طالع بینی سال اسب / طالع بینی چینی متولدین سال اسب / طالع بینی سالها

طالع بینی چینی , فال و طالع بینی 🔥 ۱۱ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

طالع بینی سال اسب / طالع بینی چینی متولدین سال اسب / طالع بینی سالها

طالع بینی سال اسب: در این مطلب از طالع بینی چینی از بخش فال و طالع بینی وب سایت ویکی ویو به سال اسب, طالع بینی سال اسب, طالع بینی چینی سال اسب, متولدین سال اسب, فال متولدین سال اسب, طالع بینی متولدین سال اسب, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال اسب می پردازیم.

سال اسب, طالع بینی سال اسب, طالع بینی چینی سال اسب, متولدین سال اسب, فال متولدین سال اسب, طالع بینی متولدین سال اسب, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال اسب

سال اسب, طالع بینی سال اسب, طالع بینی چینی سال اسب, متولدین سال اسب, فال متولدین سال اسب, طالع بینی متولدین سال اسب, طالع بینی سال تولد, طالع بینی سالها, حیوان سال تولد, خصوصیات متولدین سال اسب

طالع بینی سال اسب : در فرهنگ و طالع بینی چینی، اسب ها نمایانگر سرعت و آزادی هستند. بسیاری از قومیت های شمالی مانند مغول ها و منچوری ها اسب را احترام می گذارند و می پرستند.

اسب ها ارواح آزاد هستند که خودشان نیاز به فضا دارند.

شخصیت و خصوصیات متولدین سال اسب

اسب ها پر از انرژی هستند ، البته کمی بیش از حد. به جای ثروت و شهرت ، خوشبختی چیزی است که به آنها انگیزه می دهد. آنها انتظار دارند که دیگران با همان سرعتی عمل کنند که آنها عمل می کنند و نمی دانند چرا دیگران نمی توانند.

ویژگیهای متناقض از این واقعیت ناشی می شود که عواطف آنها به طور همیشگی در حال تغییر هستند. آنها وسواس کوتاهی دارند و سریع عصبانی می شوند. اما پس از اتمام ماجرا، آنها به سرعت فراموش می شوند. بزرگترین مشکل آنها این است که آنها نسبت به ایرادات خود کور هستند.

مردان متولد سال اسب

مردانی که در سال اسب به دنیا آمده اند ، مستقل و به دنبال آزادی هستند. آنها ساده هستند و با همه صادقانه رفتار می کنند. شوخ طبعی و از خودگذشتگی آنها باعث می شود که در هر گروه محبوب شوند. این اسبها مایل به انجام هر کاری برای کمک به دیگران هستند. این معمولاً نشانه بلوغ است.

آنها همچنین غالباً در امور زیاده روی می کنند. حتی اگر آنها بدانند چه عیب هایی دارند، تغییر برایشان دشوار است.

زنان متولد سال اسب

زنانی که در سال اسب متولد شده اند بسیار زیبا و با طراوقت هستند. بعضی اوقات آنها اسبهای مهربان هستند ، و در بعضی مواقع می توانند به اسب های وحشی تبدیل شوند. صرف نظر از این ، آنها در انجام هر کاری که انجام می دهند تأثیرگذار و خوب هستند. انگیزه و کمک به دیگران مهم نیست. تا زمانی که آنها آنچه را که دوست دارند انجام می دهند ، موفق خواهند شد.

آنها می توانند یک تقسیم واضح بین دوست داشتن و دوست نداشتن بگیرند. با این حال ، آنها معمولاً ثبات زیادی ندارند. آنها به جای داشتن یک برنامه مشخص ، همه چیز را به سرنوشت واگذار می کنند.

چیزهای خوش شانس برای متولدین سال اسب

  • رنگ ها: سبز ، قرمز ، بنفش
  • اعداد: ۳ ، ۴ ، ۹
  • مواد معدنی: کریستال
  • دستورالعمل ها: جنوب غربی ، غرب
  • مسیر ثروت: جنوب شرقی
  • مسیرهای عشق: جنوب

چیزهای ناخوشایند برای متولدین سال اسب

  • رنگ ها: طلا ، قهوه ای ، سیاه
  • اعداد: ۶ ، ۷ ، ۸

شغل مناسب برای متولدین سال اسب

اسب ها به جای یک کار ساده و روتین ، برای کارهای فنی و کارآمد مناسب هستند. برخی از نمونه ها شامل روزنامه نگاری ، فروش و ترجمه است. این مشاغل نیاز به عکس العمل سریع دارد.

به همین ترتیب ، اسبها از مشاغلی که دائماً در حال تغییر هستند لذت می برند. دلیل این امر این است که اسب ها به طور مداوم نگرش و احساسات خود را نسبت به چیزهای خاص تغییر می دهند. آنها قادر به سازگاری با محیط های متغیر هستند. در بسیاری از مواقع ، آنها نقشه هایی را در پیش می گیرند که دیگران هنوز در تلاشند تا مسائل را کشف کنند. این باعث می شود نامزدهای قوی به عنوان سیاستمداران و منتقدین شناخته شوند.

به اسب ها آزادی مورد نیاز خود را بدهید. هیچ کاری دردناک تر از آن نیست که آنها هر روز یک کار را انجام دهند.

سلامتی و سبک زندگی متولدین سال اسب

اسب ها همیشه در حال حرکت هستند. پس از رسیدن به یک هدف ، آنها بدون استراحت راهی مقصد بعدی می شوند.

به دلیل شخصیتی که دارند ، اسب ها اغلب ساعت بیولوژیکی خود را مختل می کنند. این می تواند مشکلات مختلفی مانند بیماری های کبدی و کلیوی ایجاد کند. اگر سرماخوردگی به دردهای قفسه سینه منجر شود ، آنها باید هوشیار باشند

برای جلوگیری از مشکلات سلامتی ، اسب ها باید ریتم تند و سریع خود را آرام کنند. علائم جزئی را نادیده نگیرید ، زیرا می توانند به بیماریهای جدی تر تبدیل شوند.

به طور کلی ، اسب ها به طور طبیعی سالم هستند. اما اگر آنها بدون استراحت مناسب خود را مجبور به کار کنند ، می تواند نگران کننده باشد. کار کردن همه شبها یک عادت است و آنها حتی در روزهای تعطیل کار خود را ادامه می دهند. اسب ها اگر بخواهند سلامتی خود را حفظ کنند ، باید روال مدیریتی بیشتری ایجاد کرده و به آن بچسبند.


مشخصات کلی متولدین سال اسب

اسب : نجیب و برازنده

اسب همیشه خود را آراسته و ستودنی می نماید . جاذبه جنسی او خیره کننده است و می داند چگونه لباس بپوشد. او به مکان های عمومی مانند: کنسرت، تئاتر، گردهمائی ها، مسابقات ورزشی ومهمانی ها علاقه خاصی دارد. وی اغلب خوش اندام و ورزشکار است.

اسب بسیار خوش برخورد ، خوش صحبت، با نشاط، دلسوز،‌شوخ، سرگرم کننده و در همه حال محبوب و دوست داشتنی است.

روحیه اسب با فعالیت های سیاسی بسیار سازگار است و این گونه کارها او را خشنود می کند و به او امکان رشد می دهد. اسب با شگردی خاص ، دیگران را زیر سلطه خود در می آورد و فرمان بردار خود می کند.

اسب بسیار حاضر جواب است و پیش از آن که لب به سخن بگشایید بحث وگفت و گویی ـــ چه در آن سر رشته داشته باشد یا نه ـــ وارد شود و بر دیگران پیشی بگیرد.

اسب در کارهای عملی هم به اندازه کارهای فکری ، توانمند،‌ خلاق و ماهر است. اما در حقیقت ، او بیشتر زرنگ است تا با هوش و خودش نیز این را می داند، به همین دلیل، برخلاف ظاهری آرام و مطمئن ، اعتماد به نفس ندارد و موجودی ضعیف است.

اسب بی تاب ، تند خو، نازک دل و پرشور و حرارت است، از این رو گاه از نفوذ کلام خود برای سیطره بر دیگران استفاده می کند. کسانی که یک بار از خشم و غضب اسب آسیب دیده باشند، دیگر هرگز نسبت به او خوش بین نخواهد بود و همیشه از او می هراسد و برای پیروزی در زندگی باید خود را کنترل کند.

اسب موجودی خود خواه است و هر کس که در راه رسیدن او به اهدافش مانع ایجاد کند ، لگد کوب می کند. افزون بر این،‌تا اندازه ای متکبر و خودپسند است و به مشکلات و ناراحتی های دیگران اهمیت نمی دهد وتنها به امور مربوط به خودش می پردازد، با این حال ، در صورت لزوم ، با شجاعت تمام در امور دیگران دخالت و وساطت می کند. اسب مستقل ، سر کش و خود سر است. او همیشه راه خود را می رود و نصایح دیگران را قبول نمی کند.

اسب خیلی زود آغوش خانواده را ترک می کند تا زندگی اش را بسازد . او این کار را با میل و رغبت انجام می دهد ، زیرا زندگی مستقل و مطابق میل و سلیقه شخصی را بر هر چیز دیگر ترجیح می دهد.

وقتی اسب به میل خود خانه و خانواده ای درست می کند،‌سر پرستی آن را به عهده می گیرد و به خانواده خود عشق می ورزد. اسب در زندگی خانوادگی سالار وارباب است و کار ، مشکلات ، تندرستی و حتی اتوی لباسهایش بر عهده دیگران است که البته این برخورد و نگرش اسب چندان هم دور از انصاف نیست، زیرا در حقیقت ، حضور او ضامن بقای خانواده است و اگر زمانی به هر علت خانه و خانواده را ترک گوید،‌همه چیز مانند خانه ای پوشالی در هم می ریزد.

لذا ،‌با این موجود خودخواه ، فقط برای خود و موفقیت های شخصی اش کار می کند، اما بی شک همیشه بازده کاری اش فوق العاده عالی است و برای دیگران مفید است.

اسب زحمتکش است و در امور مالی دیدی کار شناسانه داشته و ماهرانه عمل می کند. اما متاسفانه از آن جا که دارای روحیه متغیری است ، ممکن است توجه خود را به امور دلخواهش از دست بدهد، این امور می تواند عاشقانه ، مربوط به کار و یا هر مورد دیگری باشد و تفاوتی ندارد .

اما نگران نباسید، او دوباره با همان میزان موفقیت خواهد رسید.مشروط بر آن که انجام کار مورد نظر نیاز به گوشه گیری ، تفکر و عمق نداشته است و نیاز به بودن در میان دیگران دارد تا او را تایید و ستایش کنند.

اسب در ارتباط با جنس مخالف ، موجودی ضعیف است. او به خاطر عشق از همه چیز می گذرد و آنچنان مجذوب عشق می شود که همه چیز را از یاد می برد، به همین دلیل ، با آن همه استعداد های مثبتش ، زندگی اش رضایت بخش نیست و راضی اش نمی کند. اما اگر او بتواند بر این ضعف خود غلبه کند و اهداف خواسته هایش بر خشم و هیجانش غلبه کند، زندگی شاد و موفقی خواهد داشت.

در دوران کودکی و جوانی اسب ، پر فراز و نشیب است . او در جوانی خانه و خانواده اش را ترک می کند که همین امر باعث دل شکستگی و افسردگی اسب می شود. زندگی عشقی او نیز هرگز بی دردسر و راحت نیست، اما دوران پیری آرامی خواهد داشت.

نماد اسب آتش – که هر شصت سال یک بار تکرار می شود – ( سالهای ۱۲۸۵، ۱۳۴۴، ۱۴۰۴ و … ) برای خود اسب و خانواده اش شگون ندارد، زیرا در این سال ها خصوصیات مثبت و سودمند وجود اسب تبدیل به ویژگی های زیان آور و شرارت آمیز می شود و خانواده او در معرض یماری های خطرناک، تصادف و بد اقبالی قرار می گیرند.

مردان و زنانی که در سال اسب آتش متولد شوند، از نظر شخصیتی همان خصلت های متولدان سال اسب را دارند اما صفات خوب و بدشان شدیدتر است. آنان بسیار کوشاتر، زیرک تر، مستقل تر، خوش ذوق تر و با استعدادتر و بیش از دیگران خودخواه هستند. روحیه پر شر و شور و خود پسندی دیوانه وار اسب، روابط عشقی او را به سوی زیاده روی های زیان بار سوق می دهد.

بعضی بر این باورند که متولدان سال اسب آتش، بر افراد خانواده خود نفوذ عجیبی دارند، اما باور عموم این است که اسب های آتشین برای خانه ای که درآن متولد شده اند و نیز برای خانوده ای که خود تشکیل خواهند داد، مشکل سازند.

شایان ذکر است که متولدان سال اسب آتش به شغل های متنوع تر،‌ جالب تر و استثنایی تر از متولدان سال اسب عادی می پردازند و احتمال این که به خوشنامی یا بدنامی، شهره شوند، بیشتر است.

مشاهیر متولد سال اسب

سیسرون، رامبراند، کورنلی و دیوی کروکت ، شارلمانی، روزولت، خروشچف، هاکسلی و هرزوک ، لویی پاستور ، دلاکروا، نیوتون، ژرژ براک، بوفالوبیل و شاه بودوئن

مشاغل متناسب متولدین سال اسب

صنعتگر متخصص، کاردان فنی، راننده کامیون، سر کارگر، شیمی دان، جغرافی دان، فیزیک دان، زیست شناس، دندانپزشک، پزشک، مهندس معمار، کارشناس امور مالی، نماینده سیاسی، سیاستمدار، نقاش، شاعر، ماجراجو، کاشف، فضانورد، آرایشگر.


متولدین ماههای مختلف سال اسب

فروردیناسب بخار! او تند خو، پرخاشگر، بداخلاق و آتشین مزاج است. ای کاش می توانست افکار و اهداف خود را پی گیری کند.
اردیبهشتاسب درشکه! خودخواهی او از اسب های دیگر کمتر و اهل ساخت و پاخت است.
خرداداسب اصیل! هنوز به او دهنه زده نشده است. او هر کاری را که شروع کند، هرگز به پایان نمی رساند.
تیراسب عصاری! او بسیار احساساتی است، مرتب به دور خود می چرخد و هرگز زندگی مطابق میل او نیست.
مرداداسب صورت فلکی قنطورس! او توان انجام هیچ کاری را ندارد و تنها به خود فکر می کند.
شهریوریابو! موجود لایقی است، اما متاسفانه نمی توان به او اعتماد کرد. او واقع بین و کاری است.
مهراسب سیرک! او با پرهای روی سرش دائماً می رقصد، اما دقیقاً آنطور که دوست دارد، عمل می کند.
آباناسب وحشی! او پر هیجان ترین و احساساتی ترین اسب هاست.
آذراسب مزرعه! او بی اراده، کارش را تا آخر انجام می دهد.
دیاسب مسؤولیت شناس! او استثنایی ترین اسب هاست، البته گرفتاری هایی نیز خواهد داشت.
بهمناسب مسابقه! باید امید داشت که مراقب سوارکارش باشد.
اسفنداسب روشن فکر و غمگین! او شاد و سر حال است، اما از خود رضایت ندارد. او فقط به کارهایی فکر می کند که می توانسته آنها را انجام دهد.

 رابطه های عاطفی زنان متولد سال اسب

با موشنتیجه آن، هیجانات روحی، خشم، دلخوری ها و طلاق خواهد بود. این راه به صفحه حوادث روزنامه ها ختم می شود و در حقیقت باید از آن دوری کرد.
با گاومشکل است. این دو یک دیگر را درست درک نمی کنند. اسب احساساتی و استقلال طلب، از گاو می ترسد و دائم رنج می کشد.
با ببرخوب است. خانم اسب می تواند آتش شهوات خود را خاموش کند و همچنان آزاد و رها باقی بماند، چرا که آقای ببر به کار های دیگری سرگرم است!
با خرگوشاگر اسب خسته نشود، امکان پذیر است. حتی در این صورت نیز گربه وفادار خواهد ماند.
با اژدهااگر زندگی پابرجا بماند، مشکلی ایجاد نخواهد شد!
با ماراسب عاشق پیشه و باوفاست. اگر آتش عشق خاموش شود، اسب، مار را ترک خواهد کرد و مار بی وفا تنها می ماند. این دو در کنار هم زندگی خوبی نخواهند داشت.
با اسبخود خواه بوده این دو عاشق پر شور آنها را نجات می دهدا.
با بزدر صورت فقیر بودن خانم اسب بهتر است چنین رابطه ای شکل نگیرد و در غیر این صورت، خوشبخت خواهند بود.
با میموننه، اسب در زندگی به احساسات سالم نیاز دارد و حیله گری را در عشق نمی پسندد.
با خروسنه، خانم اسب همسرش را در میان پرهای زیبا گم خواهد کرد! عشق برای مهم تر از هر چیز است.
با سگبله، چون سگ زندگی اش را وقف کارهای بزرگ و اسب خود را وقف او می کند، بنابراین هر دو شاد و خوشحال خواهند بود.
با خوکخوک از رابطه زناشویی اش رضایت چندانی نخواهد داشت و دائم از خودخواهی های اسب خواهد رنجید.

 رابطه های عاطفی مردان متولد سال اسب

با موشنه! مشکلات عاطفی زیادی ایجاد می شود. این رابطه پایان خوشی نخواهد داشت.
با گاوخانم گاو نافذ و مقتدر و اسب خودخواه و استقلال طلب است. این دو سرانجام از هم جدا می شوند.
با ببرچرا که نه؟ اگر خانم ببر خواهان پیشرفت باشد، اسب از زندگی آرام و تفاهم آمیز، لذت خواهد برد.
با خرگوشرابطه بسیار خوبی است. گربه در خانه ای راحت و در جمع دوستان و نزدیکانش به سر خواهد برد و همین برای او کافی است!
با اژدهانه، اسب بسیار خودخواه است و خانم اژدها برای شکوفایی،‌به توجه فراوان نیاز دارد.
با ماربله، اگر خانم مار از داشتن چنین رابطه ای خوشحال باشد و اگر آن قدر عاقل باشد که بتواند اسب را تحمل کند، امکان پذیر است.
با اسبخود خواه بوده این دو عاشق پر شور آنها را نجات می دهدا.
با بزخوب است. آنها از بودن در کنار هم خسته نخواهند شد. عوامل متعددی پایداری اسب را در عشق تضمین می کند و خانم بز احساس امنیت خواهد کرد.
با میمونتوصیه نمی شود. این دو هرگز یک دیگر را درک نمی کنند.
با خروسدر صورت اجبار، امکان پذیر است ؛ اما این رابطه ناپایدار است و خروس صدمه خواهد دید.
با سگبله، چرا که نه؟ سگ ـ که نگران اهدافش است ـ خود را با میل و رغبت در اختیار اسب قرار می دهد و حسود هم نیست.
با خوکاسب با خودخواهی ویژه اش از خوک سو ء استفاده خواهد کرد و خوک روی خوشبختی و شادی را نخواهد دید.

 رابطه های دوستانه متولدین سال اسب

با موشحرفش را هم نزنید! آنها با یک دیگر سازش نمی کنند.
با گاوخواسته ها نگرش این دو به زندگی، یکسان نیست.
با ببرآنها تمام شب به بحث و جدل می پردازند، اما به واقع، شیفته یکدیگرند!
با خرگوشیک رابطه اجتماعی عالی و چه بسا یک دوستی واقعی.
با اژدهاهرگز. اسب خودخواه است،‌انتظارش از دیگران زیاد است ولی توقعات آنان را بر آورده نمی سازد، حال آنکه اژدها تا حد زیادی پاسخ گوی انتظارات دور و بری هاست و به همان اندازه از آنان انتظار دارد.
با ماربله، مار خشم و بی قراری اسب را فرو می نشاند.
با اسبخوب است. هر یک از آنها به استقلال دیگری احترام می گذارد.
با بزبله، جست و خیزی خنده دار بر لبه پرتگاه.
با میموننه، اسب هرگز به میمون اعتماد ندارد و حق هم با اوست!
با خروسرابطه اجتماعی آنها در میهمانی ها زبانزد همگان خواهد شد.
با سگآنها درباره سیاست بحث خواهند کرد، البته اگر باهم موافق و متحد باشند! چرا که نه؟
با خوکخوک ساکت و بردبار خواهد بود و حق با اوست.

 رابطه شغلی متولدین سال اسب

با موششراکت این دو امکان پذیر نیست. آنها علاقه ای به هم ندارند و برای آزار یکدیگر دست به هر کاری می زنند.
با گاواگر ضروری باشد، اشکالی ندارد. اسب و گاو، هر دو ساعی و صادقند و در این میان، اسب با هوش تر و چابک تر از گاو است.
با ببربله، ارتباط میان این دو بسیار بغرنج و مخاطره آمیز اما مفید است.
با خرگوشسرگرمی خوبی است! گربه شیطان و حقه باز است، اما اسب می تواند در برابر او از خود مواظبت کند. چه زندگی اجتماعی جالبی!
با اژدهاآنها نمی توانند مدتی طولانی با هم همکاری کنند، اما گاهی کارها خوب پیش خواهد رفت.
با مارامکان پذیر است. برنامه ریزی و طرح نقشه های کاری، بر عهده مار و پیاده کردن آنها بر عهده اسب خواهد بود.
با اسبهر یک به فکر منافع خود است و این با اصول شراکت مغایرت دارد.
با بزبله، بر نا آگاهانه موقعیت های کاری را به مخاطره می اندازد، اما اسب به اندازه کافی زرنگ و باهوش است.
با میموناسب خوب می داند که چگونه باید با میمون همکاری کند.
با خروسخوب است، اما خروس نباید زیاد بر حسن نیت اسب متکی باشد، چرا که اسب نمی تواند وقت کشی و تنبلی او را تحمل کند.
با سگچرا که نه؟ البته به شرط آن که رابطه خود را به شراکت کاری محدود کنند و برخوردهای اجتماعی نداشته باشند.
با خوکهمکاران مناسبی نیستند. عقاید این دو با یک دیگر متفاوت است.

 رابطه والدین سال اسب و فرزندان متولد سال

موشوحشتناک است. به خصوص اگر مادر اسب باشد، در خانواده جنجالی به راه خواهد افتاد.
گاونه، وقتی که مادر و پدر بر عقاید خود اصرار می ورزند، بچه گاو هرگز آنها را نمی بخشد. او این مسایل را درک نمی کند.
ببرخشنود کننده است. اسب به ببر کوچولو استقلال می دهد و او را عاشقانه دوست دارد.
خرگوشاسب به کارهای خود مشغول است و بچه گربه را به حال خود رها می کند.
اژدهاهر اتفاقی بیفتد، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و هر کس برای خودش زندگی میکند .
مارقضاوت بچه مار درباره پدر و مادر خود کاملا جدی است و در اختلافات آنان را مقصر می شناسد.
اسباین دو ی دیگر را به قدری خوب درک می کنند که ممکن است مشکل ساز شود، چرا که آنها بیش از اندازه به هم متکی هستند.
بزخوب است. بچه احساس خوشبختی می کند، اما کمک زیادی به او نمی شود.
میمونهیچکش به دیگری کاری ندارد، پس مشکلی هم پیش نخواهد آمد.
خروسجوجه کوچک و ناامید می شود. او می خواهد محبت پدر و مادرش را به خود جلب کند، اما آنها فقط به او می خندند.
سگسگ خودخواهی اسب را درک نمی کند، اما به هیچ وجه نیازی به اسب ندارد.
خوکنمی توان این رابطه را بهترین دانست. خوک کوچولو تحمل خودخواهی اسب را ندارد. اسب هیچ چیز را درک نمی کند، اما این موضوع برای هیچ یک از آنها زیاد مهم نیست!

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments