مهمترین اخبار فرهنگی هنری ۱۷ تیرماه سال ۱۳۹۸ / مهناز افشار به تهران بازگشت

اخبار 🔥 ۱۷ تیر ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

مهمترین اخبار فرهنگی هنری ۱۷ تیرماه سال ۱۳۹۸ / مهناز افشار به تهران بازگشت

مهم ترین اخبار فرهنگی هنری ۱۷ تیر : در این مطلب از بخش اخبار فرهنگی هنری در وبسایت ویکی ویو به مهناز افشار به ایران بازگشت, توییت مهناز افشار, اینستاگرام مهناز افشار, مهناز افشار در تهران, شکایت علیه مهناز افشار, مهناز افشار در ایران, مهناز افشار میپردازیم.

 

مهناز افشار به تهران بازگشت

مهناز افشار که پس از شهادت طلبه همدانی، شایعه فرارش از کشور مطرح شده بود امروز با انتشار تصویری  از خود در صفحه شخصی اینستاگرام خود در حالی که سوار بر موتورسیکلت است اعلام کرد به ایران بازگشته است و نوشت: «سلام تهرانم»

مهناز افشار به ایران بازگشت, توییت مهناز افشار, اینستاگرام مهناز افشار, مهناز افشار در تهران

مهناز افشار به ایران بازگشت, توییت مهناز افشار, اینستاگرام مهناز افشار, مهناز افشار در تهران

گفتنی است؛ در پی شکایت سیدغفار دریاباری از مهناز افشار به دلیل انتساب اظهارات خلاف واقع به خود، پرونده‌ای برای این بازیگر پرحاشیه در دستگاه قضا باز شده است. افشار در ماجرای قتل مصطفی قاسمی طلبه همدانی توسط بهروز حاجیلو، با انتشار توییتی، یک فتوای کذب را به دریابانی نسبت داده بود که بسیاری آن توییت را علت قتل طلبه همدانی می‌دانند. همزمان با سفر افشار به آلمان برای برگزاری دوره‌های آموزش بازیگری حکم پرونده شیر خشک یاسین رامین همسر او نیر صادر شد و گمانه‌زنی‌ها در خصوص فرار و سکونت دائم این بازیگر پرحاشیه پس از حواشی اخیر قوت گرفت.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments