فردوسی پور با دو اثر در جشنواره فیلم های ورزشی / بازگشت فردوسی پور

اخبار 🔥 ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فردوسی پور با دو اثر در جشنواره فیلم های ورزشی / بازگشت فردوسی پور

فردوسی پور با دو اثر در جشنواره فیلم های ورزشی ، فیلم های راه یافته به بخش مسابقه مشخص شدند. طبق آخرین اخبار ، آثار کوتاه و پویانمایی راه یافته به بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی معرفی شدند و عادل فردوسی پور نیز با دو اثر در بخش تیزر مسابقه حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‎المللی فیلم های ورزشی ایران، فیلم‌های کوتاه داستانی، پویانمایی، تیزر و نماهنگ راه یافته به بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران معرفی شدند. این آثار از سوی هیأت انتخاب این جشنواره برای حضور در بخش مسابقه معرفی شدند.

فردوسی پور با دو اثر در جشنواره فیلم های ورزشی, بازگشت فردوسی پور بعنوان کارگردان و تهیه کننده, بازگشت فردوسی پور, جشنواره فیلم های ورزشی, فردوسی پو

فردوسی پور با دو اثر در جشنواره فیلم های ورزشی, بازگشت فردوسی پور بعنوان کارگردان و تهیه کننده, بازگشت فردوسی پور, جشنواره فیلم های ورزشی, فردوسی پور


 

بخش کوتاه داستانی و پویانمایی: (۲۶ اثر)

«۳ ۲ ۱ حرکت» به کارگردانی و تهیه کنندگی شفیقه آسانی، «گلادیاتوریست» به کارگردانی و تهیه کنندگی علی زارعی جلال آبادی، «عصر وارونه» به کارگردانی هادی امیری و رها فرجی و تهیه کنندگی هادی امیری و مریم خوش اقبال، «جنگل دامون» به کارگردانی و تهیه کنندگی هادی امیری و رها فرجی، «وینگ» به کارگردانی و تهیه کنندگی بهزاد هاتف، «آقای او» و «دوچرخه» به کارگردانی و تهیه کنندگی مهدی شاد، «روبیک کیو» به کارگردانی و تهیه کنندگی صادق نجفی، «برای مادر» به کارگردانی و تهیه کنندگی غزل بدیعی، «سرخ آبی» به کارگردانی مرتضی آسمانی و تهیه کنندگی مجید عباسی، «همه با هم» به کارگردانی و تهیه کنندگی مهدی یوسفعلی، «شش خونه» به کارگردانی و تهیه کنندگی عباد ادیب پور، «تاناکورا» به کارگردانی امیررضا رشتی، حامد پریزاده و سید میثم حسنی و تهیه کنندگی مدرسه ملی سینمای ایران، «تابستان به کوچه آمدیم» به کارگردانی علی محمدی و تهیه کنندگی شهرداری اصفهان، «کفش» به کارگردانی و تهیه کنندگی علی زارعی جلال آبادی، «اسکیت باز» به کارگردانی مریم ترشیزی و تهیه کنندگی عبدالعلی حسینیون، «بایرن مونیخ» به کارگردانی نگین امین‌زاده و تهیه کنندگی ارسلان زمانی و انجمن سینمای جوان، «بارسلونا» به کارگردانی کتایون پرمر و محمد روحبخش و تهیه کنندگی سامان سالور قاجار، «درخت زیتون سعد» به کارگردانی احمد زایری و تهیه کنندگی مهدی مطهر، «خداحافظ المپیک» به کارگردانی و تهیه کنندگی مجتبی پوربخش، «دوشیب پینگ» به کارگردانی و تهیه کنندگی اسماعیل میرزایی، «بدو» به کارگردانی کراسیمیر کالوشف از کشور بلغارستان، «بازی» به کارگردانی جینی دونوهو از آمریکا، «بایرن متفاوت» به کارگردانی ماتیوس کوبمهنی از آلمان، «سام کوچک» به کارگردانی ویکتور جانسون از استرالیا و «رونالدو» به کارگردانی رجب بوزگاز از ترکیه.

 

بخش تیزر و نماهنگ: (۱۱ اثر)

«سپاهان من» به کارگردانی و تهیه کنندگی امیرحسین رضی، «سارانسک» به کارگردانی و تهیه کنندگی روزبه میرزایی، «قهرمان کوچک(کودک قهرمان)» به کارگردانی و تهیه کنندگی مجتبی پوربخشی گشتی، «نوروز فوتبالی۹۷» به کارگردانی سبحان فرزانه و تهیه کنندگی مجتبی پوربخشی گشتی، «ورزش همگانی» به کارگردانی حمید رضا اسماعیلی و تهیه کنندگی شبکه سلامت، «۲۰۲۰» به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدرضا عظیمی، «خاک و طلا» به کارگردانی کریم غلامزاده مهرآبادی و تهیه کنندگی مسلم غلامزاده مهرآبادی، «کلیپ حضور تیم ملی در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹» و «تیزر پرسپولیس در آسیا» به کارگردانی و تهیه کنندگی عادل فردوسی پور، «سنگ صبور» به کارگردانی و تهیه کنندگی عذرا مرادی، «پادشاه جاده» به کارگردانی و تهیه کنندگی امید ایرانمنش.

فردوسی پور با دو اثر در جشنواره فیلم های ورزشی, بازگشت فردوسی پور بعنوان کارگردان و تهیه کننده, بازگشت فردوسی پور, جشنواره فیلم های ورزشی, فردوسی پو

بازگشت فردوسی پور بعنوان کارگردان و تهیه کننده در جشنواره فیلم های ورزشی

 

مجموعا ۱۱۶ اثر از ایران و ۲۱ کشور به بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران در بخش های مختلف راه یافتند. اسامی مستندهای بلند راه یافته به بخش مسابقه جشنواره پیش از این اعلام شده و آثار دیگر بخش ها و همچنین اسامی هیات داوران جشنواره بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی (FICTS) است. مقر FICTS در میلان ایتالیا است که بیش از ۱۲۰ کشور عضو این فدراسیون هستند. جشنواره ایران به عنوان یکی از ۱۶ پایگاه جهانی و میزبان ۲۸ کشور آسیایی و منطقه برای ورود به جشنواره جهانی میلان مورد توجه فیلمسازان و سینماگران این کشورها است و با توجه به جایگاه بین المللی این جشنواره و استقبال از آن، آثاری از کشورهای اروپایی و دیگر کشورها نیز مهمان این رویداد هستند. در این دوره آثاری از ۵۴ کشور برای حضور در جشنواره ثبت نام کردند.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments