تعبیر خواب کلید 🌒 تعبیر خواب کلید شکسته از ابن سیرین و امام صادق

تعبیر خواب 🔥 ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تعبیر خواب کلید 🌒 تعبیر خواب کلید شکسته از ابن سیرین و امام صادق

تعبیر خواب کلید, تعبیر خواب کلید شکسته, تعبیر خواب کلید گرفتن از زن, تعبیر خواب کلید گرفتن از مرد, تعبیر خواب کلید به روایت امام صادق, تعبیر خواب کلید از ابن سیرین, تعبیر خواب کلید ماشین, تعبیر خواب کلید حضرت یوسف, تعبیر خواب کلید هدیه گرفتن, تعبیر خواب کلید یوتاب, تعبیر خواب کلید توپ تاپ,تعبیر خواب گرفتن کلید از شخصی, تعبیر خواب دسته کلید در خواب

تعبیر خواب کلید, تعبیر خواب کلید شکسته, تعبیر خواب کلید گرفتن از زن, تعبیر خواب کلید گرفتن از مرد, تعبیر خواب کلید به روایت امام صادق, تعبیر خواب کلید از ابن سیرین, تعبیر خواب کلید ماشین, تعبیر خواب کلید حضرت یوسف, تعبیر خواب کلید هدیه گرفتن, تعبیر خواب کلید یوتاب, تعبیر خواب کلید توپ تاپ,تعبیر خواب گرفتن کلید از شخصی, تعبیر خواب دسته کلید در خواب

تعبیر خواب کلید, تعبیر خواب کلید شکسته, تعبیر خواب کلید گرفتن از زن, تعبیر خواب کلید گرفتن از مرد, تعبیر خواب کلید به روایت امام صادق, تعبیر خواب کلید از ابن سیرین, تعبیر خواب کلید ماشین, تعبیر خواب کلید حضرت یوسف, تعبیر خواب کلید هدیه گرفتن, تعبیر خواب کلید یوتاب, تعبیر خواب کلید توپ تاپ,تعبیر خواب گرفتن کلید از شخصی, تعبیر خواب دسته کلید در خواب

گر کسی خواب دید که نمی تواند با کلیدش قفل در را باز کند، قصد انجام کاری را دارد ولی سعی او بی نتیجه است.

اگر به راحتی با کلید، قفل در را باز کرد، گره از کارهای بسته اش باز می شود.

کلید در خواب، به توانایی انجام امور مشکل تعبیر می شود.

اگر در خواب ببینید کلیدی بزرگ دارید که نمی دانید که به کدام قفل می خورد، قدرت انجام کارهای بزرگ را خواهید یافت ولی فرصت و موقعیت به دست نمی آورید.

بطور کلی دیدن کلید در خواب نمادی از چشم انداز خواب بیننده است. چیزی در زندگی شما وجود دارد که آن را در ذهن خود به تصویر کشیده اید و می خواهید که آن را به واقعیت تبدیل کنید.

به این منظور باید فردی سخت کوش و باهوش باشید. شما آماده هستید تا در زندگی خود رو به جلو حرکت کنید و خواب های خود را به واقعیت تبدیل کنید.


تعبیر خواب استفاده از کلید برای باز کردن درب

اگر در خواب ببینید که از کلیدی برای باز کردن دربی استفاده می کنید، این خواب نشان دهنده آن است که اخیرا استعدادی جدید را در خود کشف کرده اید. کشف این استعداد جدید بطور تصادفی اتفاق افتاده است و شما فورا دریافته اید که باید آن را دنبال کنید.

اگر دربی که کلید را در آن وارد می کنید باز شود، پس تلاش های شما برای بکار بردن این استعداد با موفقیت روبرو خواهد شد. اما اگر درب باز نشود به این معناست که شما در واقعیت بخشیدن به رویای تبدیل این استعداد تازه کشف شده به حرفه و کار خود با شکست روبرو خواهید شد. این خواب می تواند نشانه هشدار برای شما باشد و بهتر است که این مهارت و اشتیاق به دنبال کردن آن را فراموش کنید.


تعبیر خواب پیدا کردن کلید

اگر در خواب ببینید که کلیدی را پیدا می کنید، این خواب نشان دهنده دستاوردهای بزرگی است که در آینده قرار است به آن ها دست یابید. این دستاوردها نتیجه سخت کوشی و تلاش شما خواهند بود. هرچیزی که همین حالا روی آن کار کنید با موفقیت بسیار زیادی روبرو خواهد شد و ثمره بسیار قابل توجهی را در دوران پیش رو برایتان به همراه خواهد آورد.


تعبیر خواب شکستن کلید

اگر در خواب ببینید که کلیدی را می شکنید، این خواب تعبیری از فاجعه یا مصیبتی مکانیکی است که برای شما اتفاق خواهد افتاد. این نقص فنی در طول یکی از سفرهای شما برایتان رخ می دهد پس بهتر است مراقب باشید و بدون آمادگی به سفر نروید. البته باید بدانید که این ایراد فنی چندان جدی نخواهد بود پس هراسی به خودتان راه ندهید.

علاوه بر این، این خواب می تواند نشان دهنده جدایی شما از همسر یا فرد مورد علاقه تان باشد. اتفاقی بین شما دو نفر رخ می دهد و زمینه جدایی شما را برای مدتی طولانی فراهم می کند.


تعبیر خواب چندین کلید

اگر در خواب ببینید که چند عدد کلید دارید، این خواب نشان دهنده سفری در عالم واقعیت است. شما فرصتی برای سفر دور دنیا و تجربه زندگی از منظری متفاوت را به دست خواهید آورد.

دیدگاه شما در مورد زندگی به طور کلی متحول خواهد شد و این تحول شما را بسیار خوشحال و راضی می سازد. شما با افراد جدیدی آشنا می شوید و تجربه هایی جدید در انتظارتان است که زندگی تان را کاملا غنی و پرمایه می سازد.


تعبیر خواب دو عدد کلید

اگر در خواب ببینید که دارای دو عدد کلید هستید، این خواب نشان می دهد که شما تردیدی بر سر دو انتخاب دارید. این دو گزینه می توانند با زندگی کاری یا شخصی شما در ارتباط باشند و شما نمی دانید کدام یک برایتان مناسب است.

قبل از تصمیم گیری بهتر است از مشورت با عزیزان خود و کسانی که بهتر شما را می شناسند بهره مند شوید.


تعبیر خواب گم کردن کلید

اگر در خواب ببینید که کلیدهای خود را گم کرده اید، این خواب نشان دهنده آن است که دیگران حرف های بدی در مورد شما می زنند. عده ای از افراد به شایعه پراکنی در مورد شما خواهند پرداخت و شما قادر به انجام کاری در مورد این وضعیت نخواهید بود. قبل از آنکه در نتیجه چیزی که قادر به تغییر آن نیستید ذهنتان را آشفته و پریشان کنید، بهتر است در برابر حرف های دیگران مقاوم تر و محکم تر باشید. مردم همیشه در مورد شما حرف می زنند و شما را قضاوت می کنند و شما نمی توانید ذهنیات و تصورات ذهنی همه آن ها را تغییر دهید.


تعبیر خواب کسی که به شما کلیدی می دهد

اگر در خواب ببینید که کسی به شما چند عدد کلید می دهد، این خواب نشان دهنده آن است که شما به کسی کمک خواهید کرد. این فرد به کمک شما نیاز دارد و شما نباید یاری خود را از او دریغ کنید.

در صورتی که از کمک کردن به این شخص غفلت کنید، آسیب بسیاری را به او می رسانید. بدون شک شما دوست ندارید مسبب چنین اتفاقی باشید.


تعبیر خواب دیدن سالمندی کلید به دست

اگر در خواب فرد سالمندی را ببینید که کلیدهایی در دست دارد، این خواب نشان دهنده مشکلاتی است که با آن ها روبرو خواهید شد. این مشکلات با زندگی شخصی یا کاری شما در ارتباط خواهند بود.

اگر خونسردی خود را حفظ کنید، می توانید تمامی این مشکلات را حل کنید. حتی اگر حل کردن آن ها کار سختی باشد اما شما درسی ارزشمند از آن ها فرا خواهید گرفت.


تعبیر خواب کلید طلایی

دیدن کلید طلایی در خواب نشان دهنده علاقه شما به چیزی است. چیزی در زندگی شما وجود دارد که برای شما بسیار جذاب و هیجان انگیز است. شما اشتیاق و علاقه بسیار زیادی به یادگیری چیزهای جدید دارید و ظاهرا نمی توانید به طور کامل به این میل درونی خود پاسخ دهید.

باید از این دانش برای کمک به دیگران استفاده کنید و هر چه می دانید را با آن ها به اشتراک بگذارید. شاید همین حرکت کوچک به کشف ها و نوآوری های بزرگ تری منجر شود.


تعبیر خواب جستجو کردن کلید

اگر در خواب ببینید که به دنبال کلید می گردید پس باید بدانید که این خواب نمادی از چالش ها و مشکلات شما است. شما مجبور هستید که با این چالش ها روبرو شوید و برای حل آن ها تلاش کنید.

اگر نمی توانید به خودتان کمک کنید، از نزدیکان خود درخواست کمک کنید. کمک خواستن از دیگران همیشه بهتر از سرکوب کردن مسائل و مشکلات در درون خودتان است.


تعبیر خواب دادن کلیدهای خودتان به دیگری

اگر در خواب ببینید که کلیدهای خود را به دیگری می دهید، این خواب نشان دهنده تعهدی درازمدت است. ممکن است ازدواج کنید یا با کسی وارد رابطه ای متعهدانه شوید.

این مرحله جدید در زندگی شما در واقع به منزله معامله ای بزرگ و مهم است و شروع فصلی جدید در زندگی شما خواهد بود.


تعبیر خواب استفاده کردن از کلید (برای مردان و زنان)

اگر شما مونث هستید و در خواب خود را می بینید که کاری را با استفاده از کلیدهایتان انجام می دهید، این خواب نشان دهنده کشفی جدید برای شما است. ممکن است شما با فردی جدید و جذاب روبرو شوید که به فرد مهم و باارزشی در زندگی شما تبدیل خواهد شد.

اگر مذکر هستید و این خواب را ببینید، این خواب نشان دهنده آن است که به زودی با شریک عاطفی و فرد مورد علاقه خود ازدواج می کنید.


تعبیر خواب کلید به روایت امام صادق (ع) :

دیدن کلید در خواب بر هشت وجه است:
بشارت،
فرج از غم،
شفا از بیماری،
یافتن مراد،
قوت دین،
گذاردن حاجت،
اجابت دعا،
علم.


تعبیر خواب کلید از محمد ابن سیرین :

دیدن کلید، دلیل بر مردی است که گشاینده کارهاست و ظفر یافتن بر دشمن. اگر ببیند که کلید بسیار داشت، دلیل است که بزرگی یابد.


حضرت دانیال می گوید:

اگر در خواب ببیند که کلید آهنین داشت، دلیل قوت است. اگر کلید مسین داشت یا برنجین، دلیل است که سخنش گیرا شود. اگر کلید را چوبین ببیند، دلیل که منفعت آن کمتر خواهد بود. اگر ببیند که کلیدِ سیمین داشت یا زرین، دلیل که مال حاصل کند.


جابر مغربی می گوید:

اگر ببیند که قفل را نتوانست گشود و کلید ضایع شد، تاویلش به خلاف این است. اگر ببیند که به کلید قفل گشود، دلیل است که زن خواهد.


منوچهر مطیعی تهرانی میگوید :

داشتن کلید در خواب خوب است بخصوص اگر بتوانید به مدد کلید قفل در بسته ای را بگشائید و پشت آن در نیز چیزهای خوب بیابید و ببینید. کلید درخواب تقریبا همان تعبیری را دارد که در بیداری از کلید انتظار داریم. کلید وسیله ای است برای گشودن قفل ها و در های بسته و در خواب نیز به توانائی انجام امور مشکل تعبیر می شود.

اگر در خواب ببینید کلیدی بزرگ دارید که نمی دانید که به کدام قفل می خورد خواب شما می گوید قدرت انجام کارهای بزرگ را خواهید یافت ولی فرصت و موقعیت به دست نمی آورید. اگر ببینید قفل بزرگی هست و شما کلید کوچکی در دست دارید برای انجام کاری بزرگ احساس حقارت و کوچکی خواهید کرد یا امکان به دست نمی آورید.

اگر در خواب ببینید قفل و کلید آشنائی هست اما شما نمی توانید آن را بگشائید با مشکی رو به رو می شوید که از حل آن در می مانید. اگر ببینید دیگری کلید می سازد و به شما می دهد خدمتی در حق شما انجام می دهد و راه موفقیت را به رویتان می گشاید. اگر دیدید خودتان دارید کلید می سازید تدبیر کاری را می کنید.

اگر در خواب ببینید کلید شما در قفل شکست در کاری شکست می خورید و گرفتار استیصال می شوید. اگر ببینید با کلیدی دری را قفل می کنید زیرکانه رازی را از دیگران پنهان نگه می دارید. همه این ها در صورتی است که کلید محور خواب شما باشد.


لوک اویتنهاو میگوید :

یافتن آن : شما از یک دام رهایی خواهید یافت

گم کردن آن : بگو مگو

آن را به همراه داشتن : پس اندازهایتان به شما کمک بسیار خواهد کرد

باز کردن یک در بسته با کلید : به شما مظنون خواهند شد


آنلی بیتون میگوید :

دیدن کلید در خواب ، دلالت بر تغییرات غیرمنتظره دارد .

اگر در خواب دسته کلید خود را گم کنید ، علامت آن است که اتفاقاتی نامطلوب بر شما تأثیر می گذارد .

اگر در خواب کلیدی پیدا کنید ، نشانه آن است که در حرفه خود تغییری خواهید داد و اعضای خانواده از آن پس در صلح و آرامش به سر خواهند برد.

دیدن کلید شکسته در خواب ، علامت جدایی از دیگران در اثر مرگ یا حسادتهاست .

اگر دختری خواب ببیند کلید صندوق زیورآلات خود را گم کرده است ، نشانه آن است که با نامزد خود اختلاف پیدا خواهد کرد . و از این بابت رنج خواهد کشید . اما اگر خواب ببیند با کلیدی دری را می گشاید ، نشانه آن است که به نامزد خود بیش از حد اعتماد می کند . اما اگر خواب ببیند با کلیدی دری را قفل می کند ، نشانه آن است که در انتخاب همسر توفیق می یابد .

اگر خواب ببیند کلیدی را دور می اندازد ، نشانه آن است که در گفتگوهایش با دیگران درست نمی تواند داوری کند و برای همین به شهرت خود آسیب می رساند .


در سر زمین رویاها میخوانیم :

شما یک کلید دارید : خشم بزرگی شما را فرا میگیرد .

کلید شما شکسته : بیماری

تعدادی کلید پیدا می کنید : آرامش و امنیت در خانواده

کلیدهایتان را گم می کنید : روابط شما به ناکامی برمی خورند .

کلیدهایتان را به شخصی می دهید : شانس برای شما و خانواده.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments