اینترنت موبایل / اینترنت موبایل ایرانسل وصل شد / وضعیت اینترنت همراه

اخبار 🔥 ۰۶ آذر ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

اینترنت موبایل / اینترنت موبایل ایرانسل وصل شد / وضعیت اینترنت همراه

اینترنت موبایل, اینترت موبایل ایرانسل, اینترنت همراه اول, اینترنت ایرانسل, اینترنت رایتل, اینترنت ایرانسل وصل شد, وصل شدن اینترنت ایرانسل, وصل شدن اینترنت ایرانسل در تهران, اینترنت موبایل کی وصل میشود, چه زمانی اینترنت همراه وصل میشود, زمان وصل شدن اینترنت همراه, ایرانسل در تهران وصل شد 

عبدالرضا رحمانی فضلی شب گذشته با حضور در برنامه‌ی از نگاه یک شبکه‌ی اول سیما و همچنین پس از جلسه‌ی هئیت دولت اعلام کرد که جلسه‌ی شورای امنیت عصر امروز برگزار شده و در خصوص اتصال اینترنت موبایل تصمیم‌گیری می‌کند. حال از دقایقی پیش ارتباط برخی از کاربران موبایل به شبکه‌ی جهانی اینترنت وصل شده است. براساس گزارش کاربران و بررسی‌های زومیت، ارتباط شماری از کاربران ایرانسل در شهر تهران وصل شده است. انتظار می‌رود در ساعت‌های آینده رفته رفته کاربران سایر اپراتور‌ها در شهر‌های مختلف برقرار شود.

براساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های مختلف، اینترنت اپراتور‌های موبایل در تهران و ۸ استان دیگر در حال برقراری است. هنوز جزئیات بیشتری درخصوص زمان برقراری اینترنت موبایل در سایر استان‌ها منتشر نشده است.

بررسی نمودارهای نت‌بلاکس نیز نشان از این دارد که پس از انتشار خبر اتصال مجدد شبکه‌ی موبایل، تغییراتی در نمودارهای نت‌بلاکس ایجاد شده است.

پس از صحبت های وزیر کشور و طی بررسی های انجام شده در حال حاظر اینترنت موبایل ایرانسل در تهران و برخی شهرها وصل است و این روند به تدریج ادامه میابد.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments