مهم ترین اخبار ورزشی ۵ تیرماه سال ۱۳۹۸ / محرومیت کفاشیان و ترابیان

اخبار 🔥 ۰۵ تیر ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

مهم ترین اخبار ورزشی ۵ تیرماه سال ۱۳۹۸ / محرومیت کفاشیان و ترابیان / پیشنهاد دو میلیون یورویی به کاررا / بازگشت پاتوسی / علی کریمی یک قدم تا جدایی

مهم ترین اخبار ورزشی ۵ تیر : در این مطلب از بخش اخبار ورزشی در وبسایت ویکی ویو به آخرین خبرها از وضعیت نیمکت پرسپولیس و همچنین جدیدترین نقل و انتقالات باشگاه استقلال میپردازیم.

محرومیت کفاشیان و ترابیان از کلیه فعالیت های ورزشی

عباس ترابیان رئیس سابق کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی از دیگر متهمان این پرونده است که او هم با حکم کمیته اخلاق به ۵ سال محرومیت از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم شده است.
کفاشیان و ترابیان در این پرونده علاوه بر محرومیت از فوتبال به پرداخت جریمه نقدی هم محکوم شده‌اند.
با توجه به اینکه حقوق فدراسیون فوتبال در این پرونده تضییع شده است طبق این رأی حقوقی، فدراسیون مکلف شده است تا در مراجع قضائی دادگستری هم از کفاشیان و ترابیان اعلام شکایت کیفری و حقوقی جهت مطالبه وجه دهد.

محرومیت ترابیان و کفاشیان, محرومیت کفاشیان, محرومیت ترابیان, محرومیت کفاشیان از کلیه فعالیت های ورزشی

محرومیت ترابیان و کفاشیان

پیشنهاد دو میلیون یورویی به کاررا

ماسیمو کاررا یکی از گزینه های اصلی نشستن روی نیمکت پرسپولیس است که از همان ابتدا مشخص بود به دلیل گران بودن بهای پرداختی به او، کاررا شانس کمی برای کار در ایران دارد. او یک مربی با شخصیت مناسب و کارنامه کاری قابل قبول است؛ او روز گذشته مدیران پرسپولیس را در جلسه مذاکره تحت تاثیر قرار داده بود اما به نظر نمی رسد این باشگاه تهرانی توان پرداخت دستمزد او و دستیارانش را داشته باشد.

در توییت این خبرنگار ایتالیایی نام هایی مانند زنگا و دی بیاسی نیز دیده می شوند که در فهرست مربیان مد نظر پرسپولیس قرار ندارند. کاررا که روز گذشته آخرین جلسه مربیان مد نظر با مدیران پرسپولیس را برگزار کرد، به ایتالیا بازگشت و به نظر نمی رسد انتظار تماس از سوی پرسپولیسی ها را داشته باشد.

مهم ترین اخبار ورزشی 5 تیر, حقوق سالیانه ۲ ملیون یورو به کاررا, سرمربی پرسپولیس, انتخاب سرمربی پرسپولیس, کاررا سرمربی پرسپولیس, الکس نوری از گزینه ها خارج شد

مهم ترین اخبار ورزشی ۵ تیر, حقوق سالیانه ۲ ملیون یورو به کاررا, سرمربی پرسپولیس, انتخاب سرمربی پرسپولیس, کاررا سرمربی پرسپولیس, الکس نوری از گزینه ها خارج شد

منبع : ورزش ۳


بازگشت پاتوسی / علی کریمی یک قدم تا جدایی

یکی از مدیران ارشد باشگاه که دوست نداشت نامش فاش شود خبری جالب برای هواداران نگران داشت آن هم این که ستاره اهل آفریقای جنوبی با وجود تمام گمانه زنی ها در خصوص جدایی قطعی از استقلال در این تیم خواهد ماند. بنا به ادعای این مدیر استقلالی ها، آیاندا پاتوسی از آن دست بازیکنانی است که استراماچونی تاکید زیادی روی حفظ و تمدید قرارداد او دارد. مرد ایتالیایی با تماشای فیلم بازی های استقلال پافشاری زیادی روی اضافه شدن هر چه سریع تر این بازیکن به تمرینات پیش فصل دارد از همین رو باشگاه با وجود تمام فشارهای مالی بار دیگر در خصوص تعیین تکلیف این ستاره کلیدی و سیه چره به مسیر مذاکره بازگشته و طی دو روز گذشته پالس های مثبتی برای باشگاه طرف قرارداد با این بازیکن در آفریقای جنوبی برای تمدید قرارداد و پرداخت مبلغ توافق شده ارسال کرده است .

مهم ترین اخبار ورزشی 5 تیر, بازگشت پاتوسی, خبر خوش بازگشت پاتوسی, پاتوسی برگشت, بازگشت پاتوسی به استقلال

مهم ترین اخبار ورزشی ۵ تیر, بازگشت پاتوسی

هافبک اصفهانی همان طور که به گوش می رسید به عنوان بازیکن آزاد در تابستان می توانست برای آینده خود تصمیم بگیرد. در شرایطی که باشگاه مثل سایر بازیکنان کلیدی به او نیز پیشنهاد تمدید قرارداد دوساله ارائه داد اما کریمی برحسب این که تمایل به تجربه حضور در فوتبال خارج از ایران آن هم برای بار دوم داشت طی هفته های گذشته مذاکرات مفصل و جدی با باشگاه های بلژیکی، یونانی همین طور ترکیه ای انجام داد. مدیران استقلال با علم به این موضوع اما همچنان مذاکرات خود با کریمی را ادامه دادند گرچه احتمال ماندن این بازیکن خیلی ضعیف است. با تمام این تفاسیر می توان گفت هافبک اصفهانی یک گام تا جدایی قطعی فاصله دارد.

مهم ترین اخبار ورزشی 5 تیر, علی کریمی یک قدم تا جدایی, علی کریمی از استقلال رفت, خداحافظی علی کریمی از استقلال

مهم ترین اخبار ورزشی ۵ تیر, علی کریمی یک قدم تا جدایی

 

منبع : ورزش ۳

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments