کلاسیکو / ویژه‌ برنامه «کلاسیکو» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور روی آنتن رفت

اخبار 🔥 ۰۴ دی ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

کلاسیکو / ویژه‌ برنامه اینترنتی «کلاسیکو» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور روی آنتن رفت

کلاسیکو ، و بازهم عادل خان فردوسی پور با برنامه ای جدید. برنامه اینترنتی عادل فردوسی پور به نام «کلاسیکو» مانند بمب ترکید و نظر همه طرفداران فوتبال و حتی غیر فوتبالی ها را به خودش جلب کرد. ویژه برنامه کلاسیکو دیشب خیلی ها را به سایت های فیلیمو ، نماوا و کافه بازار ، سه حامی بازرگ این برنامه کشاند.

کلاسیکو, ویژه‌ برنامه اینترنتی «کلاسیکو» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور روی آنتن رفت, کلاسیکو عادل, کلاسیکو ال, ال کلاسیکو, عادل, عادل فردوسی پور

ویژه‌ برنامه اینترنتی «کلاسیکو» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور روی آنتن رفت

 

رکوردداری فردوسی پور در شبکه نمایش خانگی

۱۳۹۸/۱۰/۰۴

به گزارش روابط عمومی «کلاسیکو» و با گذشت یک هفته از انتشار این برنامه، مجموع تعداد بازدید در سه پلتفرم فیلیمو، نماوا و بازار به رکورد دو میلیون و ۷۲۶ هزار بیننده رسیده است. رکوردی که در ۲۴ ساعت اولیه انتشار هم برابر با یک میلیون و ۸۲۰ هزار تماشاگر بود.

کلاسیکو, ویژه‌ برنامه اینترنتی «کلاسیکو» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور روی آنتن رفت, کلاسیکو عادل, کلاسیکو ال, ال کلاسیکو, عادل, عادل فردوسی پور

رکوردداری فردوسی پور در شبکه نمایش خانگی

 

«کلاسیکو» یک ویژه برنامه اینترنتی به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور است که به مناسبت رقابت حساس دو تیم بارسلونا و رئال مادرید و با اجرای پژمان جمشیدی ساخته شده است.

علی دایی، وریا غفوری، امیرمهدی ژوله و ژابی آلونسو مهمان های این برنامه بودند که به بحث و تحلیل پیرامون این مسابقه هیجان انگیز پرداختند.

همچنین با توجه به این نکته که برای هر دستگاه تماشا می‌توان بیشتر از یک تماشاگر را در نظر گرفت، باید درنظر داشت که عدد اعلام شده برآوردی از حداقل تعداد تماشاگر در ۷ روز اول انتشار است و تعداد واقعی تماشاگران «کلاسیکو» در یک هفته ابتدایی انتشار عددی فراتر از دو میلیون و ۷۲۶ هزار نفر تخمین زده می‌شود.

 


ویژه برنامه کلاسیکو و رکوردی تازه در شبکه نمایش خانگی :

۱۳۹۸/۰۹/۲۶

پس از انتشار ویژه برنامه “کلاسیکو” به تهیه کنندگی عادل فردوسی‌پور در شبکه نمایش خانگی و پخش آن از سه پلتفرم نماوا، فیلیمو و کافه بازار، رکوردی تازه در شبکه نمایش خانگی ثبت شد.

 

به گزارش روابط عمومی “کلاسیکو” و با ثبت آمار تماشا از سوی این سه پلتفرم، یک میلیون و ۸۲۰هزار کاربر در طول ۲۴ ساعت اولیه پخش این برنامه را تماشا کرده‌اند.

همچنین با توجه به این نکته که برای هر دستگاه تماشا می‌توان بیشتر از یک تماشاگر را در نظر گرفت، باید توجه داشت که عدد اعلام شده برآوردی از حداقل تعداد تماشاگر در ۲۴ ساعت اولیه انتشار است و تعداد واقعی تماشاگران “کلاسیکو” در ۲۴ ساعت ابتدایی انتشار عددی فراتر از یک میلیون و ۸۲۰هزار نفر تخمین زده می‌شود.


بازگشت عادل فردوسی پور:

۱۳۹۸/۰۹/۲۵

۹ ماه طول کشید تا عادل فردوسی پور بالاخره راضی شود که پس از برنامه نود، برنامه‌ای مستقل در شبکه نمایش خانگی بسازد. “کلاسیکو” نامی است که فردوسی پور برای برنامه جدیدش انتخاب کرد و  این برنامه با اجرای پژمان جمشیدی و تهیه کنندگی عادل روی پلتفرم‌های اینترنتی پخش سد.

“کلاسیکو” ویژه برنامه‌ای برای بازی حساس چهارشنبه میان رئال مادرید و بارسلوناست . عادل این برنامه را با همکاری مشترک کافه بازار، فیلیمو و نماوا ساخته است و تیم “فوتبال ۱۲۰” نیز  عوامل اصلی آن را تشکیل می‌دهند.

 

ویژه برنامه اینترنتی:

ویژه‌برنامه اینترنتی «کلاسیکو» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور، با اجرای پژمان جمشیدی و با حضور هواداران دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در استودیو، در آستانه ال‌کلاسیکوی حساس چهارشنبه ، روی آنتن رفت.

این برنامه با حضور علی دایی، وریا غفوی و امیرمهدی ژوله به عنوان میهمان و با اجرای پژمان جمشیدی به بررسی آخرین اتفاقات بارسلونا و رئال مادرید پیش از بازی پرداخته و از طریق پلتفرم‌های فیلیمو و نماوا و کافه بازار به نمایش درآمد.

کلاسیکو, ویژه‌ برنامه اینترنتی «کلاسیکو» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور روی آنتن رفت, کلاسیکو عادل, کلاسیکو ال, ال کلاسیکو, عادل, عادل فردوسی پور

حضور علی دایی، وریا غفوی و امیرمهدی ژوله به عنوان میهمان و اجرای پژمان جمشیدی

 

خلاصه ای از برنامه “کلاسیکو”:

در مورد جزئیات برنامه جدید عادل؛ استودیوی برنامه “کلاسیکو” به شکلی طراحی شده تا تماشاگران برای اولین بار بتوانند در برنامه‌های فوتبالی حضور پیدا کنند. از نکات دیگر این برنامه، اجرای پژمان جمشیدی است. او پس از حضور در فوتبال، سینما، تلویزیون و تئاتر حالا به سراغ اجرا رفته است تا اولین تجربه اجرای خود را با “کلاسیکو” آغاز کند.

نکته جالب این برنامه، حضور وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال است که  به عنوان مهمان به “کلاسیکو” آمده است. او که حاضر نیست در برنامه‌های تلویزیونی حضور پیدا کند و حتی اجازه نمی‌دهد دوربین‌های صدا و سیما از او مصاحبه بگیرند ، حالا در برنامه عادل حاضر شده است.

علی دایی یکی دیگر از مهمانان ویژه برنامه “کلاسیکو” است. او نیز سال هاست به تلویزیون نرفته، اما پذیرفته تا در برنامه فردوسی پور حاضر شود. امیر مهدی ژوله هم که در تلویزیون ممنوع التصویر شده، به عنوان کمدین به این برنامه دعوت شده است.

کلاسیکو, ویژه‌ برنامه اینترنتی «کلاسیکو» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور روی آنتن رفت, کلاسیکو عادل, کلاسیکو ال, ال کلاسیکو, عادل, عادل فردوسی پور

حضور وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال است که  به عنوان مهمان

 

اما مثل همیشه عادل فردوسی پور مخاطبانش را در برنامه کلاسیکو غافل گیر کرد. عادل با “ژابی آلونسو” هافبک اسبق رئال مادرید ارتباط تصویری برقرار کرد. ژابی آلونسو بازیکن تیم ملی اسپانیا هم به عنوان کارشناس برنامه «کلاسیکو» با برقراری ارتباط اینترنتی تحلیل‌هایی از رقابت دو تیم و حال و هوای فعلی دو شهر بارسلون و مادرید را ارائه کرد.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments