طالع بینی چینی سال تولد + طالع بینی سال ۲۰۲۰ (فال سال ۹۹)

طالع بینی چینی , فال و طالع بینی 🔥 ۱۸ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

طالع بینی چینی سال تولد + طالع بینی سال ۲۰۲۰ (فال سال ۹۹)

طالع بینی چینی : در این مطلب از بخش فال و طالع بینی وب سایت ویکی ویو جداول مربوط به طالع بینی چینی, طالع بینی چینی متولدین سالها, طالع بینی چینی ماه تولد, طالع بینی چینی ۲۰۱۹, طالع بینی سال ۲۰۲۰, طالع بینی سال ۱۳۹۹, فال سال ۹۹ و ۲۰۲۰, طالع بینی سال ۲۰۲۰ , فال و طالع بینی سال ۲۰۲۰ , طالع بینی سال ۱۳۹۹, فال سال ۹۹, طالع بینی سال ۹۹, فال ۲۰۲۰,  را برای شما عزیزان آماده نموده ایم.

طالع بینی چینی, طالع بینی چینی متولدین سالها, طالع بینی چینی ماه تولد, طالع بینی چینی ۲۰۱۹, طالع بینی سال ۲۰۲۰, طالع بینی سال ۱۳۹۹, فال سال ۹۹ و ۲۰۲۰, طالع بینی سال ۲۰۲۰ , فال و طالع بینی سال ۲۰۲۰ , طالع بینی سال ۱۳۹۹, فال سال ۹۹, طالع بینی سال ۹۹, فال ۲۰۲۰

طالع بینی چینی, طالع بینی چینی متولدین سالها, طالع بینی چینی ماه تولد, طالع بینی چینی ۲۰۱۹, طالع بینی سال ۲۰۲۰, طالع بینی سال ۱۳۹۹, فال سال ۹۹ و ۲۰۲۰, طالع بینی سال ۲۰۲۰ , فال و طالع بینی سال ۲۰۲۰ , طالع بینی سال ۱۳۹۹, فال سال ۹۹, طالع بینی سال ۹۹, فال ۲۰۲۰

برای دسترسی به طالع بینی سال خود، ابتدا سمبل سال تولد خود را از لیست زیر انتخاب نموده و بعد تفسیر مربوط به آن را با استفاده از جدول بعدی ببینید.

موشگاوببرگربهاژدهاماراسببزمیمونخروسسگخوک
۱۲۹۱۱۲۹۲۱۲۹۳۱۲۹۴۱۲۹۵۱۲۹۶۱۲۹۷۱۲۹۸۱۲۹۹۱۳۰۰۱۳۰۱۱۳۰۲
۱۳۰۳۱۳۰۴۱۳۰۵۱۳۰۶۱۳۰۷۱۳۰۸۱۳۰۹۱۳۱۰۱۳۱۱۱۳۱۲۱۳۱۳۱۳۱۴
۱۳۱۵۱۳۱۶۱۳۱۷۱۳۱۸۱۳۱۹۱۳۲۰۱۳۲۱۱۳۲۲۱۳۲۳۱۳۲۴۱۳۲۵۱۳۲۶
۱۳۲۷۱۳۲۸۱۳۲۹۱۳۳۰۱۳۳۱۱۳۳۲۱۳۳۳۱۳۳۴۱۳۳۵۱۳۳۶۱۳۳۷۱۳۳۸
۱۳۳۹۱۳۴۰۱۳۴۱۱۳۴۲۱۳۴۳۱۳۴۴۱۳۴۵۱۳۴۶۱۳۴۷۱۳۴۸۱۳۴۹۱۳۵۰
۱۳۵۱۱۳۵۲۱۳۵۳۱۳۵۴۱۳۵۵۱۳۵۶۱۳۵۷۱۳۵۸۱۳۵۹۱۳۶۰۱۳۶۱۱۳۶۲
۱۳۶۳۱۳۶۴۱۳۶۵۱۳۶۶۱۳۶۷۱۳۶۸۱۳۶۹۱۳۷۰۱۳۷۱۱۳۷۲۱۳۷۳۱۳۷۴
۱۳۷۵۱۳۷۶۱۳۷۷۱۳۷۸۱۳۷۹۱۳۸۰۱۳۸۱۱۳۸۲۱۳۸۳۱۳۸۴۱۳۸۵۱۳۸۶
۱۳۸۷۱۳۸۸۱۳۸۹۱۳۹۰۱۳۹۱۱۳۹۲۱۳۹۳۱۳۹۴۱۳۹۵۱۳۹۶۱۳۹۷۱۳۹۸
۱۳۹۹۱۴۰۰۱۴۰۱۱۴۰۲۱۴۰۳۱۴۰۴۱۴۰۵۱۴۰۶۱۴۰۷۱۴۰۸۱۴۰۹۱۴۱۰

طالع بینی چینی متولدین سالها

طالع بینی چینی سال موش
طالع بینی چینی سال خروس
طالع بینی چینی سال گاو
طالع بینی چینی سال سگ
طالع بینی چینی سال ببر
طالع بینی چینی سال خوک
طالع بینی چینی سال گربه (خرگوش)
طالع بینی چینی سال اژدها
طالع بینی چینی سال مار
طالع بینی چینی سال اسب
طالع بینی چینی سال بز (گوسفند)
طالع بینی چینی سال میمون

طالع بینی سال ۲۰۲۰ / طالع بینی سال ۱۳۹۹ / سال موش

در این سال تغییرات زیادی در شغلتان ایجاد می شود. پارسال سخت کار می کردید و صبورانه انتظار می کشیدید و امسال بالأخره پاداش دریافت خواهید کرد. به لطف خصلت بلند همتی تان قادر به مدیریت کارهای مهم خواهید بود. همچنین شما فرصتی برای اثبات بهتر خودتان در موقعیت های برجسته پیدا خواهید کرد. نزدیک نیمه سال ممکن است رکود اقتصادی پیش بیاید اگر احساس خسارت کردید از دوستتان بخواهید به شما مشاوره بدهد.

طالع بینی سال ۲۰۲۰ در زمینه شغل و کار

طالع بینی سال ۲۰۲۰ برای شما در زمینه مالی و حرفه ای منفعت و رشد قطعی پیش بینی می شود. با این حال شما برای رسیدن به این رشد و منفعت لازم است تلاش زیاد و تعهد لازم را نیز داشته باشید. در این زمینه لازم است شما خیلی حساب شده انرژی خود را صرف کرده و تلاش خودتان را بکنید. در این صورت شانس و موفقیت نیز با شما یار خواهد بود و دست به هر چه بزنید طلا خواهد شد. لازم است شما در مقابل همکاران و افراد صاحب منصب برای دفاع و اثبات موقعیت خود به اندازه کافی جسور و با شهامت باشید. این تنها راهی است که در این سال شما می توانید از نردبان موفقیت بالا بروید. در نیمه دوم سال برای شما معاملات مطلوب و خوبی پیش بینی می شود. تا قبل از پایان سال اهداف مالی و حرفه ای خود را اجرایی کنید و در این زمینه هیچ چیز را به تعویق نیاندازید. اگر شما در محیط کار در همه روابط خود دچار مشکل هستید، مطمئن باشید که روابط شما با همه خوب و حسنه خواهد شد بنابراین قایق شما در عرصه شغلی با آرامش رو به جلو در حال حرکت است.

طالع بینی سال ۲۰۲۰ در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه

طالع بینی سال ۲۰۲۰ در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه برای شما سالی پر هیجان و سرشار از رضایتمندی با احساساتی رمانتیک و عاشقانه پیش بینی می کند. در این سال برای تحکیم و تقویت روابط عشقانه فرصت های زیادی نصیب شما خواهد شد. همچنین در این زمینه آرزوها و خواسته های شما به واقعیت می پیوندند. در این سال سعی کنید مثبت باشید و در روابطتان با احساس و پر محبت رفتار کنید. از طرفی به طور مکرر در روابط شما مسائل و مشکلات سطحی و موقتی پیش خواهد آمد. سعی کنید کنترل احساسات و عواطف خود را از دست نداده و مطمئن شوید که در همه امور شریک زندگیتان را در نظر گرفته و او را نادیده نمی گیرید. همچنین بهتر است شما به شریک زندگیتان آزادی بیشتری در زندگی بدهید. مطمئن باشید این رفتار و جذابیت منحصر به فرد شما مجددا روابط شما را به حالت مطلوب قبل باز می گرداند. هر چند در سال نو میلادی شما فرصت ها و فراز و نشیب های زیادی را در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه خواهید داشت، اما در پایان سال باید دید آیا شما در این زمینه به روابطی پایدار و مطلوبی خواهید رسید.

طالع بینی سال ۲۰۲۰ در زمینه مالی و اقتصادی

طالع بینی سال ۲۰۲۰ در زمینه مالی و اقتصادی: سال ۲۰۲۰ وضع مالی خوب و پر برکتی را به ارمغان می آورد. شما در تمام معاملات مالی خود با موفقیت روبه رو می شوید و پول و نقدینگی زیادی در این سال برای شما پیش بینی می شود. بنابراین شما می توانید به اندازه کافی خرج کنید زیرا پول و ثروت زیادی از طریق معاملات مالی و ارثیه نصیب شما خواهد شد. با این حال از پول و منابع مالی خود عاقلانه استفاده کنید و مقداری از آن را برای برخی از اهداف سازنده دیگر خود کنار بگذارید.

طالع بینی سال ۲۰۲۰ در زمینه سلامت

طالع بینی سال ۲۰۲۰: پیشگیری از بیماری ها را دست کم نگیرید و مراقب سلامتی تان باشید. سعی کنید در بدنتان به استقامت فیزیکی دست یابید. به منظور بهبود وضعیت جسمانی و روحی خود فعالیت های تفریحی و یا فعالیت های ورزشی انجام دهید. با این حال به شما توصیه می شود که سلامتی خود را مدیریت کرده و در هیچ چیز زیاده روی نکنید زیرا ممکن است تاثیرات منفی بر سلامت عمومی شما داشته باشد.

طالع بینی سال ۲۰۲۰ در زمینه خانواده

طالع بینی سال ۲۰۲۰: خانواده شما خواهان آن هستند که مدت زمان بیشتری را با آن ها بگذرانید. بنابراین بخشی از تعهدات کاری خود را کنار بگذارید تا خانواده آن توجه لازم را دریافت کند. پس لازم است که شما در زندگی شخصی خود یکسری تنظیماتی را انجام دهید تا رضایت خانواده را نیز بدست آورید. علارغم برنامه شلوغی که در این سال دارید، سعی کنید خانه و خانواده مرکز توجه شما باشد.

طالع بینی سال ۲۰۲۰ در زمینه تحصیلات

طالع بینی سال ۲۰۲۰: کسانی که در این سال عزم خود را جزم کرده و به سختی تلاش کنند می توانند نتایج مطلوبی را نیز دریافت کنند. کسب موفقیت در این زمینه به مکان مطالعه شما مربوط می می شود بنابراین سعی کنید در مکان و فضایی مطالعه کنید که هیچ گونه حواس پرتی نداشته باشید تا به اهداف خود در زمینه تحصیلی برسید. برای علاقه مندان به تحصیل در مدارج بالا به ویژه در خارج از کشور نیز این فرصت فراهم خواهد شد.

طالع بینی سال ۲۰۲۰ در زمینه سیر و سفر

طالع بینی سال ۲۰۲۰: در این سال فرصت های خوبی برای مسافرت به دور و نزدیک برای شما فراهم خواهد شد. فرصت را از دست ندهید اغلب چنین فرصت هایی در زندگی نصیب شما نمی شود،پس به اطراف سفر کنید و جهان را با تمام زیبایی هایش سیاحت کنید. اما اگر در برنامه های سفر شما موانع و تاخیر های موقتی پیش آمد،نگرانی به خود راه ندهید بزودی برطرف خواهد شد.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments