طالع بینی سال میمون / طالع بینی چینی متولدین سال میمون / طالع بینی سالها

طالع بینی چینی , فال و طالع بینی 🔥 ۰۷ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

طالع بینی سال میمون / طالع بینی چینی متولدین سال میمون / طالع بینی سالها

طالع بینی سال میمون: در این مطلب از طالع بینی چینی از بخش فال و طالع بینی وب سایت ویکی ویو به سال میمون, طالع بینی سال میمون, طالع بینی چینی سال میمون, متولدین سال میمون, فال متولدین سال میمون, طالع بینی متولدین سال میمون, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال میمون می پردازیم.

سال میمون, طالع بینی سال میمون, طالع بینی چینی سال میمون, متولدین سال میمون, فال متولدین سال میمون, طالع بینی متولدین سال میمون, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال میمون

سال میمون, طالع بینی سال میمون, طالع بینی چینی سال میمون, متولدین سال میمون, فال متولدین سال میمون, طالع بینی متولدین سال میمون, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال میمون

طالع بینی سال میمون : میمون ها موجودات شوخ طبعی هستند که توانایی دستیابی به همه رویاهای خود را دارند.

شخصیت و خصوصیات متولدین سال میمون

مشخص ترین ویژگی میمون ها هوش آنهاست. به عنوان کودکان، آنها جوایز و تمجید زیادی از معلمان کسب می کنند. آنها به عنوان بزرگسالان ، به رسمیت شناخته شده و رهبران بزرگی می شوند.

به همین دلیل ، قابل درک است که آنها می توانند متکبر باشند. آنها هنگام تصمیم گیری اغلب بی احترام و خود محور هستند. میمون ها به راحتی حسادت می کنند ، مخصوصاً وقتی دیگران بهتر از آنها عمل می کنند. آنها بسیار رقابتی هستند که این موضوع هم مثبت و هم منفی است.

با این حال ، آنها همه را معلمان خود می دانند. آنها مایل به گوش دادن به انتقادات و آموختن از اشتباهات خود هستند. آنها متفکر آرام و منطقی هستند. میمون ها همیشه می توانند پیروز شوند و برنده نهایی شوند.

مردان متولد سال میمون

مردانی که در سال میمون متولد شده اند مشتاق و مسئول هستند. آنها طنز هستند و می توانند هر کسی را بخندانند. آنها همچنین می دانند که چگونه می توانند به راحتی آنچه را می خواهند بدست آورند.

آنها سرسخت و کمی نابالغ هستند. آنها همچنین بسیار بخشنده هستند. آنها فراموشکارند و بسیاری اوقات ، حتی به یاد نمی آورند که چه اتفاقی افتاده است.

با این حال ، آنها همچنین می توانند مشکل ساز باشند. ادامه یک وضعیت ثابت برای آنها دشوار است زیرا منافع آنها همیشه در حال تغییر است. آنها فرصت طلب هستند و نمی توانند روابط طولانی مدت را حفظ کنند.

زنان متولد سال میمون

زنانی که در سال میمون متولد می شوند ، اجتماعی هستند و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می کنند. مردم به طور ناخودآگاه به زیبایی و شخصیت گرم او جذب می شوند.

آنها از استانداردها و انتظارات بالایی برخوردار هستند. این زنان پر از ایده و بسیار رقابتی هستند. آنها هنگام مواجهه با مشکلات تسلیم نمی شوند. نیازی به همدلی و آسایش دیگران نیست.

به دلیل اعتماد به نفس شان آنها می توانند بیش از حد خوش بین باشند. اما آنها مسئول و انعطاف پذیر هم هستند. آنها به سرعت با محیط های متغیر سازگار می شوند و دوستان جدیدی را به راحتی دوست می دارند.

چیزهای خوش شانس برای متولدین سال میمون

  • رنگ ها: سفید ، طلایی ، آبی
  • اعداد: ۱ ، ۷ ، ۸
  • مواد معدنی: توپاز
  • مسیرهای فرخنده: شمال شرقی ، شرق
  • مسیر ثروت: شمال غربی
  • مسیرهای عشق: غرب

چیزهای ناخوشایند برای متولدین سال میمون

  • رنگ ها: سیاه ، خاکستری ، قهوه ای تیره
  • اعداد: ۲ ، ۵ ، ۹

شغل مناسب برای متولدین سال میمون

میمون ها هرگز راضی نیستند و می خواهند همه چیز را امتحان کنند. این امر آنها را برای مشاغل چالش برانگیز و پرخطر مناسب می کند. برخی از گزینه ها ورزشکاران حرفه ای و کارگزاران بورس هستند.

آنها همچنین سرحال هستند و در زمینه هایی که نیاز به تفکر منطقی دارند ، به خوبی عمل می کنند. میمون ها در بسیاری از مباحث آگاه بوده و چند وجهی هستند. آنها می توانند با مشکلات پیچیده ای روبرو شوند. کارآگاهان ، سردبیران و وکلا از مناسبات خوبی برخوردار هستند.

از آنجا که میمون ها بهترین گزینه را برای چسبیدن به یک چیز ندارند ، به نظر می رسد که تا حدی غیر مسئول هستند. بنابراین ، آزاد بودن گزینه دیگری برای میمون هاست. آنها می توانند بسیاری از مشاغل کوتاه مدت را متناسب با توانایی ها و علایق خود انتخاب کنند.

سلامتی و سبک زندگی متولدین سال میمون

میمون ها در مورد سلامتی نگرانی زیادی ندارند.

برخی از آنها عادات بدی دارند و می توانند باعث آزار و اذیت خود شوند. معمولاً بدن آنها مدتی طول می کشد تا عادت به تغییر فصل ها پیدا کند. سرماخوردگی و گلو درد شایع است.

میمون ها باید از سلامت روان خود مراقبت کنند. آنها بیش از حد به آنچه دیگران فکر می کنند اهمیت می دهند و به راحتی دچار افسردگی می شوند. ارتباط با دوستان و خانواده و ورزش بسیار مفید است!


مشخصات کلی متولدین سال میمون

شرور و حیله باز

میمون در میان نمادهای دیگر، طبیعتی غیر عادی و عجیب دارد. او موجودی بدجنس، موذی، شیطان، گساخ، شوخ طبع و همیشه در حال مسخره بازی است؛ اما شوخی های او غیر مستقیم و همراه با فریب است.

میمون موجودی اجتماعی و معاشرتی است و در ظاهر، با همه خوب ارتباط بر قرار می کند؛ باید گفت که ایجاد این رابطه نیز جزئی از حیله های او به شمار می آید. میمون در واقع موجودی خود پسند و خودپرست است.

میمون بازیگوش و مردم دار است و هرگاه نظرات منفی اش را درباره دیگران، در پشت محبتی ظاهری مخفی می کند؛ مهربان به نظر می رسد. در حقیقت او هیچ کس را قبول ندارد و خود را برتر از همه می داند و این نشان می دهد که موجودی مغرور است. از اینها که بگذریم او روشنفکری است که علاقه فراوانی به دانستن دارد. او دوست دارد همه چیز را ببیند و بخواند، همه چیز را برای خود خوب توضیح دهد و همیشه از تازه ترین اخبار روز دنیا آگاه شود.

میمون با سواد و با فرهنگ است و حافظه ای قوی دارد. او می تواند در صورت لزوم حتی کوچک ترین جزئیات چیزهایی را که خوانده، دیده و یا شنیده به خاطر بیاورد. این ویژگی، بسیار به او کمک می کند؛ زیرا میمون ذهنی پریشان دارد و از این رو، تا حد زیادی متکی به خاطرات خود است.

میمون خلاق و مبتکر است و با خلاقیت خود می تواند دشوارترین مسائل را با سرعتی اعجاب انگیز حل کند. اما هر گاه تصمیم به انجام کاری می گیرد، باید بی درنگ شروع کند در غیر این صورت علاقه خود را از دست می دهد و بی هیچ کوششی همه چیز را رها می کند.

میمون هوش سرشاری دارد و توانایی اش در فریفتن دیگران شگفت انگیز است. او می تواند با چیره دستی، اژدهای نیرومند را با آن همه هوش و درایت، فریب دهد. او حتی در برابر جاذبه ببر مقاومت می کند و او را بی رحمانه مسخره کرده، می آزارد.

میمون همانقدر که حیله گر است، سیاستمدار و زیرک نیز هست و می تواند خود را در بدترین موقعیت ها محافظت کرده و از بند هر نو گرفتاری برهاند. او خود سر و خود خواه است و اجازه نمی دهد چیزی را به او تحمیل کنند. او همیشه حق انتخاب دارد.

او برای همه کاری آمادگی دارد و برای پیشبرد اهدافش دست به هر کاری می زند. از دروغگویی، دورویی و حقه باری ترسی ندارد و در صورت لزوم شخصیت خود را نیز زیر پای می گذارد. او تا زمانی که صلاح بداند، به این کار ادامه می دهد؛ او به ندرت دستش رو می شود و به دام می افتد.

بعضی از میمون ها حتی کار را به دزدی یا دست کم دروغگویی می کشند.

به هر حال، میمون هر کاری هم بکند، باز هم دلرباست و آن چنان به رموز این کار آشناست که کسی حریفش نمی شود.

میمون موجود فرصت طلبی است و باید هم چنین باشد؛ زیرا بخت با او یار است و فرصت های زیادی در اختیارش قرار می دهد. میمون به رغم جنبه های منفی وجودش مانند دروغگویی، ریاکاری، حقه بازی، تکبر و غرور، نادیده گرفتن وجدان و شرافت، به خاطر هوش سرشار و ادراک بالایش مورد پسند همگان است.

میمون از مهارت، زیرکی و حیله گری خاصی در تجارت برخوردار است، از این رو شریک بی نظیری در کار محسوب می شود. او در هر کاری که احتیاج به تصمیم گیری سریع، دیدباز و کمی وجدان داشته باشد به درد می خورد.

میمون می تواند در سیاست، صنعت و تجارت به موفقیت دست یابد و در این میان، هیچ نکته ای از رموز این علوم بر او پوشیده نماند. او می تواند در صورت تحصیل علم، در هر کاری وارد شود، موفق باشد.

اگر دست میمون را در انجام کار مورد علاقه اش باز بگذارند، بهتر و سریع تر می تواند به شهرت دست یابد. تنها پرگویی، موفقیت میمون را تهدید می کند زیرا با این کار، به رغم دلربایی و جذابیت ذاتی اش دیگران را از خود خسته و ملول می کند.

با وجود گرفتاری های مالی، میمون می تواند از موقعیت های خوب زندگی اش کاملا لذت ببرد؛ با این حال، در عشق بخت با او یار نیست و در رابطه با جنس مخالف ضعیف است.
میمون با داشتن روحیه ای شاد، به سهولت گرفتار عشق می شود؛ اما به همان آسانی نیز از آن خسته شده، به دنبال عشق تازه ای می رود. متاسفانه او هیچ گاه چیزی را که به دنبالش می گردد، پیدا نخواهد کرد؛ زیرا شخصیت پایداری ندارد.

ممکن است میمون احساساتی و لبریز از شور و حرارت باشد اما روح انتقادی و بینش او، به سرعت این شور و اشتیاق را فرو می نشاند. خوشبختانه او بهتر از هر کس دیگر می تواند به بدبختی هایش بخندد و به این ترتیب، خود را از غم و غصه رها سازد.

میمون، با هر نمادی که ازدواج کند، احتمالا صاحب بچه های زیادی خواهد شد.

دوران کودکی میمون با شادی می گذرد. در جوانی غمگین، ناامید و پریشان است و نقشه هایش اغلب به شکست می انجامد. دوران پیری او با این که در آرامش می گذرد؛ اما از تنهایی رنج می برد. او اغلب دور از خانواده و ناگهانی خواهد مرد.

مشاهیر متولد سال میمون

لیندون جانسون، پوانکاره، دالادیه، ترومن، ژولیوس سزار و چمبزلن، لئوناردوداوینچی، مودیلیانی و گوگن ، مارکی دوساد ، باستر کیتون، کاپیتان کوک، میشل مورگان، الیزابت تیلور و روبرت فلاهرتی.

مشاغل مناسب متولد سال میمون

میمون ها به ندرت ممکن است شغل ثابتی داشته باشند و هرگاه احساس ملال کنند، از این شاخه به آن شاخه می پرند. کارگزار بورس یا دلال، سفته باز خوش مشرب، تاجر با ابهت، نویسنده معروف، فیلم ساز صاحب سبک، مغازه دار، نماینده سیاسی زیرک، سیاستمدار باهوش، و کلاهبردار و شیاد


متولدین ماههای سال میمون

فروردینیک مشت زن سنگین وزن! از گوریل دوری کنید!
اردیبهشتمیمون بی آزار! او دلربا، ملایم و بی عیب و ایراد است!
خردادمیمون پر جوش و خروش! او خوراک کلم و سیب زمینی درست می کند!
تیرمیمون کوچولوی ملوس! او به شما آسیبی نخواهد رساند به شرط این که منافعش به خطر نیفتد!
مردادمیمون پر شر و شور و پرکار! او یک ببر را از دمش می گیرد!
شهریورمیمون دست آموز! او کمتر از سایر میمون ها می اندیشد.
مهرمیمون بند باز! او تمام مدت با حفظ تعادل خود، سعی در راضی نگه داشتن دیگران دارد و خطر سقوط تهدیدش می کند.
آبانمیمون بی وجدان! او پر از حقه و نیرنگ است.
آذرمیمون نگهبان! بگذارید به کار خود سرگرم باشد.
دیمیمون درستکار و دقیق! با این حال، همه چیز بستگی به شرایط دارد!
بهمنمیمون درون گرا! او هرگز دستش را رو نمی کند.
اسفندمیمون خلاق! او می داند چگونه در اعماق آب شنا کند.

رابطه عاطفی ( زن ) متولدین سال میمون با سالهای دیگر

موشمیمون در کنار موش زندگی شادی خواهد داشت و خوشبخت خواهد شد. موش عاشق میمون می شود و تمام اشتباهات او را نادیده می گیرد.
گاوگاو شیفته میمون است و امتیازات فراوانی به او خواهد داد. گاو بسیار با گذشت است و از اشتباهات میمون چشم پوشی می کند. اما با این کار، خود را می آزارد.
ببرمشکل؛ اما امکان پذیر است؛ به شرط آن که ببر فرصت ماجراجویی داشته باشد. خانم میمون نیز می داند چگونه با دلربایی او را مجبور به بازگشت به سوی خود گرداند.
گربهرابطه این دو جالب و سرگم کننده است. آنها از وجود یک دیگر لذت زیادی خواهند برد.
اژدهاخوب است. میمون همیشه نصایح خوبی برای اژدهای مغرور دارد و در عوض، اژدها از او حمایت می کند.
مارتنها با هوشیاری و زیرکی می توان چنین رابطه ای را حفظ کرد و پس از آن …
اسبتوصیه نمی شود. این دو هرگز یک دیگر را درک نمی کنند.
بزممکن است میمون تحمل چنین رابطه ای را داشته باشد، اما آیا عاقلانه است که به ازدواج با بز فکر کند؟
میموندو شریک بی نظیر؛ این دو می توانند به خوبی پیشرفت کنند.
خروسمیمون می تواند به خوبی از خروس استفاده کند؛ اما خروس از بودن در کنار میمون ناراحت است و احساس خوشبختی نمی کند. میمون نیز ناراضی خواهد بود.
سگشاید امکان پذیر باشد، اما امیدی به دوام آن نیست؛ زیرا هر دوی آنها بدبین و بیش از حد واقع بین هستند.
خوکچرا که نه؟ میمون از آقای خوک تعریف و تمجید می کند.

رابطه عاطفی ( مرد ) متولدین سال میمون با سالهای دیگر

موشیکی از بهترین رابطه هاست. خانم موش، آقای میمون را پرسش می کند. زندگی شادی در انتظار آنهاست.
گاوگاو عاشق میمون است و میمون آن قدر با هوش هست که خود را گرفتار چنین رابطه پیچیده ای نسازد
ببربی دردسر نیست. ممکن است میمون، خانم ببر را منحرف کند!
گربهیک خانه ییلاقی کوچک و زیبا باعث می شود میمون چشمش را به روی خیلی از چیزها ببندد!
اژدهاامکان پذیر است. آقای میمون هنرپیشه ماهری است بسیار دلرباست. طبق معمول او ناامید خواهد شد. اما هرگز ناامیدی خود را بروز نمی دهد.
مارامکان پذیر است؛ به شرط اینکه میمون، تن به این کار بدهد. همه چیز به میل میمون بستگی دارد.
اسبنه، اسب در زندگی به احساسات سالم نیاز دارد و حیله گری را در عشق نمی پسندد.
بزاگر میمون پولدار باشد، چرا که نه؟ همه چیز به جهنم، خانم بز، آقای میمون را سرگرم خواهد کرد!
میموندو شریک بی نظیر؛ این دو می توانند به خوبی پیشرفت کنند.
خروسمیمون همیشه می تواند خروس را مسخره کند و خروس هرگز متوجه این مطلب نخواهد شد. نکته مهم این است!
سگتوصیه نمی شود. سگ موجدی آرمانگراست و از بودن در کنار میمون رنج خواهد برد.
خوکامکان پذیر است. فریب دادن خوک، برای میمون زحمتی ندارد؛ اما این کار برای میمون لذت بخش نیست؛ افزون بر این، او زیاد به خوک فکر می کند.

رابطه دوستی متولدین سال میمون با سالهای دیگر

موشبله؛ اما همیشه به خرج موش.
گاواگر میمون گاو را مسخره نکند، گاو او را دوست خواهد داشت.
ببرجذابیت و فریبندگی میمون، ببر را به خود جلب می کند؛ هر چند به نفع هر دوی آنهاست که این دوستی عمیق نشود.
گربهدو دست خوب، دو همدست. بهتر است این دو را با هم تنها بگذاریم.
اژدهامیمون هر بلایی که بخواهد بر سر اژدها می آورد؛ اما اژدها نیز از میمون سود خواهد برد.
ماررابطه اجتماعی آنها سرد خواهد بود.
اسبنه، اسب هرگز به میمون اعتماد ندارد و حق هم با اوست!
بزبله، میمون به بز علاقه مند است چون تا زمانی که در کنار هم هستند، حوصله شان سر نمی رود.
میموناین دو روزگار را به خوبی و خوشی سپری خواهند کرد. البته همیشه به خرج دیگران.
خروساین دو، هیچ تفاهمی با هم ندارند و خروس عاقبت منفجر خواهد شد.
سگشاید… کسی چه می داند، اما میمون کسی نیست که به سادگی کسی را تحسین کند.
خوکبرای هم دوستان خوبی هستند چرا که میمون واقعاً به خوک احترام می گذارد!

رابطه شغلی متولدین سال میمون با سالهای دیگر

موشبله، اما موش باید جلوی خودش را بگیرد و کورکورانه میمون را تحسین نکند.
گاونه! گاو عاشق میمون است و به همین دلیل، بیش از حد صدمه خواهد خورد.
ببرببر باید مراقب حیله گری های میمون باشد و میمون نیز باید از قدرت ببر پرهیز کند.
گربهتلاش بیهوده ای است. هر یک از این دو می داند چگونه از خود در برابر دیگری مراقبت کند؛ اما نتیجه ای در بر نخواهد داشت.
اژدهاعالی است! اتحاد قدرت با حیله گری شکست ناپذیر است.
مارمار دچار دردسر خواهد شد؛ زیرا میمون بسیار زرنگ و باهوش است.
اسباسب خوب می داند که چگونه باید با میمون همکاری کند.
بزبز چیزی ندارد که از دست بدهد. میمون با تشخیص استعداد های بز از آنها به نفع خود استفاده می کند.
میموناگر هر یک از این دو بخواهد زیرک تر بودنش را به دیگری ثابت کند، دچار دردسر خواهند شد.
خروسبیچاره خروس! او نابود خواهد شد!
سگبرای هیچ یک از آنها در این شراکت نفعی وجود ندارد! سگ اجازه نمی دهد میمون هر کاری دلش می خواهد، انجام دهد و میمون از سگ می ترسد.
خوکمیمون دلایل زیادی برای این همکاری دارد. خوک این را می داند و شراکت با او را دوست دارد. رفتار میمون نیز کاملا سخاوت مندانه خواهد بود. این همکاری برای او هم جالب است!

ارتباط میان پدر و مادرمتولد سال میمون و فرزندان متولد سال دیگر

موشاشکالی پیش نمی آید. میمون هر طور که دوست داشته باشد با بچه ها رفتار می کند.
گاومیمون از گاو جذاب تر است و راه استفاده از این جذابیت را خوب می داند.
ببردر واقع، رابطه چندان بدی نیست. زیرکی میمون، قدرت ببر را تعدیل می کند و با یک دیگر می سازند.
گربهعالی است! اینجا بخت با گربه یار بوده است.
اژدهارابطه خوبی است. اژدها تیز هوش و به خود اطمینان کامل دارد. میمون چیزهای زیادی به او خواهد آموخت.
مارزیاد بد نیست. فریبکاری و دانایی دست به دست هم خواهند داد.
اسباسب کوچولو با هوش است و به افراد حیله گر اعتماد نمی کند؛ اما باز هم ممکن است قربانی شود.
بزیکی از بهترین رابطه هاست؛ چون میمون فتنه جو و شیطان صفت، بسیار صادق و وفادار است.
میموناین دو با یک دیگر همدستند و هر کاری را به کمک هم انجام می دهند. بازیگوشی و فتنه انگیزی یک برابر و نیم می شود!
خروسمیمون بازیرکی خروس را مسخره می کند و خروس نهایت تلاش خود را برای محبوب شدن، به کار می بندد؛ ولی رنجیده خواهد شد.
سگمشکل است. میمون متوجه می شود که سگ کوچولو زندگی را بیش از حد جدی می گیرد. این شروع مسخره بازی هایی است که برای سگ غیر قابل تحمل است.
خوکعالی است. میمون عاشق فرزندش است و به او می آموزد که هوشیار و زرنگ باشد.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments