طالع بینی سال بز (گوسفند) / طالع بینی چینی متولدین بز (گوسفند)

طالع بینی چینی , فال و طالع بینی 🔥 ۱۸ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

طالع بینی سال بز (گوسفند) / طالع بینی چینی / طالع بینی سال ها

طالع بینی سال بز (گوسفند): در این مطلب از طالع بینی چینی از بخش فال و طالع بینی وب سایت ویکی ویو به سال بز (گوسفند) , طالع بینی سال بز (گوسفند), طالع بینی چینی سال بز, متولدین سال بز, فال متولدین سال بز, طالع بینی متولدین سال بز, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال بز می پردازیم.

سال بز (سال گوسفند), طالع بینی سال بز (گوسفند), طالع بینی چینی سال بز, متولدین سال بز, فال متولدین سال بز, طالع بینی متولدین سال بز, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال بز

سال بز (سال گوسفند), طالع بینی سال بز (گوسفند), طالع بینی چینی سال بز, متولدین سال بز, فال متولدین سال بز, طالع بینی متولدین سال بز, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال بز

طالع بینی سال بز (گوسفند): در طالع بینی و فرهنگ چینی بز نمادی از تقوی و همچنین پاکی و مهربانی است. این نماد، یک بز تک شاخ اساطیری است. این دستیار گائویو ، خدای عدالت بود.

بزها عاشق و اهل از خود گذشتگی هستند ، همیشه به دیگران فکر می کنند ، حتی اگر بر خلاف علاقه خودشان باشد.

شخصیت و خصوصیات متولدین سال بز

بزها قادر به ادامه هر مشکلی هستند. این برجسته ترین ویژگی آنهاست. آنها قوی و مقاوم هستند ، اگرچه ممکن است نرمی آنها گمراه کننده باشد.

آنها تحمل و انگیزه بالایی دارند. بزها قبل از تصمیم گیری ، همه جوانب هر چیزی را در نظر می گیرند. آنها هرگز بدون فکر عمل نمی کنند و قادر به انجام وظایف با موفقیت هستند.

بزها، کودکان ، حیوانات و طبیعت را نیز دوست دارند. آنها بسیار مرتب هستند و اغلب در حال سازماندهی خانه هستند. آنها همچنین با وقت و پول خود سخاوتمندانه رفتار می کنند. مهم نیست چه چیزی ، آنها نیازهای دیگران را بالاتر از خودشان قرار می دهند. با این حال ، سرسختی درونی آنها گاهی ارتباط را دشوار می کند.

به دلیل شخصیت شان ، آنها می توانند بسیاری از افراد را دوست داشته باشند. آنها همدل هستند و همیشه سعی می کنند با درک بیشتر، دیگران را ببخشند. در جروبحث ها آنها به ندرت صحبت می کنند ، زیرا فقط می خواهند که این جنگ تمام شود. اما وقتی در معرض خطر قرار بگیرند ، دفاعی خواهند شد.

مردان متولد سال بز

مردان متولد سال بز ، آقایان واقعی هستند. آنها خانواده محور هستند و شخصیتی مهربان دارند. مهم نیست که آنها به کجا می روند ، آنها با مردم تعامل برقرار می کنند و دوست جدیدی پیدا می کنند. آنها واقعاً به مردم گوش می دهند و بالغ هستند. وقتی دیگران مشکل دارند ، تمام تلاششان را می کنند تا به آنها کمک کنند.

آنها دوست ندارند خودشان را بیش از حد تحت فشار قرار دهند و دیگران را نیز مورد انتقاد قرار نمی دهند. آنها اغلب صلح طلب هستند. در مواقع مناسب ، آنها می توانند مشاوره و نکاتی را ارائه دهند.

اما آنها اغلب بدبین هستند. دیدن نکات مثبت مسائل برای آنها دشوار است و این باعث اضطراب آنها می شود. این مردان برای پنهان کردن بخش های تاریک خود سعی می کنند از شور و شوق استفاده کنند. آنها به توجه و پشتیبانی نیاز می کنند.

زنان متولد سال بز

زنانی که در سال بز به دنیا می آیند قابل اعتماد هستند. حتی کوچکترین جزئیات نمی تواند از چشمانشان فرار کند. آنها از نظر اجتماعی و همچنین نسبت به نیازهای دیگران حساس هستند.

آنها بسیار با انگیزه هستند و می توانند وظایف خود را به خوبی انجام دهند. اما آنها در حل مسئله بهترین نیستند. آنها غالباً به هشدارها گوش نمی دهند و در نهایت کار سخت را انجام می دهند.

این زنان دارای زندگی با استانداردهای بالا و سازمان یافته هستند. با این حال ، آنها می توانند نگران باشند و اغلب احساس ناامنی می کنند. با وجود مهربانی که نسبت به دیگران دارند ، خودشان سرسخت هستند و هرگز احساس رضایت نمی کنند.

چیزهای خوش شانس برای متولدین سال بز

  • رنگ ها: سبز ، قرمز ، بنفش
  • اعداد: ۲ ، ۸ ، ۹
  • مواد معدنی: زمرد ، کریستال
  • دستورالعمل ها: شمال ، شمال غربی
  • مسیر ثروت: جنوب غربی
  • مسیرهای عشق: شمال

چیزهای ناخوشایند برای متولدین سال بز

  • رنگ ها: طلا ، قهوه ای ، سیاه
  • اعداد: ۶ ، ۷ ، ۸

شغل مناسب برای متولدین سال بز

بزها عاشق کمک و مراقبت از دیگران هستند. بنابراین ، مشاغل موجود در صنعت خدمات مناسب خواهد بود. آنها به عنوان پرستار ، سرپرست و سایر مشاغل مرتبط مناسب هستند. آنها از هر جزئیات کوچک مراقبت می کنند و تمام قلب خود را در آن می گذارند.

از آنجا که بزها هوشمند و حساس هستند ، هنر مناسب آنهاست. بزها در محیط کار به فضایی با ثبات نیاز دارند تا بتوانند احساس امنیت کنند.

سایر مشاغل روزمره و ثابت شامل تایپیست ها و معلمان هستند که در آنها مسائل زیادی برای نگرانی وجود ندارد. این به بزها اجازه می دهد تا در انجام وظایف خود به خوبی تمرکز کنند.

به همین دلیل ، بزها نباید مشاغل رقابتی مانند سرمایه گذاری و رسانه را امتحان کنند زیرا آنها را به سردرگمی و اضطراب می اندازد. بزها همچنین باید به یاد داشته باشند که با همه افراد در تیم تعامل داشته باشند ، نه اینکه فقط تعداد معدودی را انتخاب کنند.

سلامتی و سبک زندگی متولدین سال بز

بز سالمترین حیوانات در طالع بینی چینی نیست. آنها ضعیف تر از بقیه هستند و سلامت آنها تحت تأثیر تغییر فصول است.

با این حال ، طرز فکر آنها بیشترین تأثیر را در سلامتی شان دارد. آنها اغلب ناامید و پر استرس هستند. به دلیل ویژگی حساس آنها ، کوچکترین مشکلات نیز توجه آنها را به خود جلب می کند. این باعث می شود آنها دائماً پرتلاش و نگران باشند که این موضوع به ناچار منجر به بیماری خواهد شد.

بزها اغلب از سرماخوردگی رنج می برند. گلودرد ، سردرد و آبریزش بینی علائم شایع است. آنها همچنین در معرض خطر عمده ای از مشکلات قلبی هستند.

در طول هوای سرد ، بزها باید حتما لباس گرم داشته باشند. در تابستان ، آنها مستعد ابتلا به بیماری های مسری هستند. خوردن غذای سرد توصیه نمی شود. ورزش منظم هرگز ایده بدی نیست.


مشخصات کلی متولدین سال بز

هنرمندی سرکش و ناآرام

نماد بز بیش از همه نشانه زنانگی است. بزها شیک پوش، دلربا، عاشق طبیعت و هنرمندند و اگر دچار بدبینی، شک و نگرانی نشوند، اقبال همگانی را بر می انگیزند. بز هیچ گاه از بخت خود راضی نیست و به قول معروف همیشه فکر می کند که  مرغ همسایه غاز است.  دوستان و همکارانش از هوس بازی های او خشمگین می شوند. او نادانسته اسباب دردسر است. بز وقت شناس نیست و این باعث می شود که حوصله همه از دست او سر برود؛ در حالی که هرگاه در صدد سود بردن از دیگران بر آید؛ خود را مطلوب و دوست داشتنی جلوه می دهد؛ و حتی گاهی از نظر مالی، روی سر دیگران آوار می شود.

از سوی دیگر، بز خود را به آسانی به هر شرایطی تطبیق می دهد؛ مشروط بر اینکه امنیت زندگی – تا آن جا که ممکن است – حفظ شود. بز خجالتی و دارای حالتی زنانه است. او با وجود شک و تردیدهای همیشگی، کوتاهی کردن ها و گله و شکایت هایش، راهنمایی و نصیحت شدن و طرف توجه دیگران قرار گرفتن را دوست دارد.

بز فرهیخته و دلرباست؛ اما طبعی ناپایدار و هوسباز دارد. متولدان سال بز، اغلب مذهبی هستند؛ اما از هر مذهبی که پیروی کنند، تا زمانی به آن پای بندند که مانع آسایش زندگی شان نشود. واقعیت این است که موهومات، پدیده های فرا طبیعی، علوم غیبی و طالع بینی برای او جذاب تر است.

مردان و زنان متولد سال بز خوش قلب، مهربان، بلند نظر و دست و دلبازند و سخاوتمندانه به یاری نیازمندان می شتابند. اما متاسفانه آنچه که به دیگران می بخشند، همیشه از آن خودشان نیست و مال دیگران را نیز مال خود می دانند! بد نیست بدانید که حس مالکیت در بز متغیر است. بز اجازه می دهد او را ببندند؛ اما طناب را می کشد. شرقی ها می گویند: اگر بزی را در علفزار سر سبزی ببندید، آرام و راضی خواهد ماند؛ اما اگر در جایی کم علف نگهداری کنید، هیچ گاه از سر و صدا و غرولند دست بر نخواهد داشت.

بز دیگران را مسئول تمام پیشامدها می داند. او خود را در قبال شرایط و وقایع مسئول نمی داند و در نهایت، آنها را به بخت و اقبال حواله می کند و بر این باور است، هر مشکلی که ایجاد شود، اشتباه از طرف او نبوده است.

بز با دورویی و ریا کاری اسباب ناراحتی دوستان و نزدیکان خود را فراهم می کند. او احساس مسئولیت نمی کند، خلاق نیست و اراده اش بسیار ضعیف است. بز می تواند مانند یک رهبر سخنرانی کند؛ اما نمی تواند کسی را به دنبال خود بکشد؛ زیرا خود برای دنباله روی و اطاعت خلق شده است. اگر بز در شرایط مناسب و تحت آموزش صحیح قرار بگیرد، به موفقیت های بزرگی در کارهای هنری – که نیاز به هوش و استعداد ذاتی دارد – دست خواهد یافت.

بز می تواند صنعتگر و استادکار خوبی شود. او می تواند با اعتماد به نفس، کارهایی را که نیاز به جسارت، ظرافت و تخصص دارد، پیشه کند؛ زیرا از هوش فراوانی برخوردار است.

بز هیچ گاه رهبر خوبی از کار در نمی آید و این به صلاح اوست. همیشه این طور بوده است که حضور دستیار همکاری لایق باعث می شود که رئیس ضعیف جلوه کند و بز هوسباز و دمدمی مزاج که نیازش تکیه بر شخصی استوار و واقع گراست بهتر است فکر رهبری را از سر به در کند.

بز به این که دیگران از او قدردانی کنند، نیازمند است و اگر کسی با چاپلوسی از وی تعریف کند، همه کار برایش انجام خواهد داد.

همان طور که گفتیم بز نماد زنانگی است زیرا غربی ها همواره وابستگی، از خود راضی بودن، سستی و بی تفاوت بودن را به جنس مونث نسبت می دهند.

مردان و زنان متولد سال بز، بیش از هر چیز جویای امنیت و اطمینان هستند. خانم بزها دوست دارند با مردی ثروتمند ازدواج کنند و یا از حمایت فردی با نفوذ برخوردار شوند و اگر آن هم نشد، دست کم به زندگی با پدر و مادری ثروتمند رضایت می دهند.

شخصیت بز ممکن است بسیار پست یا بسیار والا باشد؛ همه چیز بستگی به نحوه تربیت، شغل و بخت او دارد.

متولدان سال بز، باید تا حد امکان، از کارهای تجاری اجتناب کنند. آنان فروشندگان بسیار بدی هستند، نظرات خود را درست ابراز نمی کنند، هنگام صحبت کردن شتابزده و مضطرب هستند و نیز نکته سنج و موقعیت شناس نیستند و به قول معروف ” سوراخ دعا را گم می کنند . ”

بز باید از هر جنگ و ستیزی دوری کند؛ زیرا هیچ گاه نمی تواند فرماندهی پیروزمند یا حتی سربازی موفق باشد.

بزها معمولا خوش اقبال هستند و زندگی آسوده ای دارند؛ زیرا به خوبی می دانند که از چه راهی باید بروند. اگر شما خانه ای زیبا و راحت در حومه شهر دارید، خوش صحبت هستید و با هنرمندان نشست و برخاست دارید، هرگز بز را به خانه خود راه ندهید چون دیگر نمی توانید از دست او رها شوید، چرا که ذاتاً تجمل طلب و دوستدار اهل هنر و طبیعت است.

بزها عاشق پیشه اند و ماجراهای عاشقانه در زندگی شان فراوان به چشم می خورد؛ اما چون طبیعت آرامی دارند دچار التهاب و نا آرامی عاطفی نمی شوند.

دوران جوانی بز آکنده از ماجراهای عاشقانه است؛ اما در دوران کودکی و پیری بخت با او همراه است.

در پایان به این نکته بسنده می کنیم که زندگی مرفه، آرامش، دوری جستن از دلواپسی ها و به کار گیری راهنمایی های مناسب به بز این امکان را می دهد که زندگی موفقیت آمیزی داشته باشد.

مشاهیر متولد سال بز

دوگلاس، فربنکس، سرمالکوم سارجنت، رودلف والنتینو، تینو روسی، فرانسوا آرنولد و لورنس اولیویه ، میکل آنژ ، جان فورد، موسولینی، کلودت کلبرت، سزار بورژیا، تئوفل گوتیه، سروانتس و هانری ژرژکلوزو

مشاغل مناسب متولد سال بز

صنعتگر یا کارگر فنی، کاردان فنی، باغبان، هنرپیشه، هنرمند ( بازیگر، عکاس، شاعر و نویسنده، موسیقی دان و غیره )


متولدین ماههای سال بز

فروردینبز ستیزه طلب و پرخاشجو! او به قدری یک دنده و اهل نزاع است که به خود نیز آسیب می رساند.
اردیبهشتبز جذاب! اگر دوستانش مهربانش، مواظب او نباشند، با تنبلی اش همه چیز را از دست می دهد.
خردادبز پر هیاهو! یک گرد باد واقعی! سعی کنید او را بیش از حد نرنجانید!
تیربز خوش نیت! چه بزغاله کوچک زیبایی!
مردادبز مغرور! شناختن او، به دلیل تضادهای درونی اش مشکل است؛ اما پشتکار او قابل تحسین می باشد.
شهریوربز نشخوار کننده! درست مثل این که در اغذیه فروشی است!
مهربز پیروز! هر قدر از خود دفاع کنید؛ باز هم بازنده نهایی هستید.
آبانبز احساساتی! شاخ های تیزش زهر آلود و خطرناک است.
آذربز مصمم! او می تواند مفید واقع شود و دست کم دارای حسن نیت است. از این فرصت استفاده کنید.
دیبز مورد توجه! او بهترین بزهاست و از عهده هر کاری بر می آید؛ اما دچار توهم است.
بهمنبز اسرار آمیز! به هوش او که در خدمت هوس هایش است، اعتماد نکنید!
اسفندبز با استعداد! او می تواند در هر زمینه هنری بدرخشد؛ اما همکاری با او در یک گروه، بسیار سخت و ناخوشایند است.

رابطه عاطفی ( زن ) متولدین سال بز با سالهای دیگر

موشاگر موش پولدار باشد، بز راضی خواهد بود؛ اما موش از این که آزادی و اختیارش سلب شده، ناراحت خواهد بود.
گاوگاو نمی تواند با تخیلاتش زندگی کند وهرگز تحمل شاخ خوردن از بز را ندارد. این دو در کنار هم خوشبخت نخواهند شد.
ببربد است. ببر هنگام خشم و عصبانیت، بز را از بین خواهد برد.
گربهخوب است. گربه هوسباز و خیالبافی بز را دوست دارد. این دو از طریق حس هنری مشترکشان به هم نزدیک خواهند شد.
اژدهابرای بز خوب است. اما در مورد اژدها، بز نمی تواند کمکی به او بکند و حتی ممکن است به او صدمه بزند. او نسبت به اژدها بی تفاوت است.
ماراگر مار ثروتمند باشد، خانم بز در انجام وظایفش کوتاهی نخواهد کرد. رابطه این دو پر دردسر است!
اسبخوب است. آنها از بودن در کنار هم خسته نخواهند شد. عوامل متعددی پایداری اسب را در عشق تضمین می کند و خانم بز احساس امنیت خواهد کرد.
بزعصیان گرایی محض! این دو به انتظار پشتیبانی ثروتمند یا ماموران دادگستری خواهند نشست و معلوم نیست برای چه زنده اند!
میموناگر میمون پولدار باشد، چرا که نه؟ همه چیز به جهنم، خانم بز، آقای میمون را سرگرم خواهد کرد!
خروسنه، بز نمی تواند بی عشق زندگی کند. او برای کار کردن ساخته نشده کار کردن خروس او را خسته می کند.
سگنه، باید دید کدام یک از آنها زودتر به بیماری اعصاب دچار می شود.
خوکتا زمانی که خوک ثروتمند باشد، بز راضی و خوشحال خواهد ماند؛ اما باید دید که آیا خوک قادر به مهار کردن بز هست یا نه؟

رابطه عاطفی ( مرد ) متولدین سال بز با سالهای دیگر

موشبه امتحانش نمی ارزد! حس کنجکاوی شما بلای جانتان خواهد شد.
گاوخوب نیست. سرانجام گاو بی چشم و رو در خروجی را به آقای بز نشان خواهد داد!
ببروای … بی شک ببر عاقبت بز را خواهد بلعید!
گربهچرا که نه؟ اگر گربه کمی پولدار و برخوردار باشد- حتی اگر عاشق یک دیگر نباشند- دوستان خوبی برای هم خواهند بود.
اژدهافکرش را هم نکنید. خانم اژدها نیاز به تحسین و تمجید دارد و آقای بز هیچ چیز را تحسین نمی کند.
ماراین جا عقل و خرد کاری از پیش نمی برد. خطر درهم شکستن همه چیز وجود دارد.
اسبدر صورت فقیر بودن خانم اسب بهتر است چنین رابطه ای شکل نگیرد و در غیر این صورت، خوشبخت خواهند بود.
بزعصیان گرایی محض! این دو به انتظار پشتیبانی ثروتمند یا ماموران دادگستری خواهند نشست و معلوم نیست برای چه زنده اند!
میمونممکن است میمون تحمل چنین رابطه ای را داشته باشد، اما آیا عاقلانه است که به ازدواج با بز فکر کند؟
خروستوصیه نمی شود. این دو در ظاهر خوشبخت هستند ولی در حقیقت …
سگنه، این دیگر زیاده روی است! هر دو به شدت بدبین هستند و زندگی غم انگیزی خواهند داشت.
خوکتا زمانی که بز رفتارش درست باشد خوک با او می سازد. هر چند بز نمی تواند خود را مهار کند.

رابطه دوستی متولدین سال بز با سالهای دیگر

موشاین دوستی ناپایدار مانند برق گذراست.
گاورابطه آنها مدت زیادی دوام نخواهد آورد.
ببرقضاوت در رابطه این دو مشکل است. هر چه از ذهن بز می گذرد، ببر آنها را به مرحله عمل در می آورد.
گربهبله، گربه هنرمند بودن بز را تحسین می کند و هوسبازی های بز برای او سرگرم کننده است.
اژدهااوه بله! این رابطه برای بز به قدری مطلوب است که شروع به دلربایی می کند! و وقتی بز دلربایی کند …
مارتا زمانی که مار به درد بز بخورد، دوستی شان پا برجاست.
اسببله، جست و خیزی خنده دار بر لبه پرتگاه.
بزبزها زیاد به یک دیگر اعتماد ندارند اما به خوبی با هم سازش می کنند.
میمونبله، میمون به بز علاقه مند است چون تا زمانی که در کنار هم هستند، حوصله شان سر نمی رود.
خروسغیر ممکن است! خروس به رغم غرور و تکبرش به بن بست می رسد. در وجود بز چیزی هست که این دو را از هم دور می کند.
سگغیر ممکن است. این دو به سختی با هم کنار می آیند.
خوکبله، خوک به خوبی می داند چگونه باید با بزها رفتار کند؛ در عین حال دلباخته آنها نیز هست.

رابطه شغلی متولدین سال بز با سالهای دیگر

موشبز می تواند دیدگاه ها و نظرات هنری خود را با موش در میان بگذارد؛ اما آیا موش راه استفاده از آنها را می داند؟
گاوغیر ممکن است. آنها اصلا به درد هم نمی خورند.
ببرببر هنگام قضاوت درباره بز کاملا منصف و شکیباست؛ اما بز هنگامی که رو در روی ببر قرار می گیرد خویشتن داری خود را از دست داده، خشمگین می شود.
گربهگربه خوش سلیقه است و در انتخاب مهارت دارد. او می تواند بز را به فعالیت وادارد و خلاق سازد. شراکت سودمندی است.
اژدهاشاید. بز می تواند با اژدها در زمینه ای هنری همکاری کند و اژدها نقش کارگردان، تهیه کننده یا مدیر اجرایی را به عهده بگیرد.
مارمی شود امیدوار بود. مار مهارت و آگاهی لازم را برای کار کردن دارد؛ اما نمی توان به کار کردن او امیدوار بود. بز هم مرتکب اشتباهاتی می شود.
اسببله، بر نا آگاهانه موقعیت های کاری را به مخاطره می اندازد؛ اما اسب به اندازه کافی زرنگ و باهوش است.
بزشرکایی غیر عادی هستند! این دو مانند دو بی خانمان یا کلاه بردار به نظر می رسند.
میمونبز چیزی ندارد که از دست بدهد. میمون با تشخیص استعداد های بز از آنها به نفع خود استفاده می کند.
خروسخوب نیست. خروس بز را موجودی عصبانی و بی فایده می داند. او هرگز نمی تواند بزها را درک کند.
سگنه، سگ معتقد است که می تواند به کارهای جدی تری بپردازد.
خوکاین دو برای یک دیگر مفید خواهند بود و حتی بز می تواند به خوک کمک کند!

ارتباط میان پدر و مادرمتولد سال بز و فرزندان متولد سالهای دیگر

موشهیچ کس نمی تواند کاری بکند. اگر مادر متولد سال بز باشد، کمتر صدمه خواهد خورد.
گاوآنها در دو دنیای جدا از هم زندگی می کنند و اصلا به درد یک دیگر نمی خورند.
ببرهرگز آرامش برقرار نخواهد شد! ببر در نهایت بی اعتنایی بز را از بین خواهد برد.
گربهبله، البته با توجه به این حقیقت که بچه گربه نمی تواند به بز متکی باشد و به او اعتماد کند.
اژدهاتصویر زیبایی است. به خصوص اگر مادر، در سال بز به دنیا آمده باشد و فرزند متولد سال اژدها، پسر باشد، این رابطه بی نقص است.
ماربز با اشتیاق فراوان اجازه می دهد که فرزندش او را به انحصار خود در آورد و البته مار نیز متقابلا در انحصار بز خواهد بود.
اسببله، البته اگر بز در دوران پیری انتظار بیش از حدی از اسب نداشته باشد.
بزرابطه ای سرگرم کننده است، حتی اگر سازنده و مفید نباشد. اگر این دو مادر و دختر باشند، دوستی آنها وحشتناک خواهد بود!
میمونرابطه ای عجیب و باور نکردنی است! چنین پدر و مادری میمون را سرگرم خواهند کرد.
خروسرابطه آنها آکنده از خشم و عصبانیت متاقبل است. بین این دو هیچ وجه مشترکی وجود ندارد.
سگسگ از دوران کودکی از پدر و مادر خود فاصله می گیرد؛ اما هرگز آنان را رها نمی سازد.
خوکسر انجام این خوک است که بز را نجات می دهد. او عاشقانه بز را دوست دارد.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments