طالع بینی سال گاو / طالع بینی چینی متولدین سال گاو / طالع بینی سالها

طالع بینی چینی , فال و طالع بینی 🔥 ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

طالع بینی سال گاو / طالع بینی چینی متولدین سال گاو / طالع بینی سالها

طالع بینی سال گاو: در این مطلب از طالع بینی چینی از بخش فال و طالع بینی وب سایت ویکی ویو به سال گاو, طالع بینی سال گاو, طالع بینی چینی سال گاو, متولدین سال گاو, فال متولدین سال گاو, طالع بینی متولدین سال گاو, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال گاو می پردازیم.

سال ۱۴۰۰ سال چه حیوانی است

سال ۱۴۰۰ در طالع بینی چینی سال گاو است.

سال گاو, طالع بینی سال گاو, طالع بینی چینی سال گاو, متولدین سال گاو, فال متولدین سال گاو, طالع بینی متولدین سال گاو, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال گاو

سال گاو, طالع بینی سال گاو, طالع بینی چینی سال گاو, متولدین سال گاو, فال متولدین سال گاو, طالع بینی متولدین سال گاو, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال گاو

طالع بینی سال گاو : در طالع بینی چینی، گاو یک حیوان با ارزش است. به دلیل نقش آن در کشاورزی، ویژگیهای مثبتی مانند زحمت کش بودن و صداقت به آنها نسبت داده می شود.

متولدین گاو، زحمتکش، باهوش و قابل اعتماد هستند ، اما هرگز خواستار تمجید نیستند.

شخصیت و خصوصیات متولدین سال گاو

گاوها صادق و جدی هستند. آنها کم حرف هستند و هرگز به دنبال ستایش و یا مرکز توجه بودن نیستند. این موضوع اغلب استعداد آنها را پنهان می کند ، اما آنها با تلاش سخت خواسته خود را به دست می آورند.

آنها بر این باورند که همه باید آنچه را که از آنها خواسته شده انجام دهند و در مرزهای خود بمانند. آنها مهربان هستند، منطقی فکر می کنند و رهبران بزرگی می شوند.

مردان متولد سال گاو

مردان متولد سال گاو قابل اعتماد هستند. آنها تمام قلب خود را برای هر کاری که می کنند می گذارند. آنها نسبت به خانواده خود نیز احساس مسئولیت زیادی دارند. با این حال ، به دلیل اعتماد به نفس زیادشان، اجازه نمی دهند که کسی بر خلاف قوانین خود عمل کند. آنها فرزندان شما را به انتظارات زیاد نگاه می دارند ، حتی اگر ممکن است غیر واقعی باشد.

زنان متولد سال گاو

زنان متولد سال گاو آرام و ملایم هستند. آنها هرگز تسلیم سرنوشت نخواهند شد و بندرت به فکر انتخاب گزینه دیگری هستند. این بدون شک به مبارزات زیادی در زندگی منجر می شود. اما مهم نیست که مبارزه برای چیست، آنها تا انتهای جاده ای که انتخاب می کنند قدم می زنند. با وجود این سرسختی ، آنها سریع فکر می کنند و واکنش نشان می دهند.

چیزهای خوش شانس برای متولدین سال گاو

  • رنگ ها: آبی ، زرد ، سبز
  • اعداد: ۱ ، ۴
  • گل: زنبق دره و بامبو خوش شانس
  • مسیرهای فرخنده: شرق ، جنوب شرقی
  • مسیرهای ثروت: شمال غربی
  • مسیرهای عشق: جنوب

چیزهای ناخوشایند برای متولدین سال گاو

  • رنگ ها: قرمز ، قهوه ای
  • اعداد: ۳ ، ۶

شغل مناسب برای متولدین سال گاو

گاوها اغلب خانواده را گروه بندی می کنند و با هم کار می کنند. آنها به دنبال کار طولانی مدت و پایدار هستند. به همین دلیل ، آنها در مدرسه عاشق هستند و در هر موضوعی عملکرد خوبی دارند. این کمک می کند تا یک پشتیبانی قوی برای هر مسیر آینده شغلی ایجاد کنید.

به دلیل شخصیت آنها ، یک کار پایدار برای گاو بهترین است. احساس مسئولیت جدی آنها همچنین باعث می شود آنها کاندیدای مناسبی برای مشاغل حرفه ای و استرس زا باشند. اینها شامل پزشکان ، وکلا ، بازرگانان و معلمان است. آنها با مهارت و تلاش فنی می توانند شناخت جامعه را بدست آورند و به استانداردهای خود برسند.

مهم نیست که چه شغلی را انتخاب می کنند ، این شغل باید چیزی که واقعاً به آن علاقه مند هستند ، باشد. اگرچه ممکن است با هر شغلی که متناسب با مهارت های آنها باشد ، مشکلی نداشته باشند ، اما باید وقت خود را برای یافتن چیزی که دوست دارند ، بگذرانند. فقط در یک محیط پایدار که با احساساتشان مطابقت داشته باشد ، آنها می توانند احساس رضایت واقعی داشته باشند.

سلامتی و سبک زندگی متولدین سال گاو

مانند گاوهای وحشی که آزادانه در مزارع می چرخند ، متولدین سال گاو سالم هستند. مراجعه به بیمارستان نادر است ، اما گاهی اوقات این اعتماد بیش از حد به سلامتی و غفلت در دوران جوانی، در سالهای بعد منجر به بروز مشکلاتی خواهد شد.

برای گاو گاهی اوقات روزها با حداقل غذا و استراحت می گذرد و در هر دو حالت چرت می زند. رژیم های غذایی نامنظم منجر به سوء هاضمه و مشکلات دستگاه گوارش خواهد شد. ورزش نامنظم همان چیزی است که شما را به بیماری های “تصادفی” مبتلا می کند.

همچنین بخوانید:  طالع بینی سال ببر / طالع بینی چینی متولدین سال ببر / طالع بینی سالها

پس از رسیدن به سنین میانسالی ، خطر ابتلا به بیماری های قلبی بسیار زیاد است. سکته مغزی خطر دیگری است. علاوه بر این ، آنها معمولاً از درد مفاصل رنج می برند.

بیشتر این مسائل ناشی از ورزش نامنظم است. برای یک زندگی سالم ، آنها باید به یاد داشته باشند که بعد از کار استراحت کنند و حرکات کششی و آرام انجام دهند.


مشخصات کلی متولدین سال گاو

دوستدار کار، خانواده و سرزمین پدری

گاو متین و خوددار، کم رو، کند، وسواسی، منظّم و خاکسار است و هوشیاری ذاتی اش را پشت چهره ساده اش مخفی می کند. او به راحتی می تواند اعتماد قلبی دیگران را به خود جلب کند، که این خود بزرگترین برگ برنده او در زندگی است.

گاو موجودی اندیشمند است و شاید به همین علت، تنهایی را دوست می دارد. گاو می تواند هدفش را با نهایت پشتکار تعقیب کند. گاهی میهن پرستی افراطی و تعصب بیش از حد، تیغ تیز ملامت ها را متوجه گاو می کند.

بهتر است زیاد سر به سر او نگذارید چون ممکن است خطرناک باشد! گاو بر خلاف ظاهر آرام خود، حیوانی یک دنده و نافرمان است و از این که کسی پایش را در کفش او بکند، بیزار است. بیچاره کسی که سر راه او قرار بگیرد، زیرا اگر به قول معروف آن روی سگش بالا بیاید دیگر کسی جلودارش نیست و تر و خشک را با هم می سوزاند. او پیشرو و پیشواست و هیچ عاملی نمی تواند مانع او از این کار شود.

گاو از نوگرایی متنفر است؛ زیرا فکر می کند که نوگرایی، اصالت ها را نابود می کند. اغلب می توانید او را بین گروه هایی که با موسیقی روز، مکتب های هنری مدهای جدید لباس و مو مخالفند، بیابید. به یاد داشته باشید که او هیچ گاه نوگرایی را در خانواده اش نخواهد پذیرفت.

گاو موجودی خود کامه و زورگوست که خانواده برایش اهمیت فراوانی دارد اما روحیه واپس گرای او مانع از هر نوآوری است. زن متولد سال گاو، آشپز و کدبانویی برازنده و خوش لباس و به زنانگی خود بسیار پایبند است.

گاو پر کار و سخت کوش است و می تواند سعادت و آسایش اطرافیان خود را مهیا کند. روستاییان ویتنام معتقدند که گاو نماد ثروت برای خانواده است.

گاو در خانه خود، فرمانروایی توانا و بی چون و چراست که احترام و اطاعت همگان را بر می انگیزد. گاو در فعالیت های گروهی، امور هنری و اداره واحدهای تولیدی و خدماتی موفق عمل می کند و چون قدرت شگرفی در ترکیب اندیشه و عمل دارد می تواند جراح موفقی شود؛ اما بیش از هر کار دیگری، برای کشاورزی خلق شده است.

بهتر است گاو از کارهای تجاری خدماتی که مستقیماً با مردم سرو کار دارد، دوری کند. همچنین باید از کارهایی که نیاز به سفر دارد، پرهیز کند؛ زیرا ممکن است تندرستی و آرامش روحی او را بر هم زند.

زنان متولد سال گاو خانه داری را به کارهای دیگر ترجیح میدهند و کدبانو و میزبان های شایسته ای هستند.

نقطه ضعف شخصیت گاو، آن است که اغلب فکر می کند دور و بری هایش او را به درک نمی کنند. او کله شق و لجوج است و در عین حال، به شدت خانواده خود را دوست دارد. او به وجود فرزندانش افتخار می کند؛ ولی از آنان انتظار اطاعت مطلق دارد و در موردشان جدی و سخت گیر است. گاو رئیس خانواده است و حرف او به منزله قانون است؛ ولی در عوض، آماده هر نوع فداکاری برای خانواده اش می باشد.

برای گاو عشق فقط یک سرگرمی خوشایند است. او می تواند مهربان، باوفا و حتی با احساس باشد؛ ولی هیچ گاه عاشق نمی شود. گاو علاقه ای به روابط عاشقانه ندارد و این گونه کارها را وقت تلف کردن می داند. در بیشتر موارد، شکست گاو در مسائل عشقی و ازدواج، ناشی از بینش های مادی گرایانه اوست.

متولدین سال گاو، هیچ گاه خود را موظف به وفاداری به همسران خود نمی دانند؛ اما نظیر این حالت را از طرف مقابل تحمل نمی کنند و وفاداری همسر را یکی از حقوق خود می دانند! آنها از لحاظ احساسی، ممکن است وفادار و صادق باشند؛ اما برای این حالت خود، اهمیت زیادی قائل نیستند.

همچنین بخوانید:  طالع بینی سال سگ / طالع بینی چینی متولدین سال سگ / طالع بینی سالها

گاو دوران کودکی و نوجوانی را عموماً آرام و بی دردسر می گذراند؛ ولی در جوانی دچار مشکلات ازدواج می شود. همسر او اغلب از بی توجهی آشکار او گله مند است و شادمانی و رضایت خود را جای دیگری جست و جو می کند تا احساس عاشقانه ای را که در خانه نمی یابد، جای دیگری پیدا کند. در این هنگام، اگر گاو نتواند از هوش ذاتی خود برای حل این مشکل استفاده کند، چنان خشمگین و غضبناک می شود که حتی ممکن است خانواده اش از هم بپاشد.

گاو اهل کار است و خانوده اش را بسیار دوست دارد و فرصتی برای درک رفتارهای بی معنا ندارد.

گاو در دوران سالخوردگی به مشکلات زیادی دچار می شود؛ اما اگر بتواند با مشکلات خود کنار بیاید و راه های عاقلانه ای برای حلِّ آنها بیاید، زندگی آرام و بی دردسری خواهد داشت.

سرانجام این که گاو متولد زمستان شادتر و راضی تر از گاو متولد تابستان است. زیرا در زمستان کارها کمتر است؛ اما گاو متولد تابستان باید با سر سختی در تمام طول سال به کار بپردازد.

مشاهیر متولد سال گاو

یوهان سباستین باخ ، هندل ، ونگوگ ، دراک ، والت دیسنی ، چارلی چاپلین ، آدلف هیتلر ، زاپاتا ، کلمانسو ، ناپلئون بناپارت ، لافایت ، جواهر نعل نهرو ، لوئی سیزدهم ، ریچارد شیردل ، ژان کوکتو ، روبنس ، ارسطو ، اوگوست رنوار ، پیتر سلرز ، ریچارد برتون .

مشاغل متناسب متولدین سال گاو

کارگر مزرعه، کشاورز، مکانیک، صاحب تعمیر گاه، کارگر متخصص، کاردان فنی، صنعتگر، طراح و نقشه کش، مهندس معمار، عکاس، مسؤول پذیرش، پرستار، آشپز، آرایشگر، دندانساز، جراح، استوار، دیکتاتور و پلیس


متولدین ماههای سال گاو

فروردین گاو جاه طلب! از شاخ های او حذر کنید
اردیبهشت گاو حساس! اما به هر حال گاو، گاو است
خرداد گاوی که زیاد جدی نیست؛ هر چند در دوستی چیزی کم نمی گذارد.
تیر گاو ضعیف و حقیر! ممکن است هیچ گاه ثمره زحماتش را نبیند.
مرداد گاو مبارزه! دست کم او می تواند به شیوه یکنواخت قدیمی زندگی نکند
شهریور گاو پا کوتاه! بهتر است به کار کشاورزی بپردازد!
مهر گاو اجتماعی! او دقیقا می داند چه باید بکند
آبان گاو خطرناک، لجباز، خشن و بد فرجام!
آذر گاو متعادل! با کمی مبالغه، می توان گفت که از همه گاوها با شخصیت تر است
دی او شوخی نکنید! او برای دست انداختن ساخته نشده است
بهمن گاو زیرک! او شخصیت آهنین خود را در دستکش های مخملی پنهان کرده است
اسفند گاو شاد و بازی دوست! از ابتدای کار، تکلیف حق و حساب را روشن کنید

رابطه عاطفی ( زن ) متولدین سال گاو با سالهای دیگر

موش زوج خوبی هستند. خانم گاو گاهی ادای مردها را در می آورد، اما صادق، وفادار و واقع بین است و موش را خوشبخت خواهد کرد
گاو آنها هر دو مادی گرا، محافظه کار و سنت گرا هستند و در نهایت، هوای همدیگر را خواهند داشت
ببر اصلاً امکان پذیر نیست. ببر باید حواسش را جمع کند؛ چون خطر نابودی او را تهدید می کند.
گربه بله شاید، چرا که نه؟ آقای گربه در دل خود، به امر و نهی گاو می خندد.
اژدها نه. آنها همیشه بر سر قدرت و ریاست می جنگند و این وضعیت اژدها را خسته خواهد کرد.
مار بله، مار اجازه می دهد که گاو تصمیم گیرنده باشد. او معقول است و همیشه در صحنه حاضر خواهد بود.
اسب خانم گاو نافذ و مقتدر و اسب خودخواه و استقلال طلب است. این دو سرانجام از هم جدا می شوند.
بز خوب نیست. سرانجام گاو بی چشم و رو در خروجی را به آقای بز نشان خواهد داد!
میمون گاو عاشق میمون است و میمون آن قدر با هوش هست که خود را گرفتار چنین رابطه پیچیده ای نسازد.
خروس این رابطه تا زمانی که خروس مغرور به فکر ریاست نیفتد، خوب پیش می رود. بهتر است خروس جلوی خودش را بگیرد
سگ مشکل است؛ اما غیر ممکن نیست؛ البته تا زمانی که خانم گاون فقط خانه داری کند.
خوک خوک برای ارضای خواسته های سرکوب شده خود، به هر دری خواهد زد و این خوک را به دردسر می اندازد.

رابطه عاطفی ( مرد ) متولدین سال گاو با سالهای دیگر

موش از این بهتر نمی شود! خوشبختی و لذت کامل و البته بدون مزاحم! موش در صلح و آرامش زندگی خواهد کرد
گاو آنها هر دو مادی گرا، محافظه کار و سنت گرا هستند و در نهایت، هوای همدیگر را خواهند داشت
ببر غیر ممکن است. آنها نمی توانند با هم زندگی کنند، چون گاو ببر را از بین خواهد برد. در مجموع خانم ببر آرامش نخواهد داشت
گربه امکان پذیر است. این دو برای هم ساخته نشده اند، خانم گربه صبور، محتاط و کمی بد اخلاق است
اژدها رابطه پیچیده و مشکلی است. اژدها درخشیدن را دوست دارد و گاو به هر چیز درخشنده بد گمان است
مار خانم مار بتواند سرگرمی های خارج از خانه اش را پنهان کند، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. او تلاش خود را خواهد کرد اما اگر لو برود
اسب مشکل است. این دو یک دیگر را درست درک نمی کنند. اسب احساساتی و استقلال طلب، از گاو می ترسد و دائم رنج می کشد
بز گاو نمی تواند با تخیلاتش زندگی کند وهرگز تحمل شاخ خوردن از بز را ندارد. این دو در کنار هم خوشبخت نخواهند شد
میمون گاو شیفته میمون است و امتیازات فراوانی به او خواهد داد. گاو بسیار با گذشت است و از اشتباهات میمون چشم پوشی می کند. اما با این کار، خود را می آزارد
خروس زندگی آنها با رضایت کامل همراه خواهد بود. خروس بی هیچ نگرانی در قلب خانواده خود جای دارد
سگ مشکلاتی وجود دارد. سگ شورشی و گاو ارتجاعی است. این دو دارای دو نگرش کاملا متفاوت هستند
خوک خوک با هر شرایطی خود را وفق می دهد؛ اما تحمل رنج و زحمت و فقر را ندارد. او همیشه شهامت از نو شروع کردن را دارد
همچنین بخوانید:  فال تاروت کبیر آنلاین اصلی (یک کارتی) / فال تاروت آینده نزدیک و عاقبت

رابطه شغلی متولدین سال گاو با سالهای دیگر

موش گاو شم تجارت ندارد. او فقط فرمان می دهد، اما فکر می کند کار اصلی را انجام داده است
گاو بهتر است این دو با هم مزرعه ای را بچرخانند
ببر شراکتی مصیبت بار است و گاو سعی خواهد کرد تا ببر را کنار بگذارد
گربه بیچاره گاو! گربه از هوش سرشار او سو ء استفاده خواهد کرد؛ اما بهتر است گربه نیز مراقب باشد!
اژدها این جا چه کسی ریاست خواهد کرد؟ به نظر می رسد که گاو کار چاق کن اژدها باشد
مار بهتر است این دو با هم شریک نشوند
اسب اگر ضروری باشد، اشکالی ندارد. اسب و گاو، هر دو ساعی و صادقند و در این میان، اسب با هوش تر و چابک تر از گاو است
بز غیر ممکن است. آنها اصلا به درد هم نمی خورند
میمون نه! گاو عاشق میمون است و به همین دلیل، بیش از حد صدمه خواهد خورد
خروس کار زیاد است و استفاده کم. گاو متوجه وجود پرارزش خروس نمی شود، چرا که او را موجودی تنبل می داند
سگ این دو ـ که هیچ وجه مشترکی ندارند ـ چطور می توانند در کار با یکدیگر موفق باشند؟!
خوک برای خوک بازده کاری گاو پذیرفتنی و رضایت بخش است و می تواند به او استفاده فراوان برساند

ارتباط میان پدر و مادرمتولد سال گاو و فرزندان متولد سالهای دیگر :

موش گاو ریاست طلب و خود رای و موش پرخاشگر و ستیزه جوست؛ اما با هم خواهند ساخت
گاو مشکلاتی بر سر قدرت پیش می آید! بچه گاو طغیان می کند، اما در نهایت، تسلیم می شود.
ببر غیر ممکن است! ببر باید بی درنگ خانه را ترک کند؛ در غیر این صورت، گاو ( مادر یا پدر) او را از بین خواهند برد
گربه گربه سیاستمدار است. در حالی که تظاهر به اطاعت می کند، به قدرت طلبی می خندد.
اژدها نه. اژدها پدر و مادر خود را فردی احمق می داند؛ به خصوص اگر پدرش گاو باشد
مار مار موجود با هوشی است. او وظایفش را انجام می دهد ( یا تظاهر به انجام آن می کند. )
اسب نه، اسب دوست ندارد به او دستور بدهند و برای همیشه خانه را ترک خواهد کرد.
بز چه طور ممکن است ؟! گاو ناراضی و بز غمگین است و از آمیزش این دو، ملغمه ای ایجاد خواهد شد
میمون بله، گاو اجازه می دهد که میمون او را سر انگشتانش بچرخاند.
خروس بله، اگر بگذارند خروس باد به غبغب بیندازد و بازیبایی و وقار راه برود، با قدرت طلبی پدر یا مادر خود می سازد.
سگ نه، آنان یک دیگر را خشمگین خواهند کرد. گاو تحمل کسی را که مقابلش بایستد و با او مخالفت کند، ندارد.
خوک خوک، عاشق کمک کردن است؛ اما نمی تواند با قدرت برتری که از او توقع اطاعت کورکورانه دارد، کنار بیاید. او به شدت مقاومت کرده، معترض خواهد شد

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments