طالع بینی سال خوک / طالع بینی چینی متولدین سال خوک / طالع بینی سالها

طالع بینی چینی , فال و طالع بینی 🔥 ۰۸ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

طالع بینی سال خوک / طالع بینی چینی متولدین سال خوک / طالع بینی سالها

طالع بینی سال خوک: در این مطلب از طالع بینی چینی از بخش فال و طالع بینی وب سایت ویکی ویو به سال خوک, طالع بینی سال خوک, طالع بینی چینی سال خوک, متولدین سال خوک, فال متولدین سال خوک, طالع بینی متولدین سال خوک, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال خوک می پردازیم.

سال خوک, طالع بینی سال خوک, طالع بینی چینی سال خوک, متولدین سال خوک, فال متولدین سال خوک, طالع بینی متولدین سال خوک, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال خوک

سال خوک, طالع بینی سال خوک, طالع بینی چینی سال خوک, متولدین سال خوک, فال متولدین سال خوک, طالع بینی متولدین سال خوک, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال خوک

طالع بینی سال خوک : در طالع بینی و فرهنگ چینی خوک ها نماد ثروت هستند. چهره های چاق و گوش های بزرگ آنها نیز نشانه ثروت است.

خوک ها شخصیت زیبایی دارند و از سعادت خوبی در زندگی برخوردار می شوند.

شخصیت و خصوصیات متولدین سال خوک

خوک ها ممکن است در جمع ایستادگی نکنند. اما آنها بسیار واقع بین هستند. دیگران ممکن است همه صحبت کنند و هیچ اقدامی ندارند. خوک ها برعکس هستند.

خوک ها گرچه اهل ولخرجی های بیهوده نیستند، اما به خودشان اجازه می دهند از زندگی لذت ببرند. آنها عاشق سرگرمی هستند. آنها کمی مادی گرا هستند ، اما این انگیزه ای است که آنها سخت کار کنند. توانایی نگه داشتن اشیاء جامد در دست آنها امنیت را به آنها می دهد.

آنها پرانرژی هستند و همیشه مشتاق کار هستند ، حتی برای مشاغل خسته کننده. اگر فرصتی فراهم شود ، مواضع قدرت و وضعیت را به دست می گیرند. آنها معتقدند که فقط آن افراد حق سخنرانی دارند و این همان چیزی است که آنها می خواهند.

مردان متولد سال خوک

مردانی که در سال خوک متولد شده اند خوش بین و ملایم هستند. آنها در کار بسیار متمرکز هستند. هنگامی که آنها در مورد یک هدف تصمیم بگیرند ، همه چیز را برای رسیدن به آن قرار می دهند.

آنها فقط با پول بهترین نیستند. اگرچه سرحال هستند ، اما ساده لوح نیز هستند. آنها به دیگران به راحتی اعتماد دارند و اغلب کلاهبرداری می شوند. این می تواند باعث از دست دادن ثروت آنها شود.

این مردان ساکت هستند. آنها عاشق یادگیری هستند اما واقعاً نمی دانند چگونه دانش خود را در کلمات قرار دهند. آنها حراف نیستند ، اما با همه صمیمانه رفتار می کنند. این نتیجه یک دایره بزرگ اجتماعی است. هر وقت آنها به مشکل برمی خورند ، همیشه افرادی وجود دارند که برای کمک به آنها ایستادگی می کنند. اگرچه مردم به آنها دروغ می گویند ، ولی افرادی دوست داشتنی هستند.

زنان متولد سال خوک

زنان متولد سال خوک پر از هیجان هستند. آنها در هر زمان ممکن در رویدادهای اجتماعی شرکت می کنند و با همه برخورد واقعی دارند. آنها در کنار شخصیت آسانشان اعتماد به نفس زیادی داشته و دل همه را به دست می آورند.

با این حال ، بعضی اوقات آنها بیش از حد دوستانه هستند. در هیجانشان می توانند فضای شخصی دیگران را فراموش کنند.

خوک ها همچنین ثروت خوبی دارند. تا زمانی که آن را حفظ کنند ، تلاش ها به هدر نخواهد رفت. اگرچه آنها با شرایط خیلی خوب شروع نمی کنند ، اما کار سخت آنها باعث می شود پول در جریان باشد.

در خانه ، آنها بسیار مدیر هستند. اگر اتاق کثیف است ، آنها می خواهند تمام شب برای تمیز کردن آن بمانند. این خانم ها بچه ها را هم دوست دارند. بازی با کودکان یکی از مواردی است که بیشترین شادی را برای آنها به ارمغان می آورد.

چیزهای خوش شانس برای متولدین سال خوک

  • رنگ ها: زرد ، خاکستری ، قهوه ای
  • اعداد: ۲ ، ۵ ، ۸
  • مواد معدنی: عقیق
  • دستورالعمل ها: جنوب شرقی ، شرق
  • مسیرهای ثروت: شمال شرقی
  • مسیرهای عشق: شمال

چیزهای ناخوشایند برای متولدین سال خوک

  • رنگ ها: آبی ، سبز
  • اعداد: ۱ ، ۷ ، ۹

شغل مناسب برای متولدین سال خوک

خوک ها ملایم هستند و به ندرت حال و هوای خود را از دست می دهند. آنها همیشه سعی در حل و فصل سریع امور دارند. از آنجا که هدف آنها در زندگی این است که همه با هم هماهنگ باشند ، آنها برای مشاغل مرتبط با امور خیریه و جمع آوری کمک های مالی مناسب هستند.

آنها همچنین بسیار تحمل و درک می کنند. اگر کسی اشتباهی مرتکب شود ، سعی خواهند کرد به فرد کمک کنند تا آن را برطرف کند. آنها صبور هستند و بهترین ها را برای همه می خواهند. این باعث می شود آنها معلمان و مربیان خوبی باشند.

اگر خوک ها به تجارت علاقه مند هستند ، باید جسور باشند. برخی از ریسک ها را در سرمایه گذاری انجام دهید ، اما تا حدی. پس از برخی موانع کوچک ، راه ثروت هموار خواهد بود. املاک و مستغلات گزینه خوبی برای خوک هاست.

سلامتی و سبک زندگی متولدین سال خوک

خوک ها اکثرا دارای ساختاری عالی و بدنی مقاوم هستند. آنها همیشه روحیه می گیرند ، گویی هرگز انرژی شان از بین نمی رود. سلامتی طبیعی آنها چیزی است که خوک ها به آن افتخار می کنند.

اما گاهی اوقات آنها می توانند بیش از حد به خود مطمئن باشند و از برخی علائم جزئی غافل شوند. اگر بیش از حد طولانی از خود غفلت کنند ، حتی کوچکترین چیزها نیز می توانند به وضعیت جدی ای تبدیل شوند.

علاوه بر این ، خوک ها زندگی بسیار شلوغی را هدایت می کنند. حتی اگر آنها احساس خستگی نمی کنند ، باید یادشان باشد که لازم است استراحت کنند. تغییرات فصلی بر سلامتی خوک ها نیز تأثیر دارد. آنها ممکن است در معرض خطر بیماری های تنفسی قرار گیرند. رژیم های غذایی ناسالم می تواند منجر به دیابت ، کلسترول بالا و مشکلات قلبی نیز شود.

خوک ها هرگز نمی توانند مشکلات را تحمل کنند. این یک ویژگی مثبت در محل کار است ، اما برای سلامتیشان خیر. برای سلامتی خوب ، خوک ها باید یاد بگیرند که بیماری های کوچک را جدی بگیرند و مرتبا معاینه شوند.


مشخصات کلی متولدین سال خوک

خوک : تپلی محبوب

خوک جنگ جویی جوانمرد، بلند همت، دلیر و آشنا به آداب و رسوم، یاور و مهربان، ‌سخت گیر نسبت به اشتباهات و پرچمدار همیشگی خلوص نیت است که بلند همتیش سرانجام ناگواری برایش رقم می زند. می توانید به او اطمینان کنید، چرا که هیچ گاه از اعتماد شما سو ء استفاده نخواهد کرد.

او ساده، بی ریا و اطمینان بخش است و اگر به او ستم کنید، بی پناه، بی دفاع و کمی ساده لوح است.

در حقیقت خوک اجازه می دهد به آسانی فریبش دهند، اشتباهات خود را با متانت می پذیرد و نسبت به اشتابهات دیگران صبور و بردبار است. او همیشه از بهترین های ورزش است. اما هرگز نمی تواند رقابت جو باشد.

انصاف خوک به او اجازه نمی دهد که خود را برتر از دیگران بداند. او همواره از خود می پرسد که آیا در کارهایش صداقت لازم را داشته یا خیر.

خوک به گونه ای باور نکردنی صادق و بی ریاست تا جایی که گاهی ممکن است به خود صدمه بزند. او در برابر بد قولی و بد ذاتی دیگران نمی تواند کاری بکند. به ندرت دروغ می گوید و آن هم در مواردی است که می خواهد خود را از خطر برهاند.

خوک با هوش است، اما در مورد مسائل مالی کند ذهن است و ناشیانه عمل می کند. او در برابر دورویان و فریب کاران عاجز است و خود را به چهار میخ می کشد تا اعمالش را توجیه کند.

خوک فروشنده درستکاری است که به سختی تن به ساخت و پاخت می دهد.

او با اعتقادی آهنین، گفته های دیگران را بی هیچ پرسشی می پذیرد، اما در قبولاندن حرف خود به دیگران دچار مشکل است.

خوک دوست و شریکی بی همتاست. او معمولا کم حرف است، ولی اگر تصمیم به حرف زدن بگیرد، هیچ چیز نمی تواند مانع او شود و آن قدر پرچانگی می کند تا همه شنوندگان را خسته و هلاک کند.

خوک نیز همچون میمون با هوش و تشنه دانش است. او علاقه زیادی به مطالعه دارد و هر چه را که جلوی دستش باشد، می خواند. خوک، با معلومات به نظر می رسد، اما در حقیقت، بخش عمده معلومات او سطحی است. اگر او را بیازمایید، خواهید دید که طبل تو خالی است. ژاپنی ها می گویند: « خوک صورتی پهن و کله ای کوچک دارد. »

خوک پول پرست و اغلب شهوت ران است. در پشت ظاهر فریبنده و معقول او، اراده ای قوی و قدرتی فراوان پنهان است. او هر هدف، آرزو یا کاری دشوار داشته باشد، وظایف خود را با شایستگی انجام می هد. این قدرت، زاییده نیرویی درونی و قابل اعتماد است، قدرتی که هیچ چیز توان برابری با آن را ندارد.

وقتی که خوک تصمیمی بگیرد، هیچ چیز نمی تواند سد راه او شود. اما پیش از تصمیم گیری مدتی طولانی همه جوانب را می سنجد تا جای که به بی تدبیری متهم می شود. او برای رهایی از مسائل بغرنج، گاه آن قدر این در و آن در می زند که شخصیت خود را زیر سوال می برد.

هرگز از روی ظاهر ضعیف خوک درباره اش قضاوت نکنید، چرا که این ضعف ظاهری صرفا ناشی از صلح طلبی ذاتی اوست.

خوک دوستان اندکی دارد، اما آنان را تا پایان عمر حفظ خواهد کرد و از هیچ فداکاری در حق آنان کوتاهی نمی کند.

او با دوستان برگزیده خود – که شایستگی عشق و محبت او را دارند – بسیار محترمانه برخورد می کند.

زنان متولد سال خوک، عاشق حضور در جمع و میهمانی هستند. آنان در خانه داری بی نظیرند.

شخصیت خوک، به رغم بی طرفی وی، پر تحرک و خلاق است و اگر از جنگ و جدل بیزار و گریزان نبود، یاغی نیز محسوب می شد.

او همیشه ترجیح می دهد در بحث راه فراری بیابد و وانمود کند که عقیده اش را تغییر داده است تا خود را دچار زحمت و دردسر نکند.

او تا زمانی که از شما خوشش نیاید، در صحبت را باز نمی کند و اگر لطف کند وارد گفت و گوی شود، شما را مفتخر کرده است!

خوک به ندرت به امور قضایی می پردازد و چه بهتر، زیرا اگر محق هم باشد، سادگی و صداقتش به ضرر او و به نفع طرف های دعوا تمام خواهد شد، شرقی ها می گویند: برای برنده شدن در امور قضایی، بهتر است صداقت، شرافت و وجدان را از پنجره بیرون بیندازید!

خوک در هر شرایطی می تواند کار کند، زیرا هوشیاری و توانایی اش در انجام کارهای سخت، از او آدم موفقی می سازد، همچنین به علت حساسیت فراوانش، در زمینه شعر و ادبیات نیز موفق است.

خوک می تواند به آسانی به سگ ها نزدیک شود.

خوک هر شغلی را که برگزیند می تواند زندگی خود را تامین کند و پول و امکانات از سر و کولش می ریزد و تا زنده است، مردم به او کمک می کنند و از همین راه، ممکن است بسیار ثروتمند شود.

در مشرق زمین، مشهور است که می گویند: مردم به خوک کمک می کنند، خوراک می دهند و او را چاق و چله می کنند تا شام بهتری برای شب سال نو داشته باشند.

لذا خوک بسیار محافظه کار است و به هیچ کس اعتماد نمی کند.

ممکن است این گفته درست باشد اما شکی نیست که مردم از زود باوری و سادگی خوک سو ءاستفاده می کنند.

از این حرفها درباره زندگی عشقی او نیز می گویند. او اغلب فریب می خورد، ناامید می شود، اشتباه می کند و همیشه عاشق است.

خانم خوک ها مادران بسیار خوبی هستند. به خوک ها سفارش می کنیم با متولدان سال گربه ازدواج کنند، چرا که بهترین راه جلوگیری از کشمکش و درگیری خانوادگی، همین است.

خوک باید از مار فاصله بگیرد، چرا که مار او را اسیر و برده خود می کند و آنچنان به دور او حلقه می زند و او را می فشارد که توان هر حرکتی را از او سلب می کند.

وجود خوک برای بز مفید واقع می شود.

دوران کودکی خوک در آرامش کامل سپری می شود.

در دوران جوانی انبوهی از مشکلات خانوادگی او را در بر می گیرد، اما خوک خجالتی و محتاط، برای حل مشکلاتش، از کسی در خواست کمک نخواهد کرد. او می کوشد خود مشکلاتش را حل کند.

در واقع این پنهان ساختن مشکلات از دیگران به او صدمات فراوانی میزند زیرا هیچ کس نمی فهمد که او در چه جهنمی دست و پا می زند.

اگر زاد روز او از جشن های سنتی ( عید تت ) فاصله داشته باشد، ناامیدی کمتری در کمین او خواهد بود، اما هر چه به سال نو در کشورهای آسیایی نزدیک تر باشد، با مشکلات بیشتری مواجه می شود، به او خیانت خواهد شد، مسخره اش خواهند داد و در نهایت ممکن است خورده شود!

قصه « سه بچه خوک » ریشه در این باور خرافی دارد.

مشاهیر متولد سال خوک

روچیلد اول، راکفلر اول و فورد اول ، سن ایگناتیوس لویولا، فدریکوگارسیالورکا، فرانسواویون و آلبرت شوایترز ، پاسگال، لوکوبوزیه، فیلد مارشال مونتگمری، مارشال فوخ و ژرژ پمپیدو ، هنری هشتم ، بیسمارک ، الیورکرامول، مادام دومانتنون و فرانسواز ساگان

مشاغل متناسب متولدین سال خوک

تولید کننده، پزشک، محقق، مهندس معمار، فیلم ساز، نویسنده، شاعر، نقاش، تاجر، هنرمند مردمی، هنرپیشه، دلقک، کمدین


متولدین ماههای مختلف سال خوک

فروردینقلبی مهربان در سینه یک خوک!
اردیبهشتاو بچه خوکی ضعیف، اما بی اندازه جذاب است.
خردادخوک خنده دار و لوده! اگر بچه خوک ها مانعش نشوند، به خوبی پیشرفت خواهد کرد.
تیراو بیسکویتی زنجبیلی به شکل خوک است و باید مواظب باشد که خورده نشود.
مردادخوک سطح بالا! در اصالتش تردیدی نیست.
شهریوریک قلک خوکی شکل! او همیشه گرفتار بی پولی است.
مهریک خوک واقعی! او بسیار ساده لوح است و عاقبت خورده خواهد شد!
آبانخوک پر طاقت و تند خو! او می تواند دو دوزه بازی کند.
آذرخوک منطقی! او همیشه از خود می پرسد که به درد همبرگر می خورد یا استیک!
دیخوک ریاضت کش! او بیش از حد اخمو و جدی است.
بهمنخوک شایسته و متعادل! سرانجام موفقیت از آن اوست.
اسفندخوک تمام عیار و واقعی!

رابطه های عاطفی زنان متولد سال خوک

با موشخوب است. هر دو روشنفکر و در زندگی بی باک هستند. این دو در کنار هم خوشبخت خواهند شد.
با گاوخوک با هر شرایطی خود را وفق می دهد، اما تحمل رنج و زحمت و فقر را ندارد. او همیشه شهامت از نو شروع کردن را دارد.
با ببرخوک، ببر را درک می کند و به او احترام می گذارد. خطر نابودی خوک را تهدید می کند، اما او، آن قدر رشد کرده است که بتواند از خود مواظبت کند.
با خرگوشعالی است، البته تا زمانی که خوک بتواند دنبال خلاف کاری و بزه کاری نرود.
با اژدهابله، خوک می داند چگونه چرب زبانی و دلربایی کند. او موجودی بسیار مهربان و مطلوب است و دوست دارد مورد پسند واقع شود.
با مارخوک پیر دوست داشتنی! بیچاره خوک پیر! سر انجام مار او را خفه خواهد کرد.
با اسباسب با خودخواهی ویژه اش از خوک سو ء استفاده خواهد کرد و خوک روی خوشبختی و شادی را نخواهد دید.
با بزتا زمانی که بز رفتارش درست باشد خوک با او می سازد. هر چند بز نمی تواند خود را مهار کند.
با میمونامکان پذیر است. فریب دادن خوک، برای میمون زحمتی ندارد، اما این کار برای میمون لذت بخش نیست، افزون بر این، او زیاد به خوک فکر می کند.
با خروساین دو نمی توانند با هم کنار بیایند. خروس قدرتمند خوک را از میدان به در می کند.
با سگخوب است. خوک عاشق زندگی است و همین ریاضت طلبی سگ را تعدیل می کند. آنها هر دو سخاوتمندند و خوک غالبا ثروتمند است.
با خوکزوج خوبی هستند. آنها به خوبی با یکدیگر کنار می آیند. سازش این دو با هم زبانزد خاص و عام است.

رابطه های عاطفی مردان متولد سال خوک

با موشخوب است. به شرط آن که موش پرخاشگری نکند، زیرا خوک طرفدار خشونت نیست.
با گاوخوک برای ارضای خواسته های سرکوب شده خود، به هر دری خواهد زد و این خوک را به دردسر می اندازد.
با ببرچرا که نه؟ البته تا وقتی که خانم ببر، ناخواسته و ندانسته، از جنبه های مثبت وجود خوک سو ء استفاده نکند.
با خرگوشاگر چه خانم گربه موجود آرامی است، اما همیشه در اندیشه خوردن موش است. موشی که سرش بوی قرمه سبزی ندهد، از این رابطه حذر می کندتا زمانی که خانم گربه، بتواند هرزه گردی های خوک را تحمل کند، همه چیز خوب پیش خواهد رفت! اما خوک هم باید سرگرمی های بیرون از خانه را طوری ترتیب دهد که خانم گربه متوجه آنها نشود!
با اژدهابله، خوک مرتب برای اژدها دم تکان می دهد و تملق او را می گوید و این برای او خیلی بد است!
با مارخوک بیچاره! او اسیر خواهد بود و حتی علاقه ای به لطیفه های عامیانه هم نشان نخواهد داد.
با اسبخوک از رابطه زناشویی اش رضایت چندانی نخواهد داشت و دائم از خودخواهی های اسب خواهد رنجید.
با بزتا زمانی که خوک ثروتمند باشد، بز راضی و خوشحال خواهد ماند، اما باید دید که آیا خوک قادر به مهار کردن بز هست یا نه؟
با میمونچرا که نه؟ میمون از آقای خوک تعریف و تمجید می کند.
با خروسامکان پذیر است، زیرا خوک، بیش از اندازه صبور و نرم خوست.
با سگعالی است. عشق این دو متکی بر تفاهم، درک و احترام متقابل است.
با خوکزوج خوبی هستند. آنها به خوبی با یکدیگر کنار می آیند. سازش این دو با هم زبانزد خاص و عام است.

رابطه های دوستانه متولدین سال خوک

با موشدو دوست خوب که از بودن در کنار هم لذت می برند و خوشحالند. پرخاشگری موش بر خوک تاثیر نمی گذارد.
با گاوبله، به شرطی که زیاد یکدیگر را نبینند!
با ببربله، به خوبی با هم سازش می کنند، اما خوک باید محتاط باشد.
با خرگوشبله، به شرط آن که زیاد با هم بیرون نروند، چون پرخاشگری خوک گربه را می ترساند.
با اژدهاارتباطی ساده و آرام است. این دو در کنار هم مشکلی نخواهند داشت، ولی شادی و تفریحی هم در کار نیست.
با مارهم بله، هم نه. با گذشت زمان همه چیز مشخص می شود.
با اسبخوک ساکت و بردبار خواهد بود و حق با اوست.
با بزبله، خوک به خوبی می داند چگونه باید با بزها رفتار کند، در عین حال دلباخته آنها نیز هست.
با میمونبرای هم دوستان خوبی هستند چرا که میمون واقعاً به خوک احترام می گذارد!
با خروسبهتر است خوک فاصله اش را با خروس حفظ کند!
با سگاین دو بسیار به یک دیگر وفادارند. خوک با کمک خود به سگ او را از نگرانی می رهاند.
با خوکدو دوست عالی با خواسته های مشابه، دو یار جدا نشدنی، دو همرزم که همیشه با یک دیگرند.

رابطه شغلی متولدین سال خوک

با موشموش می کوشد با نیرنگ، سر خوک کلاه بگذارد، اما در امور تجاری بخت همیشه با خوک یار است.
با گاوبرای خوک بازده کاری گاو پذیرفتنی و رضایت بخش است و می تواند به او استفاده فراوان برساند.
با ببرسخاوت ببر بسیار زیاد است و توجه ندارد که برای خوک خطری بزرگ و همیشگی به شمار می آید.
با خرگوشبله. گربه هوشیار و خوک بیش از حد خوش اقبال است. آنها با همکاری یک دیگر پول فراوانی عایدشان خواهد شد.
با اژدهاموفقیت آنها حتمی است، به خصوص که خوک تا حدی متواضع و فروتن است.
با مارخوک نیاز چندانی به خرد و دانایی مار ندارد و مار صدمه می بیند.
با اسبهمکاران مناسبی نیستند. عقاید این دو با یک دیگر متفاوت است.
با بزاین دو برای یک دیگر مفید خواهند بود و حتی بز می تواند به خوک کمک کند!
با میمونمیمون دلایل زیادی برای این همکاری دارد. خوک این را می داند و شراکت با او را دوست دارد. رفتار میمون نیز کاملا سخاوت مندانه خواهد بود. این همکاری برای او هم جالب است!
با خروسخوک در امور تجاری به خروس اعتماد ندارد، بنابراین از همکاری با او صرف نظر خواهد کرد.
با سگبله، سگ با سخاوت است، اما اگر خوک اشتباه کند، مجازات خواهد شد. آنها دست در دست هم، دیگران را فریب خواهند داد.
با خوکاین دو در همکاری با یک دیگر کامیاب می شوند و به هر کاری دست بزنند، بخت یارشان خواهد بود.

رابطه والدین سال خوک و فرزندان متولد سال

موشخوب است. آنها در کنار یک دیگر بسیار شاد خواهند بود و خوک به سو ء استفاده موش از این موقعیت، اهمیت نمی دهد.
گاوبدک نیست، گر چه گاو کمی تودار است.
ببربله، اما ببر ناراضی است، چون همیشه پرتوقع است.
خرگوشرابطه بسیار خوبی است، اما بی تفاوتی غیر طبیعی گربه نسبت به خانواده باعث رنجش خوکح می شود.
اژدهاخوب است. خوک می تواند برای اژدها مفید واقع شود.
مارعملی است، اما به خوک بستگی دارد. مادر متولد سال خوک، برده وار به فرزندش خدمت خواهد کرد.
اسباسب، خانه را زودتر از آنچه انتظار می رود، ترک خواهد کرد. دوری اسب از خانه به شدت خوک را آزرده و ناراحت می کند.
بزاز بخت خوب بز، خوک تا پایان عمر از او حمایت خواهد کرد. این دو عاشقانه یک دیگر را دوست دارند.
میمونعالی است. میمون خوک را متعجب و سرگرم می کند و شگفت آن که میمون به خوک احترام فراوان می گذارد.
خروسخوشا به سعادت خروس! خوک حاضر است خود را به آب و آتش بزند تا خروس او را درک کند و باعث شادی وی شود.
سگاین دو با یک دیگر خوب کنار می آیند. خوک در همه کارها حامی سگ است، اما سگ مثل همیشه احساس نارضایتی می کند.
خوکبله، این دو دوستانی واقعی هستند و از بودن در کنار هم لذت زیادی می برند. آنها اغلب با هم هستند.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments