فروش نقد و اقساط محصولات سایپا از امروز / فروش شرایطی محصولات سایپا

اخبار 🔥 ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا از امروز / فروش شرایطی محصولات سایپا

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا از امروز, فروش شرایطی محصولات سایپا, قیمت محصولات سایپا, فروش اقساطی محصولات سایپا از امروز, قیمت کارخانه ساینا و تیبا, فروش ویژه محصولات سایپا از امروز ۱۲ مردادماه سال ۹۸, لیست قیمت محصولات سایپا, لیست قیمت محصولات سایپا در آبان, جدیدترین لیست قیمت محصولات سایپا, آخرین قیمت محصولات سایپا


ثبت نام در طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش خودرو صرفا از طریق خودروسازان

۱۳۹۹/۰۳/۰۱

بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با خودروسازان، هر گونه ثبت‌نام در طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش خودرو، صرفا از طریق سامانه اینترنتی فروش شرکت‌های خودروساز امکان‌پذیر خواهد بود.

بر این اساس، با توجه به تغییر شیوه ثبت‌نام، شرکت‎‌ های خودرو ساز ، زمان و نحوه ثبت‌نام را متعاقباً از طریق پرتال رسمی خود، اطلاع‌رسانی خواهند کرد؛ گفتنی است در طرح جدید، احراز هویت قطعی متقاضیان صرفاً پس از آغاز ثبت نام، ورود به سامانه اینترنتی فروش خودرو شرکت و سپس هدایت به سامانه “امتا” از طریق سامانه خودروسازان معتبر است.

بدیهی است در حال حاضر و پیش از زمان اعلام شده ورود مستقل به “امتا” فاقد وجاهت است.


لیست واضح قیمت جدید انواع خودروهای سایپا و ایران خودرو توسط شورای رقابت اعلام شد.

۱۳۹۹/۰۳/۰۱

پراید ۱۱۱ : ۳۶٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان
پراید ۱۳۱ : ۳۷٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان
پراید ۱۳۲ : ۳۶٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان
تیبا سدان : ۴۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
تیبا هاچبک : ۵۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان
ساینا : ۵۲٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان
پژو ۴۰۵ GLX بنزینی : ۵۴٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان
پژو ۴۰۵ GLX دوگانه سوز : ۵۷٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان
پژو ۴۰۵ SLX بنزینی : ۵۸٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان
پژو پارس سال : ۶۶٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان
پژو پارس سال دوگانه سوز : ۶۸٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان
پژو پارس تی یو فایو : ۶۸٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان
سمند ال ایکس : ۵۴٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان
سمند ال ایکس EF7 بنزینی : ۵۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
سمند ال ایکس EF7 پایه گاز سوز ۱۰ : ۵۸٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
سمند ال ایکس EF7 پایه گاز سوز ۱۶ : ۵۹٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان
سمند سورن : ۶۶٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان
رانا : ۶۴٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت های فوق بدون احتساب هزینه های مالیات و شماره گذاری و … می باشد.


پراید جایگزین ندارد

۱۳۹۹/۰۲/۲۹

قائم مقام سایپا : پراید جایگزینی ندارد و مردم باید ساینا کوییک و تیبا را با قیمتهای بالاتر جایگزین آن کنند


شرایط جدید پیش فروش خودرو

۱۳۹۹/۰۲/۲۴

شرایط جدید پیش فروش خودرو

شرایط جدید پیش فروش خودرو


۱۳۹۸/۱۰/۰۷

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا از امروز ، در این طرح پیش فروش که از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شده است هفت محصول کوییک، کوییک.آر، ساینا، تیبا۲، تیبا صندوقدار، تیبا۲پلاس و وانت سایپا ۱۵۱ به صورت اینترنتی عرضه می شود.

مبلغ پیش پرداخت برای ثبت نام در طرح فروش این محصولات از ۳۴۷ ریال برای کوییک.آر تا ۱۸۷ میلیون ریال برای وانت سایپا۱۵۱ متغیر است. ضمن اینکه سود مشارکت ۱۵ درصدی و سود انصراف ۱۲ درصدی نیز برای این مبالغ در نظر گرفته شده است.

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا از امروز, فروش شرایطی محصولات سایپا, قیمت محصولات سایپا, فروش اقساطی محصولات سایپا از امروز, قیمت کارخانه ساینا و تیبا

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا از امروز, فروش شرایطی محصولات سایپا, قیمت محصولات سایپا, فروش اقساطی محصولات سایپا از امروز

 

زمان تحویل این محصولات نیز براساس برنامه‌ریزی تولیدی محصولات سایپا مشخص شده و به جز تیبا۲پلاس که در دی ماه ۹۹ تحویل خواهد شد، سایر محصولات در تابستان و پائیز سال آینده تحویل خریداران خواهند شد.

مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این طرح پیش فروش محصولات می توانند به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به آدرس saipa.iranecar.com مراجعه کنند.


 

۱۳۹۸/۰۸/۲۲

لیست قیمت محصولات سایپا در بازار

در بازار امروز خرید و فروش خودرو، قیمت ها نسبت به روز قبل تغییر جزئی داشته ولی قیمت سراتو نسبت کاهش و قیمت پارس تندر افزایش ۸ میلیونی یافته است. پارس تندر از ۱۳۵ میلیون دیروز به ۱۴۳ میلیون تومان در روز جاری رسیده است.

برهمین اساس در بازار خودرو، پراید ۱۱۱ با قیمت ۵۱ میلیون  و ۵۰۰ هزار تومان، پراید ۱۳۱ با قیمت ۴۷میلیون تومان،  چانگان با قیمت ۱۸۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، استپ‌وی با قیمت ۱۹۰میلیون تومان، سراتو با کاهش ۲ میلیون تومانی با قیمت ۲۹۳ میلیون تومان  و تیبا با قیمت ۵۸ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

همچنین کوئیک اتوماتیک با قیمت ۹۶ میلیون تومان و تیبا ۲ با قیمت ۶۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

ردیفنوع خودروقیمت خودرو کارخانهقیمت خودرو بازار
۱قیمت سایپا ۱۱۱۳۹،۹۴۱،۰۰۰۵۱،۵۰۰،۰۰۰
۲قیمت سایپا ۱۳۱۳۷،۶۴۱،۰۰۰۴۷،۰۰۰،۰۰
۳قیمت سایپا ۱۵۱۴۰،۳۳۰،۰۰۰۴۷،۹۰۰،۰۰۰
۴قیمت تیبا۴۶،۴۴۳،۰۰۰۵۸،۰۰۰،۰۰۰
۵قیمت ساینا۵۵،۹۶۰،۰۰۰۶۱،۷۰۰،۰۰۰
۶قیمت کوئیک اتوماتیک۶۹،۰۰۰،۰۰۰۹۶،۰۰۰،۰۰۰
۷قیمت چانگان۱۵۵،۰۰۰،۰۰۰۱۸۷،۵۰۰،۰۰۰
۸قیمت سراتو ۲۰۰۰۲۹۳،۰۰۰،۰۰۰ ۲۹۰،۰۰۰،۰۰۰
۹قیمت استپ وی اتوماتیک۱۲۲،۷۰۰،۰۰۰۱۹۰،۰۰۰،۰۰۰
۱۰قیمت رنو پارس تندر۸۴،۲۰۰،۰۰۰۱۴۳،۰۰۰،۰۰۰
۱۱قیمت برلیانس H330۸۹،۵۰۰،۰۰۰۱۳۱،۰۰۰،۰۰۰
۱۲قیمت برلیانس H320۸۸،۴۰۰،۰۰۰۱۳۰،۰۰۰،۰۰۰
۱۳قیمت تیبا ۲۵۱،۶۰۳،۰۰۰۶۰،۸۰۰،۰۰۰

طبق بخشنامه امروز گروه خودرو سازی سایپا، از امروز و برای کنترل قیمت محصولات این کارخانه طرح فروش اقساطی و شرایطی تعدادی از محصولات سایپا در دستور کار قرار گرفته است.
شرکت سایپا اعلام کرد با هدف تنظیم و جلوگیری از التهاب بازار، فروش نقدی و اعتباری ۵محصول خود را از ساعت ۱۰صبح روز شنبه ۱۲مردادماه آغاز خواهد گرفت.
سایپا۱۵۱ (وانت پراید) با تسهیلات ۴میلیونی، تیبا صندوقدار و ساینا دنده ای رینگ فولادی با تسهیلات ۵میلیونی و ساینا دنده ای رینگ آلومینیومی با تسهیلات ۱۰میلیون تومانی محصولاتی هستند که به صورت اعتباری عرضه می شوند.
همچنین کامیونت نیسان بنزین سوز نیز به صورت فروش فوری عرضه می شود.

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا از امروز, فروش شرایطی محصولات سایپا, قیمت محصولات سایپا, فروش اقساطی محصولات سایپا از امروز, قیمت کارخانه ساینا و تیبا, فروش ویژه محصولات سایپا از امروز 12 مردادماه سال 98

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا از امروز, فروش شرایطی محصولات سایپا, قیمت محصولات سایپا, فروش اقساطی محصولات سایپا از امروز, قیمت کارخانه ساینا و تیبا, فروش ویژه محصولات سایپا از امروز ۱۲ مردادماه سال ۹۸

زمان تحویل محصولاتی که در این طرح فروش عرضه می شوند، ۳۰روز پس از پذیرش خواهد بود.
مبلغ تسهیلات در نظر گرفته شده برای چهار محصول سواری سایپا طی سه قطعه چک در فاصله های زمانی ۴ ماهه دریافت خواهد شد.
اسناد خودروهای اعتباری تا زمان تسویه کامل چک ها در رهن شرکت سایپا خواهد ماند و امکان تسویه و فک رهن خودرو به هیچ عنوان میسر نخواهد بود.
فروش خودرو با تسهیلات کم، اخیرا توسط گروه خودروسازی سایپا صورت گرفته و هدف آن، حذف تقاضای کاذب و حضور واسطه ها و در نتیجه فروش محصولات به مشتریان واقعی در طرح های فروش اینترنتی بوده است.
طرحی که تاثیرگذار بوده و قیمت محصولات این گروه خودروسازی در یکی دوماه اخیر در بازار آزاد روند کاهشی داشته و به قیمت کارخانه نزدیک شده است.

منبع : اقتصاد نیوز


تاریخ : ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

سایپا در طرح جدیدی چند محصول خود را به صورت فروش نقدی قرار داد.

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا از امروز, فروش شرایطی محصولات سایپا, قیمت محصولات سایپا, فروش اقساطی محصولات سایپا از امروز, قیمت کارخانه ساینا و تیبا, فروش ویژه محصولات سایپا از امروز ۱۲ مردادماه سال ۹۸, فروش نقدی سراتو 2000 شهریور 98, فروش شرایطی سراتو سال 98, فروش شرایطی سراتو 2000, فروش نقدی سراتو

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا از امروز, فروش شرایطی محصولات سایپا, قیمت محصولات سایپا, فروش اقساطی محصولات سایپا از امروز, قیمت کارخانه ساینا و تیبا, فروش ویژه محصولات سایپا از امروز ۱۲ مردادماه سال ۹۸, فروش نقدی سراتو ۲۰۰۰ شهریور ۹۸, فروش شرایطی سراتو سال ۹۸, فروش شرایطی سراتو ۲۰۰۰, فروش نقدی سراتو

در طرح فروش نقدی گروه خودروسازی سایپا ۲ خودروی تیبا صندوقدار با رینگ های فولادی و آلومینیومی و همچنین خودروی کیا سراتو ۲۰۰۰ در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که قیمت تعیین شده برای فروش آنان به شرح زیر خواهد بود.

  • تیبا صندوقدار با رینگ های فولادی : قیمت فروش نقدی ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان
  • تیبا صندوقدار با رینگ های آلومینیومی : قیمت فروش نقدی ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان
  • کیا سراتو ۲۰۰۰ : قیمت فروش نقدی ۲۹۵ میلیون تومان

علاوه بر این، گروه خودروسازی سایپا طرح فروش اعتباری هم برای مشتریان خود در نظر گرفته است که شامل خودروی “سایپا ۱۵۱” و همچنین خودروی “تیبا صندوقدار” با دو رینگ فولادی و آلومینیومی می شود که جزییات فروش آنان با شرایط بازپرداخت یکسان ۳ چک چهارماهه به شرح زیر خواهد بود:

  • تیبا صندوقدار با رینگ های فولادی : قیمت ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان/ مبلغ تسهیلات ۵ میلیون تومان
  • تیبا صندوقدار با رینگ های آلومینیومی : قیمت ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان/ مبلغ تسهیلات ۵ میلیون تومان
  • سایپا ۱۵۱: قیمت ۴۰ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان/ مبلغ تسهیلات ۴ میلیون تومان

منبع : اقتصاد نیوز

 

برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments