طالع بینی سال مار / طالع بینی چینی متولدین سال مار / طالع بینی سالها

طالع بینی چینی , فال و طالع بینی 🔥 ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

طالع بینی سال مار / طالع بینی چینی متولدین سال مار / طالع بینی سالها

طالع بینی سال مار: در این مطلب از طالع بینی چینی از بخش فال و طالع بینی وب سایت ویکی ویو به سال مار, طالع بینی سال مار, طالع بینی چینی سال مار, متولدین سال مار, فال متولدین سال مار, طالع بینی متولدین سال مار, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال مار می پردازیم.

سال مار, طالع بینی سال مار, طالع بینی چینی سال مار, متولدین سال مار, فال متولدین سال مار, طالع بینی متولدین سال مار, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال مار

سال مار, طالع بینی سال مار, طالع بینی چینی سال مار, متولدین سال مار, فال متولدین سال مار, طالع بینی متولدین سال مار, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال مار

طالع بینی سال مار : مارها معمولاً تخیل منفی دارند و نمادی از جادوگری هستند. با این حال، “نووا” خالق جهان در اساطیر چینی ، دارای سر انسان و بدن مار بود.

مارها ذهن عمیق و پیچیده ای دارند ، اما اگر عاشق باشند ، با تمام قلب خود عاشق هستند.

شخصیت و خصوصیات متولدین سال مار

مارها صحبت کردن یا فکر کردن درباره مشکلات کوچک روزمره را دوست ندارند.

در یک محیط هرج و مرج ، آنها چشم طوفان هستند. مارها قادر به حفظ موقعیت خود هستند و با آرامش به راه حل ها فکر می کنند.

آنها همیشه در حال تهیه برنامه های جدید هستند. آنها معمولاً کارها را صحیح انجام می دهند و به دیگران و نظر آنها کاری ندارند ، که این ناشی از بی اعتمادی به دیگران است. شما نمی توانید مار را با ظاهر آن داوری کنید. صحبت آرام و کند آنها تفکر تند و سریع شان را پنهان می کند. مارها در پشت آرامش شان، هوشیار و ناظر هستند.

مردان متولد سال مار

مردان متولد سال مار اسرارآمیز و باتجربه هستند. آنها ملایم هستند و می دانند چگونه موارد صحیح را بگویند. در یک وضعیت ناخوشایند ، آنها همیشه می توانند به یک شوخی متوسل شوند.

این مردان متفاوت از دیگران ، عاشق هستند. آنها غالباً شگفتی های دلنشینی رقم می زنند. آنها همچنین خلاق و همدل هستند.

با این حال ، آنها می خواهند که مرکز توجه باشند و به راحتی دچار حسادت می شوند. این امر معاشرت را برای آنها سخت تر می کند.

مردان متولد سال زنان

زنان متولد سال مار ، برازنده و زیبا هستند. آنها واقعا زیبا هستند ، هم از لحاظ درونی و هم ظاهری. اعتماد به نفس آنها در پیروی از مد روز و قدردانی از هنر کلاسیک آشکار می شود.

آنها همیشه در حال فکر کردن به جلو هستند ، اگرچه اغلب به گونه ای عمل می کنند که انگار این مسئله مهم نیست. آنها از دوستان سطح بالایی برخوردارند. آنها خواهان ثروت و قدرت هستند. موفقیت با داشتن مهارتی که دارند نباید مشکل باشد.

اما بزرگترین مشکل آنها حسادت است. آنها نمی توانند در مقابل دیگران ناموفق تر ظاهر شوند. این انگیزه ای برای کار سخت تر و بهتر شدن می شود.

چیزهای خوش شانس برای متولدین سال مار

  • رنگ ها: قرمز ، زرد ، سیاه
  • اعداد: ۲ ، ۶ ، ۸
  • مواد معدنی: آمتیست
  • دستورالعمل ها: جنوب غربی ، جنوب
  • مسیر ثروت: شمال غربی
  • مسیرهای عشق: جنوب

چیزهای ناخوشایند برای متولدین سال مار

شغل مناسب برای متولدین سال مار

مارها در کارهایی که نیاز به تفکر سریع و سرعت واکنش سریع دارند به خوبی موفق خواهند شد.

آنها بداهه گرایان خوبی هستند. آنها در زمینه های رقابتی مانند کارهای هیجانی و ورزش های رقابتی عملکرد خوبی خواهند داشت.

آنها همچنین روش های منحصر به فرد خود را دارند. مهم نیست که دیگران چه می گویند ، آنها راه خود را حفظ می کنند. برای افرادی مانند متولدین سال مار ، مقام های مدیریتی و رهبری بهترین هستند. وقتی تیم دچار سردرگمی شود ، آنها می توانند اعضای تیم خود را در مسیر درست راهنمایی کنند.

به همین دلیل ، آنها برای مشاغلی که جایی ندارند که بتوانند عقاید خود را بیان کنند مناسب نیستند. مشاغل روتین و استاندارد برای آنها مناسب نیست.

هنوز مارها باید یاد بگیرند که گوش دهند. افکار دیگران را در نظر بگیرید و آن را با عقاید خودشان ترکیب کنند. این راه موفقیت طولانی مدت در محیط کار است.

سلامتی و سبک زندگی متولدین سال مار

به طور کلی ، سلامت یک مار تحت تأثیر ژنهای اوست. سلامتی والدین چیزی است که سلامت آنها را تعیین می کند.

با این حال ، مارها غذاخورهای سرخوشی هستند. آنها شکم خود را با غذاهای دلخواه خود پر می کنند و حتی یک رژیم متعادل را در نظر نمی گیرند. این ممکن است منجر به برخی از مشکلات برای سلامتی شان خواهد شد.

همچنین بخوانید:  طالع بینی سال خرگوش (گربه) / طالع بینی چینی متولدین گربه یا خرگوش

مارها همچنین مشکلات خود را در درون نگه می دارند. احساسات فرو ریخته شده می تواند باعث استرس و اضطراب شود. استرس مستقیماً با سلامت قلب مار ، رگ های خونی و سایر ارگان ها ارتباط دارد. همچنین زنان متولد سال مار باید به سیستم ادراری خود توجه کنند.


مشخصات کلی متولدین سال مار

مار : خردمند و زیبا

مار یا افعی ، در اساطیر و افسانه های مردمان مغرب زمین چهره ای منفی دارد، اما در سال مار متولد شده اند ، اگر مرد باشند، جذاب ، احساساتی و شوخ طبع و اگر زن باشند، زیبا هستند و این زیبایی عامل کامیابی آنهاست.

ژاپنی ها برای ابراز شگفتی و ستایش خود از زنان ، معمولا می گویند: «عزیز من، تو یک مار واقعی هستی،»، حال آن که در کشورهای غربی نمی توان برای تعریف و تمجید از کسی از چنین عبارتی استفاده کرد.

مار در لباس پوشیدن بسیار خوش سلیقه است و خود نمایی می کند. مردان متولد این سال بسیار خوش لباس و خانم مارها هم بی اندازه خود آرا هستند.

مار هرگز عمر عزیزش را به بطالت نمی گذراند و از بد گویی و یاوه گویی گریزان است . او بسیار می اندیشد و روشن فکر، فرزانه و خردمند است ، هر چند نیاز چندانی به استفاده از عقل و خرد خود ندارد ، زیرا روان و نا خود آگاه بسیار روشنی دارد که در صورت پرورش به روشن بینی و شهود می انجامد. به این ترتیب، او به فطرت و غریزه خود، بیش از استدلالات، نظرات و تجربیات دیگران اهمیت می دهد و به نظر می رسد برای شناخت جهان از حس ششم خود استفاده می کند.

وی با همت و پشتکار کارها را تا پایان دنبال می کند، از تردید و بی ثباتی بیزار است و سریع و قاطع تصمیم می گیرد . برای رسیدن به هدفش، از هیچ کوششی فرو گذار نمی کند و به نظر می رسد که هیچ چیز نمی تواند او را از هدفش بازدارد.

مار در امور مالی و اقتصادی کمی حسابگر است ولی حس انسان دوستی اش ، سر انجام او را به همیاری با دیگران وا می دارد، هر چند کمک های او بیشتر معنوی است تا مادی! به هر حال، برای مار جان دادن راحت تر از پول دادن است! شگفت آن که او همیشه دم از بخشندگی می زند، تا آن جا که دیگر اعتبار خود را از دست می دهد و حنایش رنگ می بازد.

نقطه ضعف شخصیت مار ، انحصار طلبی در کمک به دوستان است . اگر بخواهد به کسی مهربانی کند، حضور هیچ کس دیگر را بر نمی تابد، به طوری که شخص نیازمند از تمنای خود پشیمان می شود، زیرا طبیعت مار چنان اقتضا می کند که حلقه وار به دور فرد دل خواسته اش بپیچد و باعث خفگی او شود !پیش از آن که پیشنهاد یاری مار را بپذیرید، خوب بیندیشید، در غیر این صورت پشیمان خواهید شد.

مار در معاش بسیار خوش اقبال است و هرگز در مورد پول نگرانی نخواهد داشت؛ به قول معروف پول از سر و کولش می ریزد. او خود نیز به این دولتمندی اشراف دارد و خیالش از این بابت تخت است. اما اگر پولدار شود، ناخن خشکی می کند و هرگز به کسی پول نمی دهد.

مارها وقتی پیر می شوند، خساست آنها به اوج می رسد.

مار همیشه دنبال مشاغل بی درد سر و آسان می گردد و می توان گفت تا اندازه ای تنبل است.

مار نسبت به شریک مسایل عشقی خود ـــ حتی اگر عاشقش نباشد ـــ بسیار حسود است و آنچنان به دورش حلقه می زند تا سر انجام او را از میدان به در کند.

مردان متولد سال مار، چشم چران هستند، ولی چنین صفتی را از همسرشان تحمل نمی کنند. آنان خانواده ای پر جمعیت و شلوغ به راه می اندازند تا اطمینان حاصل کنند همسرانشان آن قدر گرفتارند که فرصتی برای چشم چرانی و هوسبازی نداشته باشند!

دوران کودکی و جوانی مار معمولا آرام و بی درد سر می گذرد اما ممکن است سر پیری به فکر معرکه گیری بیفتد ، زیرا در این دوران ، احساسات ، طبیعت پرحرارت ونیز ماجراجویی هایش از خواب بیدار شده و آرامش دوران سالخوردگی اش را بر هم می زند.

در این میان ، عامل تعیین کننده آن است که مار در زمستان به دنیا آمده باشد یا در تابستان ، در گرما یا در سرما و در روز یا شب، زیرا طبیعت او با طوفان، سرما و باران های بهاری سازگاری ندارد.

همچنین بخوانید:  فال روزانه / فال روزانه میلادی ویکی ویو / طالع بینی روزانه

ماری که در نیم روزی تابستانی و در منطقه ای گرمسیر متولد شده باشد، از ماری که در نیمه شب سرد زمستان به دنیا آمده باشد ، شادتر است. آب وهوای زاد روز متولدان سال مار، تاثیر بسزایی در سر نوشت آنان دارد. ماری که در یک روز طوفانی به دنیا آمده باشد ، زندگی پرماجرایی خواهد داشت.

مشاهیر متولد سال مار

داروین، مونتنی، کوپرنیک، کالوین، گاندی، مائوتسه تونگ، آرتور سی کلارک، مونتسکیو ، کندی، لودیس پریل، لینکن و بادن پاول ، آندره ژید، گوستاوفلوبر و ادگار آلن پو، پیکاسو، شوبرت، ملک ناصر، بودلر و برامس

مشاغل متناسب متولدین سال مار

مدیر مدرسه، استاد دانشگاه، نویسنده، فیلسوف، حقوق دان، روان پزشک، سیاستمدار، نماینده سیاسی، کارگزار بورس، غیب گو، پیشگو، طالع بین، فالگیر، جادوگر، واسطه احضار روح، کف بین، خطاط


متولدین ماههای مختلف سال مار

فروردین اژدر مار! مراقب حلقه های او و ضربات مهلکش باشید!
اردیبهشت افعی! او وفادار و قابل اعتماد است، اما جذابیتش غیر قابل انکار است.
خرداد مار پرشور و هیجان! او دمدمی مزاج ترین مارهاست.
تیر مار خواب آلود! او تن به هر کاری نمی دهد. باید تکانی به او داد!
مرداد مار فعال! او موجودی بی نظیر و بسیار متعادل است.
شهریور مار زنگی! قواعد بازی را خیلی خوب بلد است و می داند چگونه از آنها استفاده کند.
مهر این مار مودب تر از آن است که بتواند درستکار باشد! مراقب باشید در چنبره اش گرفتار نشوید. زیرا ممکن است مسحور او شوید.
آبان افعی شهوت انگیز! این همان ماری است که حوا را برای گاز زدن به سیب اغوا کرد!
آذر مار مصمم! او به اهدافش خواهد رسید، اما زیاد جذاب نیست.
دی مار اندیشمند! او کمی خیال پرداز و آرمانی، اما بسیار هوشیار است.
بهمن مار مرموز! او می تواند غیب بین و در احضار ارواح واسطه خوبی باشد.
اسفند مار ماهی! به شدت خوددار آرام و متین است.

 رابطه های عاطفی زنان متولد سال مار

با موش خانم مار گاه بی وفا می شود، اما خوشحال است. در عوض آقای موش خشنود نخواهد بود!
با گاو گر خانم مار بتواند سرگرمی های خارج از خانه اش را پنهان کند، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. او تلاش خود را خواهد کرد اما اگر لو برود …
با ببر هرگز توصیه نمی شود. سو ء تفاهم کامل، بی آن که امیدی به بر طرف شدن آن باشد، حکم فرما خواهد بود. عقل و شیفتگی با هم جور در نمی آید.
با خرگوش چرا که نه؟ این دو موجود نکته سنج فرصت کافی برای سبک و سنگین کردن یک دیگر خواهند داشت.
با اژدها زوج خوبی هستند. آقای اژدها به دلربایی خانم مار می بالد، حتی اگر چشم مار به دنبال او نباشد.
با مار رابطه پیچیده و درد سر آفرینی است. ماجراجویی ها، عشوه گری ها، احساسات و کوشش مداوم برای گناهکار جلوه دادن یک دیگر، کشمکش هایی ایجاد خواهد کرد.
با اسب بله، اگر خانم مار از داشتن چنین رابطه ای خوشحال باشد و اگر آن قدر عاقل باشد که بتواند اسب را تحمل کند، امکان پذیر است.
با بز این جا عقل و خرد کاری از پیش نمی برد. خطر درهم شکستن همه چیز وجود دارد.
با میمون امکان پذیر است، به شرط اینکه میمون، تن به این کار بدهد. همه چیز به میل میمون بستگی دارد.
با خروس چرا که نه؟ این دو، وجود همدیگر را کامل می کنند و مار آن قدر عاقل هست که در ظاهر خود را آرام نشان دهد.
با سگ امکان پذیر است، مشروط به آن که خانم مار زیاد به سگ پیله نکند!
با خوک خوک بیچاره! او اسیر خواهد بود و حتی علاقه ای به لطیفه های عامیانه هم نشان نخواهد داد.

 رابطه های عاطفی مردان متولد سال مار

با موش در یک کلام، این ارتباط، بازی با دم شیر است، اما موش کورکورانه عاشق مار می شود!
با گاو بله، مار اجازه می دهد که گاو تصمیم گیرنده باشد. او معقول است و همیشه در صحنه حاضر خواهد بود.
با ببر دید این دو نسبت به همه چیز کاملا متفاوت است. مشکل می توان پی برد که چه در سر دارند.
با خرگوش اوه… شاید بله… البته تا زمانی که مار آرامش خود را از دست ندهد. پایان خوشی در انتظار مار نیست!
با اژدها مشکل است! اژدها دوست دارد مار از او تعریف و تمجید کند، نه این که اسیر باشد!
با مار رابطه پیچیده و درد سر آفرینی است. ماجراجویی ها، عشوه گری ها، احساسات و کوشش مداوم برای گناهکار جلوه دادن یک دیگر، کشمکش هایی ایجاد خواهد کرد.
با اسب اسب عاشق پیشه و باوفاست. اگر آتش عشق خاموش شود، اسب، مار را ترک خواهد کرد و مار بی وفا تنها می ماند. این دو در کنار هم زندگی خوبی نخواهند داشت.
با بز اگر مار ثروتمند باشد، خانم بز در انجام وظایفش کوتاهی نخواهد کرد. رابطه این دو پر دردسر است!
با میمون تنها با هوشیاری و زیرکی می توان چنین رابطه ای را حفظ کرد و پس از آن …
با خروس خوش یمن است. این دو به اتفاق فلسفه بافی می کنند و احترام خاصی به هم می گذارند.
با سگ مار آنچه را که بخواهد، انجام می دهد و حتی اگر سگ اسیر او شود، واکنشی از خود نشان نمی دهد.
با خوک خوک پیر دوست داشتنی! بیچاره خوک پیر! سر انجام مار او را خفه خواهد کرد.
همچنین بخوانید:  طالع بینی سال خروس / طالع بینی چینی متولدین سال خروس / طالع بینی سالها

 رابطه های دوستانه متولدین سال مار

با موش بدک نیست! هر دو حرف های زیادی برای گفتن به یک دیگر دارند که آکنده از غیبت و شایعه پراکنی است.
با گاو بین این دو تفاوت های زیادی وجود دارد، اما با هم خوب کنار می آیند.
با ببر نه، این رابطه شبیه گفت و گوی کر و لال ها خواهد بود.
با خرگوش بله، آنها می توانند گفت و گوی های طولانی و هیجان آوری با یک دیگر داشته باشند.
با اژدها بله، این دو خیلی خوب با یک دیگر سازش می کنند و هر یک به دیگری آرامش می بخشد.
با مار یک رابطه عالی دیگر، دو فیلسوف سعی می کنند دنیا را اصلاح کنند!
با اسب بله، مار خشم و بی قراری اسب را فرو می نشاند.
با بز تا زمانی که مار به درد بز بخورد، دوستی شان پا برجاست.
با میمون رابطه اجتماعی آنها سرد خواهد بود.
با خروس بله، این دو چیزهای زیادی برای گفتن به یک دیگر دارند.
با سگ مشکل است. بهتر است دوستی خود را در حد یک ارتباط اجتماعی حفظ کنند.
با خوک هم بله، هم نه. با گذشت زمان همه چیز مشخص می شود.

 رابطه شغلی متولدین سال مار

با موش آوای دهل شنیدن از دور خوش است!
با گاو بهتر است این دو با هم شریک نشوند.
با ببر بله، این دو هرگز به توافق نخواهند رسید.
با خرگوش بله، اگر به جای حرف زدن، به کار بپردازند، همکاری موفقیت آمیزی خواهند داشت.
با اژدها بله، اگر به جای حرف زدن، به کار بپردازند، همکاری موفقیت آمیزی خواهند داشت.
با مار این دو عالی برنامه ریزی می کنند، اما در عمل کاری از پیش نمی برند. شراکت آنها ناپایدار و متزلزل است.
با اسب امکان پذیر است. برنامه ریزی و طرح نقشه های کاری، بر عهده مار و پیاده کردن آنها بر عهده اسب خواهد بود.
با بز می شود امیدوار بود. مار مهارت و آگاهی لازم را برای کار کردن دارد، اما نمی توان به کار کردن او امیدوار بود. بز هم مرتکب اشتباهاتی می شود.
با میمون مار دچار دردسر خواهد شد، زیرا میمون بسیار زرنگ و باهوش است.
با خروس حرف، حرف، حرف… شراکت این دو، در دریایی از کلمات غرق خواهد شد!
با سگ چرا که نه؟ امکان پذیر است، اما چندان چنگی به دل نمی زند.
با خوک خوک نیاز چندانی به خرد و دانایی مار ندارد و مار صدمه می بیند.

 رابطه والدین سال مار و فرزندان متولد سال

موش مار عاشق خانواده اش است و موش کاری نمی کند که موجب رنجش او شود.
گاو مار عاقلانه هر چه در توانش است، انجام می دهد، اما این گونه زندگی سخت است.
ببر پرسش هایی برای مار وجود دارد. او باید برای این که بفهمد ببر اوقاتش را چگونه سپری می کند، از تمام هوش خود استفاده کند.
خرگوش بله، اما مواظب باشید! مادر انحصار طلب و حسود است و پدر دوست دارد بچه را برای خودش نگه دارد.
اژدها بله، مار اژدها را درک می کند.
مار سرانجام یکی از آنها دیگری را فریب داده، به دام می اندازد. بهتر است مار جوان هر چه زودتر ازدواج کند، در غیر این صورت، کار از کار خواهد گذشت.
اسب حس استقلال طلبی اسب باعث بروز مشکلاتی برای هر دو طرف می شود!
بز رابطه خشنود کننده است که ثروت و آسایش را برای خانواده به ارمغان می آورد.
میمون این بچه، یک میمون واقعی است.
خروس آنها یک دیگر را خوب درک می کنند. خروس با چرب زبانی می خواهد خود را مهم و موثر نشان دهد. او حتی به قیمت از دست دادن آزادیش، این کار را خواهد کرد.
سگ تجربه نشان داده است که آنها به درد یک دیگر نمی خورند.
خوک خوک باید خیلی مواظب باشد که توانایی حرکت را از او نگیرند.

 

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments