین‌الملل ناجا برای امیرحسین مقصودلو (تتلو) از طریق سازمان اینترپل اعلان قرمز صادر کرد که در نتیجه آن، فرد یاد شده توسط پلیس ترکیه بازداشت شده است.

امیرحسین مقصودلو، مشهور به تتلو، خواننده ایرانی در گذشته بارها خبرساز شده است.


اعلان قرمز اینترپل چیست

اعلان قرمز یکی از مهمترین اعلان هاست که به نوعی جنبه حکم جلب و یا حکم تحت پیگرد بین‌المللی دارد؛ افرادی که مرتکب جرم می شوند برای فرار از اجرای عدالت به کشورهای دیگر فرار می‌کنند که برای ردیابی، شناسایی و بازگرداندن آنها به کشور، مراجع قضایی از طریق پلیس بین الملل با صدور اعلان قرمز، این مجرمان را تحت پیگرد بین‌المللی قرار می دهد.

اعلان قرمز به معنی استرداد نیست و صرفاً حکم جلب است ودر خواست کشورها و صدور اعلان، از مراحل استرداد به شمار می‌آید؛ البته درخواست برای صدور این اعلان نیز باید مطابق اساسنامه، آئین نامه اجرایی سازمان اینترپل باشد.


امیر تتلو کیست

امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار کرد و با وبلاگی که امین دانکر، دوست نزدیک او ایجاد کرده بود به انتشار اثرهایش پرداخت.

در سال ۲۰۱۲، تتلو نخستین آلبومش را منتشر کرد.

تتلو در ۱۲ آذر ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی ایران بازداشت و پس از مدتی در ۱۴ آذر ۱۳۹۲ آزاد شد.

او پس از آزادی با انتشار نامه‌ای از طرفدارانش عذرخواهی کرد. امیر تتلو پس از دستگیری و آزادشدن در صفحهٔ رسمی فیس‌بوک خود این اخبار را منتشر کرد. چند بار نسبت به اشتباهاتش اقرار کرد و در یک فایل صوتی خبر از پشیمان شدنش داد.

چندی بعد، اخبار مبنی بر انتشار ندامت‌نامه‌ای از او و تلاشش برای کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments