طالع بینی سال خرگوش (گربه) / طالع بینی چینی متولدین گربه یا خرگوش

طالع بینی چینی , فال و طالع بینی 🔥 ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

طالع بینی سال خرگوش (گربه) / طالع بینی چینی متولدین گربه یا خرگوش / طالع بینی سالها

طالع بینی سال خرگوش (گربه): در این مطلب از طالع بینی چینی از بخش فال و طالع بینی وب سایت ویکی ویو به سال خرگوش (گربه) , طالع بینی سال خرگوش (گربه), طالع بینی چینی سال خرگوش, متولدین سال خرگوش, فال متولدین سال خرگوش, طالع بینی متولدین سال خرگوش یا گربه, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال گربه (خرگوش) می پردازیم.

سال خرگوش (سال گربه), طالع بینی سال خرگوش (گربه), طالع بینی چینی سال خرگوش, متولدین سال خرگوش, فال متولدین سال خرگوش, طالع بینی متولدین سال خرگوش, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال خرگوش

سال خرگوش (سال گربه), طالع بینی سال خرگوش (گربه), طالع بینی چینی سال خرگوش, متولدین سال خرگوش, فال متولدین سال خرگوش, طالع بینی متولدین سال خرگوش, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال خرگوش

طالع بینی سال گربه (خرگوش) : در طالع بینی چینی، خرگوش ها (گربه ها) نشان دهنده ماه هستند. برخی می گویند به این دلیل است که سایه های ماه شبیه خرگوش است. برخی دیگر می گویند به دلیل خصوصیات خالص خرگوش است.

خرگوش ها (گربه ها) هر کاری که می کنند صمیمانه هستند. آنها فقط می خواهند که دیگران با آنها همانگونه رفتار کنند.

شخصیت و خصوصیات متولدین سال خرگوش (گربه)

برای افراد خارجی ، مهربانی خرگوش ممکن است باعث شود آنها نرم و ضعیف به نظر برسند. در حقیقت ، شخصیت آرام خرگوش اعتماد به نفس و قدرت آنها را پنهان می کند. آنها بدون توجه به آنچه نظرات منفی دیگران به آنها می دهند پیوسته به سمت هدف خود می روند.

آنها با مهارت های خوب استدلال و توجه به جزئیات ، دانشمندان بزرگی را رقم می زنند. آنها اجتماعی هستند با هاله ای جذاب. با این حال ، آنها سخت با دیگران زیاد صمیمی می شوند و اغلب از افرادی که نمی شناسند فرار می کنند.

یک زندگی ساده و روتین سبک آنها نیست. اگرچه در اعمال خود محافظه کار و محتاط هستند ، اما هرچند وقت یکبار برای نیاز به هیجان دارند.

مردان متولد سال خرگوش (گربه)

مردانی که در سال خرگوش یا گربه متولد شده اند فوق العاده مودب هستند و هر کاری می توانند برای جلوگیری از درگیری انجام می دهند. آنها کنترل خود را دارند و گاهی محافظه کار هستند.

این مردان دوست دارند سازماندهی و تزئین کنند ، و اغلب در کارها به همسرشان کمک می کنند. اما این بدان معنا نیست که در واقع دوست دارند مسئولیت خانه را بر عهده بگیرند. اگرچه یک دوست عالی هستند ، آنها دوست ندارند خیلی به کسی نزدیک شوند.

زنان متولد سال خرگوش (گربه)

زنان متولد سال خرگوش یا گربه عاشق اجتماعی بودن هستند. آنها متفکر هستند و با همه مودبانه رفتار می کنند. آنها از چهره اجتماعی خود بسیار آگاه هستند و از خشونت و استدلال متنفر هستند.

در عشق ، آنها بسیار افراطی هستند. تفاوت واضحی بین کسانی که آنها را دوست دارند و کسانی که دوست ندارند وجود دارد. و بندرت از آن خط عبور می کنند. اما اگر آنها کسی را دوست داشته باشند ، همه چیز را در آن رابطه برقرار می کنند. اما این رابطه هرچه عمیق تر شود، آنها صدمه بیشتری می بینند. این خرگوش ها نسبت به سایر متولدین سال های دیگر بیشتر احساس ناامنی می کنند و اغلب باید به آنها اطمینان داد.

چیزهای خوش شانس برای متولدین سال خرگوش (گربه)

  • رنگ ها: قرمز ، صورتی ، بنفش ، آبی
  • اعداد: ۳ ، ۴ ، ۹
  • دستورالعمل ها: جنوب شرقی
  • مسیرهای ثروت: شمال شرقی ، جنوب غربی
  • مسیرهای عشق: مشرق

چیزهای ناخوشایند برای متولدین سال خرگوش (گربه)

  • رنگ ها: قهوه ای ، خاکستری ، سفید
  • اعداد: ۵ ، ۱۱

شغل مناسب برای متولدین سال خرگوش (گربه)

به دلیل همدلی و احساسات هنری حساس خود ، افرادی که در سال خرگوش یا گربه متولد می شوند اغلب شغل های خلاقانه را جذاب تر می یابند. بسیاری در هنر ، موسیقی ، معماری و ادبیات موفق هستند. آنها همچنین برای مشاغلی که نیاز به مشاهده و توجه به جزئیات ریز دارند مناسب هستند. مثال ترجمه و مشاوره شغلی.

به عنوان موجودات اجتماعی، خرگوش ها یک شبکه اجتماعی گسترده دارند. لیست دوستان آنها همه را شامل می شود ، از مقامات دولتی گرفته تا یک فرد متوسط. بنابراین اگر حرفه ای به روابط اجتماعی مانند مشاغل روابط عمومی نیاز داشته باشد ، یک خرگوش کاندیدای خوبی خواهد بود. علاوه بر این ، خرگوش ها می توانند مشاغلی را که شامل تصمیم گیری است ، امتحان کنند. با این حال ، آنها باید یک دوست قابل اعتماد در کنار خود داشته باشند تا برخی از توصیه ها و تاکتیک ها را به آنها ارائه دهد.

سلامتی و سبک زندگی متولدین سال خرگوش (گربه)

سلامت شامل سلامت جسمی و روحی است.

از نظر جسمی ، خرگوش ها چیزی برای نگرانی ندارند. برای مشکلات کوچکی که ممکن است رخ دهد ، علائم آن آشکار است. این امر باعث می شود بیشتر خرگوش ها موارد را جدی بگیرند و قبل از اینکه این وضعیت بدتر شود ، به بیمارستان مراجعه کنند.

با این حال ، آنها عادات غذایی زیادی دارند. آنها رژیم غذایی متعادل و خاص ندارند. این می تواند منجر به بروز برخی مشکلات در سیستم ادراری شود.

بزرگترین مشکل عدم امنیت آنها است. خرگوش ها می توانند از اضطراب و افسردگی رنج ببرند. سعی کنید مشکلات را رها کنید و برای مشکلات غیرمنتظره آماده شوید.


مشخصات کلی متولدین سال گربه یا خرگوش

موجودی لطیف

همچنین بخوانید:  طالع بینی سال اسب / طالع بینی چینی متولدین سال اسب / طالع بینی سالها

این نماد را در ویتنام،‌گربه و در ژاپن خرگوش دانسته اند؛ حال گربه باشد یا خرگوش، هر دو هنگام سقوط، روی چهار دست و پای خود فرود می آیند. متولدان سال گربه شادترین انسان ها و اشخاصی خوش ذوق، اهل معاشرت، عاقل،‌بردبار و کمی بلند پرواز هستند که هنگام برخورد با دیگران شرافتمندانه رفتار می کنند.

هیچ کس نمی تواند آنها را دست کم بگیرد؛ زیرا همراهان خوبی هستند و می دانند چگونه و کجا به درد آدم بخورند.
اما به مصداق مثلی،‌  گل بی خار کجاست  و اتفاقاً متولدان سال گربه انسانی هایی سطحی هستند و این بدان معناست که ویژگی های خوب آنان نیز ظاهری و سطحی است.

گربه دوستدار جمع و جمع نیز دوستدار گربه است. او موجودی زود جوش است و بودن در کنار دیگران را بسیار دوست دارد؛ اما گاهی غیبت و شایعه پراکنی می کند و در نهایت زیرکی، نکته سنجی و دقت این کار را انجام می دهد. در اصل،‌ گفت و گوی درباره حقایق کاملاً ناخوشایند، برای او کار دشواری است.

گربه ها عاشق ضیافت هستند و به خاطر سلیقه بی نظیرشان،‌ اغلب داری خانه های زیبایی می باشند. آنها دنیا پرست و گاه خود آرا و فخر فروش هستند. خانم گربه ها به نشان دادن تربیت و فرهنگ معلومات جدید خود، علاقه عجیبی دارند .

گربه به سادگی برانگیخته و خشمگین نمی شود. او آرام، خونسرد و صلح جو است. و بیشتر خود را احساساتی نشان می دهد تا این که واقعاً حساس باشد. امور شخصی و خصوصی بیش از مشکلات بزرگ اجتماعی او را متاثّر می کند و حتی می توان گفت کمک گربه هم از قحطی،‌ جنگ و فاجعه های دیگر انسانی نمی گریزد، مگر آن که زندگی خودش در معرض این خطرات واقع شود که در آن صورت، شیرازه زندگیش از هم می پاشد و آن قدر تحملش کم می شود که ممکن است تن به مرگ بسپارد.

این حیوان خیلی زود به گریه می افتد اما به همان سرعت هم آرام و قرار پیدا می کند. خانم گربه ها از حالت افسردگی و روانی خود به عنوان کار آمد ترین حربه برای جلب نظر و محبت دیگران سود می برند.
گربه ها محافظه کارند و از هر آن چه که آرامش زندگی شان را بر هم بزند یا ریگ کفش و اسباب دردسرشان شود؛ بیزارند. نیاز نها به حفظ آسایش و امنیت زندگی، بسیار بیش از دیگران است.

از آن جا که گربه محتاط و شاید هم کمی ترسو کم روست، هیچ گاه مسؤولیت انجام کاری را نمی پذیرد مگر آن که از پیش سبک و سنگینش کرده و تمام جوانب ان را در نظر گرفته باشد. همین خصلت است که دیگران آن را در گربه می پسندند و می کوشند در امور مهم خود با او رایزنی کنند.

گریه نماد موفقیت در کسب و تجارت است و معمولا به عنوان تاجری زیرک که هر کس با او قرارداد کسب و کار امضا کند، نمی تواند از زیر بار ان شانه خالی کند شناخته می شود. پیش بینی های او اغلب درست است و سود و منفعت را بو می کشد.

گربه به ظاهر بسیار آرم و متین و قابل اعتماد به نظر می رسد؛ اما در حقیقت، به شدت اهل ساخت و پاخت است. استعداد او در عرصه رقابت های تجاری مانند خرید و فروش اشیای عتیقه – که به شم اقتصادی نیاز دارد به خوبی آشکار و شکفته می شود. پرداختن به فعالیت های سیاسی و حقوقی،‌ امکان بهره مندی از یک زندگی راحت، بدون تشویش خاطر و مطابق میل را برای گربه مهیا می کند.

خانم گربه ها در تمام مشاغلی که نیاز به ذوق، سلیقه، درک اجتماعی و برخورد خوب دارد، می درخشند. سیاستمدارنی که طالب پیشرفت هستند، بهتر است با خانم های متولد سال گربه ازدواج کنند؛ زیرا آنان تیز بین، نکته سنج، خردمند و راز دار هستند و در عین حال کدبانو های برازنده ای هستند که با بودن در کنار همسرانشان باعث افزایش شهرت آنان می شوند. خانم گربه ها از این که طرف توجه اطرافیان خود قرار بگیرند، لذت می برند.

اگر چه گربه نسبت به منسوبان خود دلسوز، فداکار، مهربان، صمیمی و صادق است و به راحتی به دوستان نزدیکش کمک مالی می کند؛ اما در واقع، چندان پای بند خانواده نیست و اغلب با پدر و مادر و فرزندانش احساس بیگانگی بیشتری می کند، تا با دوستان برگزیده خود.

خانم گربه ها تا زمانی که مطرح باشند، وظایف مادرانه خود را به خوبی انجام می دهند، اما این غریزه در آنها بسیار ضعیف و تا حدی ساختگی است.
زندگی گربه، در صورتی با آرامش و آسایش دلخواهش سپری می شود که با حوادث پیش بینی نشده، مهیج، شگفت انگیز و خانمان بر انداز رو به رو نشود. او را از جنگ ها، انقلاب ها و حوادث طبیعی باکی نیست؛ زیرا اصولاً برای ناملایمات آفریده نشده است و اگر با ناکامی و شکست رو به رو شود، چه بسا که دیوانه شود و خودکشی کند. ترک اصول اخلاقی برای او به مراتب آسانتر از قبول شکست است.

همچنین بخوانید:  فال تاروت بله خیر اصلی / فال تاروت کبیر بله و خیر یک کارتی اتوماتیک ویکی ویو

مردم شرق دور، گربه ( یا خرگوش ) را موجودی مشکوک و غیر قابل اعتماد می دانند. آنها بر این باورند که ساحره ها و جادوگران خود را به شکل گربه در می آورند. در اروپا قرون وسطی گربه ها را به گناه ارتباط با شیطان، زنده در آتش می سوزاندند. این باورها دور از حقیقت و خرافی است؛‌ زیرا از سوی دیگر، می بینیم که در مصر باستان گربه ها مثل خدایان پرستش می شدند.

باری، کوتاه سخن آن که گربه خواه معبود باشد، خواه شیطان و یا هیچ کدام از این ها، نمی توان این واقعیت را از نظر دور داشت که همواره هاله ای از رمز و اسطوره سیمای گربه را در بر گرفته و پرده ای سحرآمیز پیش روی او کشیده است.

در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که گربه به ظاهر ضعیف، ممکن است به آسانی به موجودی قدرتمند و خوف انگیز تبدیل شود

مشاهیر متولد سال گربه

فیدل کاسترو ، ملکه ویکتوریا، استالین، دومدیسی و رئیس جمهور بورقیبه ، مارتین لوترکینگ، کنفسیوس و مالکوم ماگریدج ، ماری آنتوانت، آن بولین، اواپرون یا گاریبالدی ، پیراندلو، اینشتاین، اورسون ولز، توسکانی نی، فیلد مارشال سلیم، آرتور میلر، استاندال و ژرژسیمون

مشاغل مناسب متولد سال گربه

مانکن، خیاط، طراح لباس، دکوراتور داخلی، عتیقه فروش، مسؤول پذیرش، مغازه دار، صاحب دارو خانه، داروساز یا متخصص زیبایی، مشاور حقوقی، وکیل دعاوی، دفتردار اسناد رسمی، قاضی، کارگزار بورس، دلال یا سفته باز، نماینده سیاسی، سفیر کبیر، مسافرخانه دار


متولدین ماههای سال گربه

فروردین گربه وحشی! او اغلب چنگ می زند
اردیبهشت گربه ملوس! او کنار آتش می خوابد و چنگ نمی زند.
خرداد گربه ولگرد و نا آرام! او به دنبال خطر می رود.
تیر گربه ناز پرورده! او به بی کاری و بی هدفی خود اهمیتی نمی دهد. او ناز و دوست داشتنی و کمی وارفته است
مرداد گربه ببر صفت! او در نگاه اول آرام به نظر می رسد؛ اما مراقب پنجه هایش باشید!
شهریور گربه عاقل! او به خوبی می تواند از عهده کارها بر آید.
مهر گربه چاپلوس! او کمی غمگین و مالیخولیایی، و دارای حالتی زنانه است. گربه متولد مهر جذاب و مورد علاقه خانم هاست
آبان گربه افسونگر! مراقب سحر و افسون او باشید
آذر گربه نابغه! او بهترین و متعادل ترین گربه هاست
دی گربه بازیچه افسوس گذشته! او خشک ترین و غیر اجتماعی ترین گربه هاست.
بهمن گربه دستکار و فداکار! دوست فوق العاده است و باید نویسنده شود.
اسفند گربه، گربه، گربه! بله، گربه ضرب در سه. همنشینی با او، در جمع دوستان، واقعا لذت بخش است.

رابطه عاطفی ( زن ) متولدین سال گربه با سالهای دیگر

موش اگر چه خانم گربه موجود آرامی است؛ اما همیشه در اندیشه خوردن موش است. موشی که سرش بوی قورمه سبزی ندهد، از این رابطه حذر می کند
گاو امکان پذیر است. این دو برای هم ساخته نشده اند، خانم گربه صبور، محتاط و کمی بد اخلاق است!
ببر این رابطه تا اندازه ای پیچیده است؛ ولی این دو یک دیگر را به خوبی درک می کنند. خانم گربه می داند چگونه با ببر راه بیاید
گربه چرا که نه؟ البته اگر هر دو عاقل و بالغ باشند!
اژدها زوج بسیار خوبی هستند. گربه از امتیازات اجتماعی و نکته سنجی خاصی برخوردار است که حس جاه طلبی اژدها را اقناع می کند
مار اوه… شاید بله… البته تا زمانی که مار آرامش خود را از دست ندهد. پایان خوشی در انتظار مار نیست
اسب رابطه بسیار خوبی است. گربه در خانه ای راحت و در جمع دوستان و نزدیکانش به سر خواهد برد و همین برای او کافی است
بز چرا که نه؟ اگر گربه کمی پولدار و برخوردار باشد- حتی اگر عاشق یک دیگر نباشند- دوستان خوبی برای هم خواهند بود
میمون یک خانه ییلاقی کوچک و زیبا باعث می شود میمون چشمش را به روی خیلی از چیزها ببندد!
خروس هرگز امکان پذیر نیست. زیاده روی های خروس– حتی اگر مهم نباشد- گربه را عصبانی خواهد کرد.
سگ بله، اگر چه دیوانگی است. خانم گربه، خانه ای آرام و خیر خواهی را برای سگ به ارمغان خواهد آورد.
خوک تا زمانی که خانم گربه، بتواند هرزه گردی های خوک را تحمل کند، همه چیز خوب پیش خواهد رفت! اما خوک هم باید سرگرمی های بیرون از خانه را طوری ترتیب دهد که خانم گربه متوجه آنها نشود

رابطه عاطفی ( مرد ) متولدین سال گربه با سالهای دیگر

موش موش دائماً در معرض خطر خواهد بود؛ زیرا گربه دوست دارد به اصل و ذات خود بازگردد و مشکل می تواند وسوسه نابود کردن موش را نادیده بگیرد
گاو له شاید، چرا که نه؟ آقای گربه در دل خود، به امر و نهی گاو می خندد.
ببر مشکل است. خانم ببر درونگرا و آقای گربه لوده و زود جوش است
گربه چرا که نه؟ البته اگر هر دو عاقل و بالغ باشند!
اژدها تا زمانی که خانم اژدها از نشستن کنار آتش خسته نشود، می توان به دوام این رابطه امید داشت!
مار چرا که نه؟ این دو موجود نکته سنج فرصت کافی برای سبک و سنگین کردن یک دیگر خواهند داشت
اسب اگر اسب خسته نشود، امکان پذیر است. حتی در این صورت نیز گربه وفادار خواهد ماند
بز خوب است. گربه هوسباز و خیالبافی بز را دوست دارد. این دو از طریق حس هنری مشترکشان به هم نزدیک خواهند شد
میمون رابطه این دو جالب و سرگم کننده است. آنها از وجود یک دیگر لذت زیادی خواهند برد.
خروس تحمل خروس در خانه برای گربه مشکل است و خانم خروس هم برای خارج شدن از خانه داد و فریاد به راه می اندازدتا زمانی که بتوانند آرامش خود را حفظ کنند؛ مشکلی پیش نخواهد آمد؛ اما اگر سگ تنها به فکر هدفش باشد، زندگی برای گربه عذاب آور خواهد شد
سگ تا زمانی که بتوانند آرامش خود را حفظ کنند؛ مشکلی پیش نخواهد آمد؛ اما اگر سگ تنها به فکر هدفش باشد، زندگی برای گربه عذاب آور خواهد شد
خوک عالی است؛ البته تا زمانی که خوک بتواند دنبال خلاف کاری و بزه کاری نرود
همچنین بخوانید:  طالع بینی سال میمون / طالع بینی چینی متولدین سال میمون / طالع بینی سالها

رابطه دوستی متولدین سال گربه با سالهای دیگر

موش هیهات! نظر گربه درباره موش برو و برگرد ندارد و مطمئناً به هیچ وجه دوستانه نیست
گاو رابطه اجتماعی آنها خوب است
ببر آنها یک دیگر را خوب می فهمند، اما گربه ببر را جدی نمی گیرد و باعث رنجش او می شود
گربه بله، بله، بله. به روزهایی بیندیشید که کنار آتش می نشینند و غیبت می کنند
اژدها آه! بله، بله! چیز دیگری نمی توان گفت!
مار بله، آنها می توانند گفت و گوی های طولانی و هیجان آوری با یک دیگر داشته باشند
اسب یک رابطه اجتماعی عالی و چه بسا یک دوستی واقعی.
بز بله، گربه هنرمند بودن بز را تحسین می کند و هوسبازی های بز برای او سرگرم کننده است.
میمون دو دست خوب، دو همدست. بهتر است این دو را با هم تنها بگذاریم
خروس نه، جسارت و ناشکیبایی خروس بیش از حد است و گربه را کسل خواهد کرد
سگ بله، دست کم گربه از روی ترحم حرف های سگ را گوش خواهد داد، حتی اگر کاری از دستش ساخته نباشد.
خوک بله، به شرط آن که زیاد با هم بیرون نروند؛ چون پرخاشگری خوک گربه را می ترساند.

رابطه شغلی متولدین سال گربه با سالهای دیگر

موش سر و کار پیدا کردن با گربه، به ویژه برای موش، هولناک است
گاو بیچاره گاو! گربه از هوش سرشار او سو ء استفاده خواهد کرد؛ اما بهتر است گربه نیز مراقب باشد!
ببر امکان پذیر است. گربه می تواند برای ببر مفید واقع شود. این دو کامل کننده یکدیگرند؛ چرا که ببر جسور و بی باک و گربه محتاط است.
گربه می شود گفت بله! می توانند در کار وکالت، همکار شوند یا در یک دانشگاه تدریش کنند؛ حتی می توانند مغازه عتیقه فروشی هم باز کنند!
اژدها بله، گربه پیش از تصمیم گیری پندهای خوبی می دهد؛ اما تصمیم گیری را به عهده اژدها می گذارد.
مار بله، اگر به جای حرف زدن، به کار بپردازند، همکاری موفقیت آمیزی خواهند داشت.
اسب سرگرمی خوبی است! گربه شیطان و حقه باز است؛ اما اسب می تواند در برابر او از خود مواظبت کند. چه زندگی اجتماعی جالبی
بز گربه خوش سلیقه است و در انتخاب مهارت دارد. او می تواند بز را به فعالیت وادارد و خلاق سازد. شراکت سودمندی است.
میمون تلاش بیهوده ای است. هر یک از این دو می داند چگونه از خود در برابر دیگری مراقبت کند؛ اما نتیجه ای در بر نخواهد داشت
خروس بهتر است خروس مواظب باشد؛ زیرا گربه از همکاری با او غرضی دارد که وی از آن آگاه نیست
سگ گربه با هوش و واقع بین و سگ با وفا و مادی گراست. این دو می توانند برای یکدیگر مفید واقع شوند
خوک بله. گربه هوشیار و خوک بیش از حد خوش اقبال است. آنها با همکاری یک دیگر پول فراوانی عایدشان خواهد شد.

ارتباط میان پدر و مادر متولد سال گربه و فرزندان متولد سالهای دیگر

موش گربه با موش بازی می کند. به هر حال؛ احتمال موفقیت او کم است.
گاو گربه به این کودک عجیب، با تعجب و نگرانی نگاه می کند. در حقیقت گربه نمی تواند از سر به سر گذاشتن با بچه اش خودداری کند
ببر زیاد بد نیست. حس شوخ طبعی میان این دو – حتی اگر باعث جریحه دار شدن ببر شود – بیش از اندازه پیش می رود
گربه آنها خیلی خوب با هم کنار می آیند و هیچ مشکلی وجود ندارد
اژدها اگر اژدها در خانه آرام باشد و داد و فریاد به راه نیندازد، گربه او را تحمل می کند
مار رابطه خوبی است. این دو صحبت های زیادی برای هم دارند و دوستانه با هم می سازند. این رابطه دوستانه موجب خوشحالی گربه خواهد شد
اسب گربه صلح و دوست است و به اسب آزادی عمل می دهد.
بز برای بز بسیار خوب است! گربه به او کمک می کند و با درک افکار و احساساتش، او را تحسین و تشویق می کند
میمون میمون اکنون می داند با چه کسی طرف است. فریب دادن گربه کار آسانی نیست
خروس گربه هیچ گاه خروس را جدی نمی گیرد و بانگ و ظاهر خروس برای او جالب نیست
سگ گربه ملوس، آرام و صلح دوست باعث شادی و خوشحالی فراوان سگ می شود و اگر مادر گربه باشد، چه بهتر
خوک بدک نیست، اما خوک احساساتی از بی اعتنایی و خونسردی گربه عذاب می کشد

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments