مرد سال فوتبال آسیا / آیا بیرانوند جایزه مرد سال را از دست داد؟

اخبار 🔥 ۱۱ آذر ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

مرد سال فوتبال آسیا / آیا بیرانوند جایزه مرد سال را از دست داد؟

مرد سال فوتبال آسیا, مرد سال فوتبال آسیا سال ۲۰۱۹, جدیدترین اخبار از مرد سال فوتبال آسیا سال ۲۰۱۹, جایزه مرد سال فوتبال آسیا ۲۰۱۹ به چه کسی رسید, جایزه مرد سال فوتبال آسیا به بیرانوند نرسید, بیرانوند مرد سال فوتبال آسیا سال ۲۰۱۹, بیرانوند مرد سال فوتبال شد, آیا بیرانوند مرد سال فوتبال آسیا شد, آخرین اخبار از مرد سال فوتبال آسیا سال ۲۰۱۹

اکرم عفیف مرد سال فوتبال آسیا ۲۰۱۹ شد

مرد سال فوتبال آسیا, مرد سال فوتبال آسیا سال ۲۰۱۹, جدیدترین اخبار از مرد سال فوتبال آسیا سال ۲۰۱۹, جایزه مرد سال فوتبال آسیا ۲۰۱۹ به چه کسی رسید, جایزه مرد سال فوتبال آسیا به بیرانوند نرسید, بیرانوند مرد سال فوتبال آسیا سال ۲۰۱۹, بیرانوند مرد سال فوتبال شد, آیا بیرانوند مرد سال فوتبال آسیا شد, آخرین اخبار از مرد سال فوتبال آسیا سال ۲۰۱۹, اکرم عفیف مرد سال فوتبال آسیا 2019 شد

مرد سال فوتبال آسیا, مرد سال فوتبال آسیا سال ۲۰۱۹, جدیدترین اخبار از مرد سال فوتبال آسیا سال ۲۰۱۹, جایزه مرد سال فوتبال آسیا ۲۰۱۹ به چه کسی رسید, جایزه مرد سال فوتبال آسیا به بیرانوند نرسید, بیرانوند مرد سال فوتبال آسیا سال ۲۰۱۹, بیرانوند مرد سال فوتبال شد, آیا بیرانوند مرد سال فوتبال آسیا شد, آخرین اخبار از مرد سال فوتبال آسیا سال ۲۰۱۹, اکرم عفیف مرد سال فوتبال آسیا ۲۰۱۹ شد

لحظاتی قبل جایزه مرد سال فوتبال آسیا ۲۰۱۹ به اکرم عفیف قطری اهدا شد

۱۵:۳۳ – اکرم حسن عفیف به عنوان بهترین بازیکن سال آسیا انتخاب شد. ژاوی هرناندز، سرمربی اسپانیایی تیم السد قطر این جایزه را به نمایندگی از اکرم عفیف دریافت کرد. سپس کلیپی از صحبت های اکرم عفیف پخش شد.

۱۵:۳۲– شیخ سلمان و جیانی اینفانتینو برای اهدای جایزه بهترین بازیکن سال آسیا روی سن آمدند.

۱۵:۲۹ – نوبت به کلیپ معرفی نامزدهای جایزه بهترین بازیکن مرد آسیا رسید و تصاویر علیرضا بیرانوند در کنار اکرم عفیف و توموآکی ماکینو به نمایش درآمد.

۱۵:۲۵ – پس از پخش کلیپی از نامزدهای جایزه بهترین بازیکن زن سال آسیا، جایزه این بخش به ساکی کوماگای از ژاپن اهدا شد. این فوتبالیست ژاپنی لحظاتی در مراسم سخنرانی کرد.

۱۵:۱۹ – جون اندو از ژاپن، به عنوان بهترین بازیکن زن جوان آسیا شناخته شد.

۱۵:۱۸ – سون هیونگ مین، ستاره کره ای تاتنهام موفق شد بالاتر از سردار آزمون جایزه بهترین آسیایی شاغل در خارج از قاره کهن را به دست آورد.

۱۵:۱۵ – توموکی یوشیکاوا از ژاپن برنده جایزه بهترین بازیکن فوتسال در قاره کهن شد. در این بخش، مهدی جاوید از ایران هم نامزد بود. مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، جایزه بهترین بازیکن فوتسال را به یوشیکاوا از ژاپن تقدیم کرد.

۱۵:۱۲ – چانگ جونگ یونگ، سرمربی تیم ملی زیر ۲۰ ساله های کره جنوبی به عنوان بهترین مربی مرد سال آسیا انتخاب شد.

۱۵:۰۸ – آساکو تاکاکورا، سرمربی ژاپنی تیم ملی زنان این کشور، جایزه بهترین مربی زن آسیا را به دست آورد. در این بخش، کتایون خسرویار از ایران هم نامزد بود. جایزه تاکاکورا در غیاب او به دبیر کل فدراسیون فوتبال ژاپن تقدیم شد.

۱۴:۵۸ – دومین جایزه مربوط به توسعه فوتبال، نصیب فدراسیون سنگاپور شد.

۱۴:۵۳ – جایزه الهام بخشی به فدارسیون فوتبال ژاپن اهدا شد.

۱۴:۵۰ – جایزه پیشرفت و توسعه در بین فدراسیون ها به فدراسیون فوتبال هنگ کنگ رسید.

۱۴:۳۵ – با دعوت مجریان برنامه، شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا روی سن رفت.

۱۴:۳۰– هم اکنون نامزدهای کسب عناوین مختلف به همراه مهمانان ویژه و مقامات AFC در سالن برگزاری مراسم در کشور هنگ کنگ حضور دارند و مراسم آغاز شده است.


آیا بیرانوند جایزه مرد سال را از دست داد؟

امروز و در هنگ کنگ قرار است تا آسیا بهترین بازیکن سال ۲۰۱۹ خود را بشناسد. جایی که از ایران یک نماینده بسیار شایسته و یک دروازه بان فوق العاده حضور دارد.

کمتر از ۳۰ دقیقه دیگر تا آغاز مراسم اهدای جوایز بهترین های آسیا باقیمانده و اهالی فوتبال بی صبرانه منتظرند تا بعد از مدتها مرد نام یک ایرانی در این مراسم خوانده شود.

بدون شک نمیتوان منکر کارهای فوق العاده علیرضا بیرانوند در درون دروازه تیم ملی و باشگاه پرسپولیس شد و همه امیدوارند تا این دروازه بان شایسته برنده جایزه مرد سال فوتبال آسیا شود.

پس از انتشار توییتی از سوی مازیار ناظمی معاون وزیر ورزش درباره این که توپ طلای امسال آسیا به علیرضا بیرانوند نخواهد رسید، این شایعه در رسانه ها مطرح شد که بیرانوند به محض رسیدن به هنگ کنگ از سوی مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در جریان برنده نشدنش قرار گرفته است.

اما این خبر از طرف روابط عمومی فدراسیون فوتبال تکذیب شده است. بیرانوند که در حال حاضر در محل برگزاری مراسم به سر می‌برد، اگرچه سال خوبی را در فوتبال ایران سپری کرده اما شاید مجال درخشش او به اندازه اکرم عفیف ستاره تیم ملی قطر در جام ملت های آسیا نبوده است. بازیکنی که با ثبت ۱۰ پاس گل در آن تورنمنت رکوردی استثنایی را از خود به جای گذاشت و بعد از آن هم در رقابت های داخلی و لیگ قهرمانان فوق العاده کار کرده و اولین بازیکن قطری است که در زیر ۲۳ سال به رکورد صد بازی ملی رسیده است.

در عین حال ماکینو مدافع اوراوا که با تیم ژاپنی به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده نیز احتمالا نمرات فنی مثبتی را از سوی کمیته ی اصلی و ناظرین ای اف سی جمع اوری کرده اما با توجه به شکست اوراوا در فینال اسیا وجاهت لازم برای کسب بهترین عنوان سال برخوردار نیست.

در این بین موضوع اصلی غیبت احتمالی اکرم عفیف در مراسم بهترین های آسیاست کنفدراسیون را برای اهدای جایزه ای به او مردد کرده است. اگرچه مسئله دیگر نیز انتخاب عبدالکریم حسن قطری در سال گذشته به عنوان مرد سال آسیاست که به صورت تعجب برانگیزی اتفاق افتاد‌، ممکن است باعث شود جایزه به یک قطری نرسد‌.

اگرچه ژاوی در محل برگزاری حاضر است و شاید عفیف به روی سن بیاید و جایزه را از آن خود کند.

در مورد علیرضا بیرانوند نیز باید گفت با توجه به اینکه او اولین گلر اسیاست که در بین سه نامزد نهایی توپ طلا قرار گرفته افتخار بزرگی را کسب کرده به همین سبب حضور او در محل برگزاری بهترین آسیا جای توجیه دارد. اگرچه بهتر بود آرا مخفی باقی می ماند تا هیجان انتخاب بهترین بازیکن از بین نرود.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments