مهم ترین اخبار ورزشی ۸ تیرماه سال ۱۳۹۸ / کالدرون سرمربی پرسپولیس شد

اخبار 🔥 ۰۸ تیر ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

مهم ترین اخبار ورزشی ۵ تیرماه سال ۱۳۹۸ / کالدرون سرمربی پرسپولیس شد

مهم ترین اخبار ورزشی ۵ تیر : در این مطلب از بخش اخبار ورزشی در وبسایت ویکی ویو به آخرین خبرها از وضعیت نیمکت پرسپولیس و همچنین جدیدترین نقل و انتقالات باشگاه استقلال میپردازیم.

کالدرون سرمربی پرسپولیس شد

مهم ترین اخبار ورزشی ۸ تیر : مسئولان باشگاه پرسپولیس گابریل کالدرون را به عنوان سرمربی جدید این باشگاه انتخاب کردند.

پس از چند روز مذاکره مسئولان باشگاه پرسپولیس با چند مربی خارجی، در نهایت گابریل کالدرون سرمربی ۵۹ ساله آرژانتینی به عنوان انتخاب نهایی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به زودی به عنوان سرمربی این تیم معرفی خواهد شد.

مذاکره پرسپولیسی ها و کالدرون بر روی جزییات قرارداد ادامه دارد.

گابریل کالدرون که سال‌ها سابقه حضور در فوتبال آسیا را در کارنامه دارد و موفق به دستیابی به عناوین مختلفی خصوصا در لیگ عربستان و همچنین لیگ قهرمانان آسیا شده، البته کار دشواری در نیمکت پرسپولیس خواهد داشت که پیش از این برانکو ایوانکوویچ را در اختیار داشت و این مربی کروات موفق به قرار دادن میراث بزرگی از افتخارات شده بود.

مهم ترین اخبار ورزشی ۸ تیر, کالدرون سرمربی پرسپولیس شد, سرمربی پرسپولیس, کالدرون سرمربی پرسپولیس, سرمربی پرسپولیس مشخص شد

مهم ترین اخبار ورزشی ۸ تیر, کالدرون سرمربی پرسپولیس شد, سرمربی پرسپولیس, کالدرون سرمربی پرسپولیس, سرمربی پرسپولیس مشخص شد

این مربی آرژانتینی ۵۹ ساله با علاقه ویژه به بازی تهاجمی و سابقه حضور چند ساله در منطقه آسیا، یک گزینه مطلوب در حال حاضر برای پرسپولیس به نظر می‌رسد که مدیران تیم به دنبال کاهش مبلغ درخواستی او هستند تا زمینه عقد قرارداد را فراهم آورند. کالدرون همانند برانکو ایوانکوویچ سابقه حضور در لیگ عربستان را در کارنامه دارد و روی نیمکت تیم‌های مطرح الهلال و الاتحاد این کشور حضور یافته و البته هشت سال قبل‌تر از برانکو موفق به حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا شده که آنجا او نیز به مقام نائب قهرمانی رضایت داده است. با این حال دو سابقه قهرمانی در لیگ عربستان و یک قهرمانی جام حذفی به نام خود ثبت کرده است. هرچند طی هفت سال اخیر اما با انتخاب‌های خود به نتیجه مدنظر دست نیافته و با ناکامی بن یاس امارات، الوصل و قطر را ترک کرده است.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments