طالع بینی سال سگ / طالع بینی چینی متولدین سال سگ / طالع بینی سالها

طالع بینی چینی , فال و طالع بینی 🔥 ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

طالع بینی سال سگ / طالع بینی چینی متولدین سال سگ / طالع بینی سالها

طالع بینی سال سگ: در این مطلب از طالع بینی چینی از بخش فال و طالع بینی وب سایت ویکی ویو به سال سگ, طالع بینی سال سگ, طالع بینی چینی سال سگ, متولدین سال سگ, فال متولدین سال سگ, طالع بینی متولدین سال سگ, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال سگ می پردازیم.

سال سگ, طالع بینی سال سگ, طالع بینی چینی سال سگ, متولدین سال سگ, فال متولدین سال سگ, طالع بینی متولدین سال سگ, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال سگ

سال سگ, طالع بینی سال سگ, طالع بینی چینی سال سگ, متولدین سال سگ, فال متولدین سال سگ, طالع بینی متولدین سال سگ, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال سگ

طالع بینی سال سگ : در چین ، هنوز هم به نام سگ Wàng Cái) 旺财) معروف است . این به معنای “ثروت مرفه” است و از صداهای پارس سگها ناشی می شود

متولدین سال سگ صادق و وفادار، حقیقی ترین دوستان و مطمئن ترین شریک زندگی هستند.

شخصیت و خصوصیات متولدین سال سگ

بارزترین ویژگی سگ ها وفاداری آنها است. آنها هرگز دوستان ، خانواده یا کار خود را رها نخواهند کرد.

صادقانه و عادلانه. آنها در محافل اجتماعی محبوب هستند. همه برای مشاوره و کمک به یک دوست سگ احتیاج دارند.

آنها همچنین در کمک به دیگران در یافتن و رفع عادات بد خود، خوب هستند.

با وجود نحوه عمل ، آنها در داخل نگران و مضطرب هستند. با این حال ، آنها اجازه نخواهند داد که این احساس مانع آنها شود.

هنگامی که آنها در مورد چیزی تصمیم بگیرند ، هیچ کس نمی تواند نظر آنها را عوض کند.

مردان متولد سال سگ

مردانی که در سال سگ متولد شده اند سر راست و اصیل هستند. آنها پرانرژی هستند ، اگرچه در داخل بدبین تر هستند.

آنها همیشه آماده کمک به دیگران و البته دفاع از موضع خود هستند. این طور نیست که آنها می خواهند خود را نشان دهند. آنها فقط احساس می کنند که دارند به دیگران کمک می کنند تا اشتباهات خود را درک کنند.

این مردان به شدت مراقب خانواده خود هستند. سرسختی آنها در مقابل عزیزانشان محو می شود. آنها برای درک و مصالحه تلاش می کنند و در نتیجه زندگی خانوادگی هماهنگی ایجاد می کنند.

زنان متولد سال سگ

زنان متولد سال سگ بسیار محتاط هستند. آنها نسبت به افرادی که دوست ندارند بی تفاوت هستند و به راحتی اعتماد ندارند. اما وقتی این کار را کردند ، دائمی است. آنها به شدت از دوستان و خانواده خود محافظت می کنند.

آنها مستقل هستند. آنها عاشق فعالیتهای در فضای باز و بودن در طبیعت هستند. با این حال، آنها همانند یک کارگر سخت کوش هستند و تا رسیدن به موفقیت ، تسلیم نمی شوند. امنیت و درآمد پایدار الزامات او برای یک حرفه است.

چیزهای خوش شانس برای متولدین سال سگ

  • رنگ ها: سبز ، قرمز ، بنفش
  • اعداد: ۳ ، ۴ ، ۹
  • مواد معدنی: زمرد
  • دستورالعمل ها: شمال ، شمال غربی
  • مسیر ثروت: جنوب شرقی
  • مسیرهای عشق: جنوب

چیزهای ناخوشایند برای متولدین سال سگ

  • رنگ ها: آبی ، قهوه ای
  • اعداد: ۱ ، ۷ ، ۸

شغل مناسب برای متولدین سال سگ

سگ ها وفادار هستند و از همه دستورات پیروی می کنند. آنها بیشترین تلاش خود را برای انجام هر کاری که به آنها محول شده است ، می کنند. از آنجا که آنها از عقب ماندن نسبت به دیگران راضی نیستند ، یک کار رقابتی مناسب آنهاست.

آنها همچنین به جزئیات حساس هستند و مهارت های استدلال قوی دارند. آنها خطرات موجود در موقعیت بالایی را می بینند. آنها مایل به ماندن در پس زمینه و حمایت از دیگران هستند. آنها کارهای پشت صحنه را به خوبی انجام می دهند. سگ ها ناظر هستند و اخلاق محکم دارند. آنها قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فرد قابل اعتماد است، همه را قضاوت می کنند. این باعث می شود آنها نامزد خوبی برای مشاغلی مانند داوری ، وکالت و مصاحبه کننده باشند.

سلامتی و سبک زندگی متولدین سال سگ

به طور کلی سگها سالم هستند ، اما وضعیت سلامتی آنها غالباً دارای تغییرات شدید است. اگرچه به نظر می رسد مقاوم هستند، اما در واقع علائمی را که ممکن است داشته باشند پنهان می کند. کمترین سرماخوردگی می تواند روزها آنها را در رختخواب قرار دهد. در فصول تابستان و پاییز باید نسبت به آنفولانزا و سایر بیماریهای مسری احتیاط کنند.

آنها باید در دوران جوانی به سیستم گوارشی خود توجه کنند. بزرگترین دشمن آنها رژیم ناسالم آنهاست.

در موقعیت کاری ، سگ ها به طور مداوم مشغول کار خواهند بود. استرس منجر به سردرد و میگرن خواهد شد. در موارد شدید ، حتی می تواند منجر به هیستری شود.

برای ایجاد یک سیستم بدنی قوی ، سگ ها باید زود هنگام شروع به ورزش کنند. انجام استراحت در صورت نیاز و فعالیتهای آرامش بخش مانند یوگا توصیه می شود.


مشخصات کلی متولدین سال سگ

موجودی غمناک و نگران

طالع بینی سال سگ

سگ موجودی غمناک و نگران است، همیشه حالت دفاعی به خود می گیرد و لحظه ای این حالت را ترک نمی کند. او همیشه در حال نگهبانی است و هوشیارانه اطراف را زیر نظر دارد.

او موجودی درون گراست که به سختی احساسات واقعی خود را آشکار می کند و آن هم زمانی است که حقیقتا ضرورت این کار را احساس کند. او بیش از حد یک دنده است و می داند که چه می خواهد. او اغلب با بدگمانی، دلواپس زبان تیز و صراحت ناخوشایند و شدید خود است.

سگ بیش از هر کس به کلیات موضوع توجه نمی کند و در جزئیات مسائل غرق می شود و مرتب انتقاد می کند. به نظر می رشد که او در برخورد با هر چیز، بی برو و برگشت، دنبال عیوب می گردد؛ چرا که در حقیقت بدبین ترین موجود دنیاست و هر چیز را در چهاچوب قوانین طبیعی آن می پذیرد.

او همواره پیش از دیگران علیه بی عدالتی فریاد می زند؛ زیرا شجاعت این کار را دارد.

او ممکن است کمی گوشه گیر و بی اعتنا باشد؛ اما روحیه انتقادی، ذوق طنز و نیز عظمت آشکار روحش، او را زا متهم شدن به تنگ نظری و خود پسندی بر کنار می دارد.

فراموش نکنید که سگ موجودی غیر اجتماعی است و از هر نوع شلوغی گریزان است. او در روابط عاشقانه، بی احساس به نظر می رسد؛ اما این تصور نادرست است. در واقع، علت اصلی این حالت، نگرانی، شک و بی اعتمادی اون نسبت به احساسات خود و دیگران است. با تمام این عیوب، می توان اصیل ترین خصلت های ذاتی انسان را یک جا در وجود سگ پیدا کرد.

سگ باوفا، راستگو، درستکار و بسیار وظیفه شناس است. شما می توانید به او اعتماد کنید؛ چرا که هیچ گاه ناامیدتان نخواهد کرد. او بهتر از هر کسی رازدار است؛ زیرا در شعور و رازداری گوی سبقت را از همگان ربوده است.

او از بازگو کردن رازها و صحبت های خصوصی دیگران بیزار است. موضوع صحبت های سگ مبتذل و بی قد و قیمت است و گاهی منظور خود را نادرست بیان می کند.

او به ندرت در جمع خود نمایی می کند؛ اما بسیار با هوش است و هیچ کس بهتر از او نمی تواند به صحبت های دیگران گوش فرا دهد.

سگ به آسانی می تواند اعتماد دیگران را به خود جلب کند و حق نیز همین است. او همیشه نهایت تلاش خود را برای دیگران می کند و در فداکاری تا مرز فدا شدن پیش می رود. همگان به او احترام گذاشته و ارزش خاصی برایش قائلند و حق دارند، چرا که شایسته احترام است.

در طول تاریخ، اغلب قهرمانان عدالت، در سال سگ متولد شده اند؛ زیرا از دید سگ هر نوع بی عدالتی منفور است و تا زمانی که بی عدالتی رخت از جهان بر نبندد، نباید از پا نشست.

سگ از بی بند و باری دیگران، جنگ، وقایع ناگوار، شکست، بیکاری، گرسنگی مردم جهان و فاجعه های انسانی در گذشته، حال و آینده رنج می برد. خوشبختانه به ندرت اتفاق می افتد که سگ قهرمان، هدف بی ارزشی را تعقیب کند. او همیشه می داند که چه می خواهد و به آن دست می یابد.

سگ، فیلسوف و معلم اخلاق است و از مادیات روی گردان است. وقتی پولی به دست بیاورد؛ سخاوتمندانه خرجش می کند و اهمیتی برای آن قائل نیست. در واقع، او علاقه ای به پول ندارد. سگ چه ولگرد ابشد و چه ناز پروده، دوستدار سادگی است و هیچ گاه از بی ساز و برگ بودن، نگران نمی شود، اما اگر به هر علت نیاز ناگهانی به پول پیدا کند، هیچ کس بهتر از او، راه به دست آوردن آن را نمی داند.

سگ با وفا، می تواند سرپرست بی نظیری برای واحدهای صنعتی، رهبر فعالی برای اتحادیه ها،‌روحانی و مربی چیره دستی باشد؛ اما در هر حال او سخنوری با نظرات و عقاید اصیل و عمیق است. او در صورت لزوم قادر است مردم را رهبری کند و مردم نیز از پیروی او خشنود خواهند شد؛‌ زیرا شرافت، صداقت و ویژگی های مثبت سگ را در هیچ نماد دیگری نمی توان یافت؛ افزون بر این نشانی از جاه طلبی در او دیده نمی شود.

سگ در عشق نیز صادق و ثابت قدم است؛ اما تا عمر دارد، درگیر مشکلات احساسی خواهد بود که خود مسبب آنهاست؛ زیرا با هیجانات مداوم، احساسات ناپایدار، شک و نگرانی همیشگی اش شریک عشق خود را می آزارد و همیشه دلواپس است.

سه دوره زندگی سگ در بی اعتمادی و تردید و به دلیل گرفتاری های شغلی، به سختی سپری می شود. دوران کودکی او بی سامان است و در دوران جوانی با مشکلات زیادی دست به گریبان می شود. در میانسالی به دلیل گرفتاری های شغلی، احساس ناامیدی و شکست می کند و در دوران پیری، همواره از این که کاری برای انمجام دادن ندارد، تاسف می خورد!

در هر صورت، سگی که روز متولد شده در مقایسه با سگی که شب هنگام زاده شده، زندگی آرام تر و کم دردسر تری خواهد داشت؛ افزون بر این. وظیفه سگ در شب نگهبانی از خانه است. او همواره بیدار و مراقب است، برای فراری دادن و ترساندن دزدها پارس می کند و فرصتی برای استراحت ندارد. کوتاه سخن آن که سگ های زاده شده در شب، ناچار باید به زندگی سگی تن در بدهند!

مشاهیر متولد سال سگ

برتولت برشت، لنین، ولتر، سقراط، مولیر، و لئون بلوم ، مارسل پروست، یوری گاگارین، فیدو، گی دوماپاسان و لویی شانزدهم ، شونبرگ ، وینستون چرچیل ، ال جلسون ، جرج جرشوین ، مایکل جکسون ، سقراط

مشاغل مناسب متولد سال سگ

عضو فعال اتحادیه، کارخانه دار، سر کارگر، منتقد، معلم یا مربی، نویسنده، فیلسوف، متفکر، معلم اخلاق، قاضی، پزشک، محقق، دانشمند، سیاستمداری واقع بین و بی طرف، جاسوس


متولدین ماههای سال سگ

فروردینسگ مبارزه! او به دنیای ناشناخته ها سفر می کند.
اردیبهشتسگ با وفا و مورد اعتماد! بدبینی و صراحت او کمتر از بقیه سگ هاست.
خردادسگ بی اصل و نسب! او بد ظاهر و خوش باطن است.
تیرسگ دست آموز! او حساس، آسیب پذیر، درستکار و تندخوست و همیشه خود را فدای دیگران می کند.
مردادسگ پر سر و صدا. او دائماً پارس می کند تا دشمن را از دروازه دور نگه دارد.
شهریورسگ فنی! او اهداف خطرناک را تعقیب نخواهد کرد.
مهریک هاپو! او موجودی ضعیف است که به برخوردهایی قانع کننده احتیاج دارد.
آبانسگ ولگرد! او به میل و اشتیاقش برای جنگ و جدال اعتمادی ندارد.
آذراو توله سگی است که وَرجه و وورجه می کند و هیچ چیز نمی تواند جلویش را بگیرد.
دیسگ نگهبان. شما می توانید به او اعتماد کنید، اما به یاد داشته باشید که بسیار عصبی است.
بهمنسگ عاقل! او روشنفکر ترین سگ هاست.
اسفنددوست با وفا! او علاقه به یادگیری شنا دارد.

رابطه عاطفی ( زن ) متولدین سال سگ با سالهای دیگر

موشرابطه جالبی است. اگر آقای موش کمتر در خانه بماند، کارها به خوبی پیش می رود، در غیر این صورت، خانم سگ مرتب به او غر می زند.
گاومشکلاتی وجود دارد. سگ شورشی و گاو ارتجاعی است. این دو دارای دو نگرش کاملا متفاوت هستند.
ببرممکن است رابطه خوبی باشد. آنها اهداف مشترکی دارند و در یک جبهه می جنگند؛ اما ممکن است در این میان عشق را فراموش کنند.
گربهتا زمانی که بتوانند آرامش خود را حفظ کنند؛ مشکلی پیش نخواهد آمد؛ اما اگر سگ تنها به فکر هدفش باشد، زندگی برای گربه عذاب آور خواهد شد.
اژدهاسگ واقع بین خصلت های واقعی اژدهای مغرور را می بیند و او را دچار یاس می کند؛ بنابراین هیچ یک در زندگی خوشبخت نخواهند شد.
مارمار آنچه را که بخواهد، انجام می دهد و حتی اگر سگ اسیر او شود، واکنشی از خود نشان نمی دهد.
اسببله، چرا که نه؟ سگ ـ که نگران اهدافش است ـ خود را با میل و رغبت در اختیار اسب قرار می دهد و حسود هم نیست.
بزنه، این دیگر زیاده روی است! هر دو به شدت بدبین هستند و زندگی غم انگیزی خواهند داشت.
میمونتوصیه نمی شود. سگ موجدی آرمانگراست و از بودن در کنار میمون رنج خواهد برد.
خروسنه، سگ از مسخره بازی های آزار دهنده خوشش نمی آید و بدبینی او از حد خواهد گذشت.
سگبله، اما نسبت به هم سرد هستند و درگیر مشکلات مالی خواهند شد.
خوکعالی است. عشق این دو متکی بر تفاهم، درک و احترام متقابل است.

رابطه عاطفی ( مرد ) متولدین سال سگ با سالهای دیگر

موشرابطه جالبی است. اگر آقای موش کمتر در خانه بماند، کارها به خوبی پیش می رود، در غیر این صورت، خانم سگ مرتب به او غر می زند.
گاومشکلاتی وجود دارد. سگ شورشی و گاو ارتجاعی است. این دو دارای دو نگرش کاملا متفاوت هستند.
ببرممکن است رابطه خوبی باشد. آنها اهداف مشترکی دارند و در یک جبهه می جنگند؛ اما ممکن است در این میان عشق را فراموش کنند.
گربهتا زمانی که بتوانند آرامش خود را حفظ کنند؛ مشکلی پیش نخواهد آمد؛ اما اگر سگ تنها به فکر هدفش باشد، زندگی برای گربه عذاب آور خواهد شد.
اژدهاسگ واقع بین خصلت های واقعی اژدهای مغرور را می بیند و او را دچار یاس می کند؛ بنابراین هیچ یک در زندگی خوشبخت نخواهند شد.
مارمار آنچه را که بخواهد، انجام می دهد و حتی اگر سگ اسیر او شود، واکنشی از خود نشان نمی دهد.
اسببله، چرا که نه؟ سگ ـ که نگران اهدافش است ـ خود را با میل و رغبت در اختیار اسب قرار می دهد و حسود هم نیست.
بزنه، این دیگر زیاده روی است! هر دو به شدت بدبین هستند و زندگی غم انگیزی خواهند داشت.
میمونتوصیه نمی شود. سگ موجدی آرمانگراست و از بودن در کنار میمون رنج خواهد برد.
خروسنه، سگ از مسخره بازی های آزار دهنده خوشش نمی آید و بدبینی او از حد خواهد گذشت.
سگبله، اما نسبت به هم سرد هستند و درگیر مشکلات مالی خواهند شد.
خوکعالی است. عشق این دو متکی بر تفاهم، درک و احترام متقابل است.

رابطه دوستی متولدین سال سگ با سالهای دیگر

موشنه، اهداف موش برای سگ بی ارزش است.
گاوتصور رابطه دوستانه بین این دو مشکل است.
ببردوستی محکم تر از این غیر ممکن است.
گربهبله، دست کم گربه از روی ترحم حرف های سگ را گوش خواهد داد، حتی اگر کاری از دستش ساخته نباشد.
اژدهانه، سگ کاملا واقع بین است و اژدها را مایوس می کند.
مارمشکل است. بهتر است دوستی خود را در حد یک ارتباط اجتماعی حفظ کنند.
اسبآنها درباره سیاست بحث خواهند کرد؛ البته اگر باهم موافق و متحد باشند! چرا که نه؟
بزغیر ممکن است. این دو به سختی با هم کنار می آیند.
میمونشاید… کسی چه می داند، اما میمون کسی نیست که به سادگی کسی را تحسین کند.
خروسبین این دو همیشه فاصله هست؛ یک نرده، یک دیوار، یک جوی یا یک دنیا!
سگدو دوست خوب. اما دوستی این دو را نمی توان زنده و شادی بخش دانست.
خوکاین دو بسیار به یک دیگر وفادارند. خوک با کمک خود به سگ او را از نگرانی می رهاند.

رابطه شغلی متولدین سال سگ با سالهای دیگر

موشاگر چه سگ واقع بین است، ولی در مقایسه با موش پول دوست و آرمانگرا محسوب می شود.
گاواین دو ـ که هیچ وجه مشترکی ندارند ـ چطور می توانند در کار با یکدیگر موفق باشند؟!
ببراین دو می توانند هر کاری را با هم انجام دهند؛ به جز همکاری شغلی!
گربهگربه با هوش و واقع بین و سگ با وفا و مادی گراست. این دو می توانند برای یکدیگر مفید واقع شوند.
اژدهانه، سگ درون اژدها را می بیند و اژدها چنین حالتی را دوست ندارد.
مارچرا که نه؟ امکان پذیر است؛ اما چندان چنگی به دل نمی زند.
اسبچرا که نه؟ البته به شرط آن که رابطه خود را به شراکت کاری محدود کنند و برخوردهای اجتماعی نداشته باشند.
بزنه، سگ معتقد است که می تواند به کارهای جدی تری بپردازد.
میمونبرای هیچ یک از آنها در این شراکت نفعی وجود ندارد! سگ اجازه نمی دهد میمون هر کاری دلش می خواهد، انجام دهد و میمون از سگ می ترسد.
خروسخدا آن روز را نیاورد! این دو کوچک ترین وجه مشترکی با هم ندارند و این فاجعه آمیز است.
سگاین دو همکاری با یک دیگر را دوست ندارند و بی توجهی آنها به کار، باعث نابودی شان خواهد شد.
خوکبله، سگ با سخاوت است؛ اما اگر خوک اشتباه کند، مجازات خواهد شد. آنها دست در دست هم، دیگران را فریب خواهند داد.

ارتباط میان پدر و مادرمتولد سال سگ و فرزندان متولد سالهای دیگر

موشسگ با وجود حس وظیفه شناسی و حسن نیت خود، زیاد به موش علاقه ندارد.
گاوهر دو کج فهم هستند. آنها درباره هم قضاوت می کنند و نقص ها و کمبود های یک دیگر رامی یابند.
ببرخوب است. سگ به فرزندش بسیار می بالد و امکانات زیادی برایش فراهم می کند.
گربهاین دو با هم خوب می سازند. اگر پدر در سال سگ متولد شده باشد و دختر در سال گربه، چه بهتر!
اژدهااین دو هرگز با یک دیگر کنار نمی آیند. سگ هوشیار است و اژدها نمی تواند انتقادات مداوم او را نسبت به خود تحمل کند.
مارسگ احساس می کند مار در آستین خود پرورده. او تفکرات هوشمندانه را دوست ندارد.
اسباین موضوع که اسب دوست دارد به راه خود برود برای سگ مهم نیست؛ بلکه خود پسندی اسب، سگ را نگران و ناامید می کند.
بزمشکل است. سگ با ناامیدی دست از بز می شوید.
میمونسگ، میمون را جدی نمی گیرد، میمون نیز همین طور.
خروسهر دو از هم دوری می کنند. این دو هیچ وجه مشترکی ندارند و بلند آوازی خروس باعث رنجش سگ می شود.
سگبهتر از این نمی شود؛ هر چند برای اعضای دیگر خانواده، کمی خطرناک به نظر می رسد.
خوکبله، گرچه بی تجربگی و خشونت خوک سگ را ناراحت می کند.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments