وارد مرحله جدیدی از فاصله‌گذاری هوشمند برای مقابله با کرونا شدیم

اخبار 🔥 ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

وارد مرحله جدیدی از فاصله‌گذاری هوشمند برای مقابله با کرونا شدیم

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا معاون بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل گفت: قرار است وارد مرحله جدیدی از مبارزه با ویروس کرونا با عنوان فاصله‌گذاری هوشمند شویم و همچنان محدودیت تردد ادامه خواهد داشت.
وارد مرحله جدیدی از فاصله‌گذاری هوشمند برای مقابله با کرونا شدیم

ایسنا/مازندران معاون بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل گفت: قرار است وارد مرحله جدیدی از مبارزه با ویروس کرونا با عنوان فاصله‌گذاری هوشمند شویم و همچنان محدودیت تردد ادامه خواهد داشت.

دکتر مصطفی جوانیان عضو کمیته علمی کرونا ویروس کشور عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این مرحله، بعضی از مشاغل که به عنوان مشاغل ضروری هستند، باز خواهد شد.

وی تصریح کرد: انتظار داریم افرادی که با بیماری‌های زمینه‌ای، پرخطر هستند، همچنان خودشان را در ایزوله نگه داشته باشند و تا آنجایی که ممکن است از منزل بیرون نیایند و ترجیحا به‌صورت دورکاری فعالیت کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل خاطرنشان کرد: کسانی که علائم خفیف بیماری را دارند، انتظار داریم حتما قرنطینه را رعایت کرده و در منزل بمانند.

دکتر جوانیان گفت: توصیه می‌کنیم در اماکنی که ممکن است تجمع وجود داشته باشد، حضور پیدا نکنید و در صورت حضور اجباری، فاصله حداقل ۱.۵ متر را با دیگران حفظ کنید.

وی یادآور شد: حتما در محیط‌های بیرون از ماسک استفاده کنید و حتی شده از ماسک‌های پارچه‌ای توصیه می‌کنیم، استفاده شود.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments