یک روز پیش از طرح فاصله‌گذاری هوشمند

اخبار 🔥 ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

یک روز پیش از طرح فاصله‌گذاری هوشمند

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا با توجه به تعطیلی بوستان‌ها و مناطق ییلاقی به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی، امروز جمعه ۲۲ فروردین عده ای از مردم برای گذران اوقات فراغت خود به همراه خانواده به تفرجگاه حاشیه بزرگراه امام علی (ع) و در امتداد بوستان چهل بازه مشهد آمده بودند. که به علت پارک خودروها در حاشیه این بزرگراه در نهایت با تذکر نیروی راهنمایی رانندگی رو به رو شدند. این در حالی است که از فردا در سراسر کشور، بجز تهران قرار است طرح فاصله گذاری هوشمند اجرا شود.
یک روز پیش از طرح فاصله‌گذاری هوشمند

با توجه به تعطیلی بوستان‌ها و مناطق ییلاقی به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی، امروز جمعه ۲۲ فروردین عده ای از مردم برای گذران اوقات فراغت خود به همراه خانواده به تفرجگاه حاشیه بزرگراه امام علی (ع) و در امتداد بوستان چهل بازه مشهد آمده بودند. که به علت پارک خودروها در حاشیه این بزرگراه در نهایت با تذکر نیروی راهنمایی رانندگی رو به رو شدند. این در حالی است که از فردا در سراسر کشور، بجز تهران قرار است طرح فاصله گذاری هوشمند اجرا شود.

سید محمد آل رسول

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments