تعبیر خواب هندوانه 🌒 تعبیر خواب هندوانه از حضرت یوسف / دیدن هندوانه در خواب

تعبیر خواب 🔥 ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ یک دیدگاه

تعبیر خواب هندوانه 🌒 تعبیر خواب هندوانه از حضرت یوسف / دیدن هندوانه در خواب

تعبیر خواب هندوانه, تعبیر خواب هندوانه حضرت یوسف, تعبیر خواب هندوانه ابن سیرین, تعبیر خواب هندوانه نرسیده, تعبیر خواب هندوانه هدیه دادن, تعبیر خواب هندوانه گندیده, تعبیر خواب هندوانه برای زن باردار, تعبیر خواب هندوانه و خیار, تعبیر خواب هندوانه پرشین فال, تعبیر خواب هندوانه ابوجهل, تعبیر خواب هندوانه توپ تاپ, تعبیر خواب هندوانه خوردن, تعبیر خواب هندوانه قرمز, تعبیر خواب هندوانه بزرگ, تعبیر خواب هندوانه چیست, تعبیر خواب هندوانه خریدن

تعبیر خواب هندوانه, تعبیر خواب هندوانه حضرت یوسف, تعبیر خواب هندوانه ابن سیرین, تعبیر خواب هندوانه نرسیده, تعبیر خواب هندوانه هدیه دادن, تعبیر خواب هندوانه گندیده, تعبیر خواب هندوانه برای زن باردار, تعبیر خواب هندوانه و خیار, تعبیر خواب هندوانه پرشین فال, تعبیر خواب هندوانه ابوجهل, تعبیر خواب هندوانه توپ تاپ, تعبیر خواب هندوانه خوردن, تعبیر خواب هندوانه قرمز, تعبیر خواب هندوانه بزرگ, تعبیر خواب هندوانه چیست, تعبیر خواب هندوانه خریدن

تعبیر خواب هندوانه, تعبیر خواب هندوانه حضرت یوسف, تعبیر خواب هندوانه ابن سیرین, تعبیر خواب هندوانه نرسیده, تعبیر خواب هندوانه هدیه دادن, تعبیر خواب هندوانه گندیده, تعبیر خواب هندوانه برای زن باردار, تعبیر خواب هندوانه و خیار, تعبیر خواب هندوانه پرشین فال, تعبیر خواب هندوانه ابوجهل, تعبیر خواب هندوانه توپ تاپ, تعبیر خواب هندوانه خوردن, تعبیر خواب هندوانه قرمز, تعبیر خواب هندوانه بزرگ, تعبیر خواب هندوانه چیست, تعبیر خواب هندوانه خریدن

تعبیر خواب مزرعه هندوانه

اگر در خواب مزرعه‌ای را ببینید که در آن هندوانه می‌روید تعبیر آن است که در زندگی واقعی خود با کار و تلاش و به کار گرفتن نیروی ذهنی خود به هر آنچه که آرزو دارید دست خواهید یافت.

دیدن مزرعه هندوانه در خواب نمادی از بخت و اقبالی عالی است. خوشبختی غیرمنتظره‌ای را تجربه خواهید کرد.


خوردن هندوانه‌ای شیرین و آبدار

خوردن هندوانه‌ای شیرین و آبدار در خواب نشان دهنده آن است که موفقیت در تمام امور و ابعاد مختلف زندگی در انتظارتان است. هرچه هندوانه‌ای که در خواب دیده‌اید بزرگ تر باشد، موفقیت و پیروزی هایی که به شما روی می‌آورد بزرگ تر خواهد بود.


تعبیر خواب غذایی از هندوانه و یک قرص نان

اگر در خواب ببینید که هندوانه و یک عدد نان کامل یک وعده غذای شما است، این خواب از تغییرات زندگی خبر می‌دهد. برای آنکه زندگی خود را در مسیری درست هدایت کنید، باید تلاش و کوششی قابل توجه به خرج دهید. از ظاهر خود شروع کنید. این کار شما را در مسیری درست هدایت خواهد کرد.


تعبیر خواب هندوانه هدیه دادن

اگر در خواب ببینید که به یک نفر از دوستان خود هندوانه هدیه می‌دهید، این خواب نشانه بی‌توجهی شما در اهمیت دادن به این فرد است. به کارهایی که دوستتان برایتان انجام می‌دهد توجه کنید و در مقابل از او قدردانی کنید.


از کسی با هندوانه پذیرایی کردن

اگر در خواب ببینید که از کسی با هندوانه پذیرایی می‌کنید، این خواب نمادی از یک آشنایی جدید است. این رابطه برای شما مهیج خواهد بود و از آن لذت خواهید برد. به رابطه خود با این فرد ادامه بدهید. شما اوقات باکیفیتی را با این فرد سپری خواهید کرد و چیزهای مهمی را از او یاد می‌گیرید.


تعبیر خواب پوست هندوانه تکه تکه

اگر در خواب پوست هندوانه را ببینید که به قطعات کوچک تری بریده شده است، این خواب نشانه خوشایندی نیست و از تهمت و سوءتفاهم در میان نزدیکان شما خبر می‌دهد. توفانی از نزاع و درگیری خانواده شما را تهدید می‌کند که منبع این درگیری‌ها مردی است که از چاقو در این ماجرا استفاده می‌کند. سعی کنید همه چیز را به شوخی برداشت کنید و قبل از آنکه با مسئله‌ای جدی روبه‌رو شوید اوضاع را آرام کنید.


تعبیر خواب هندوانه برای مردان

دیدن هندوانه در خواب برای مردان نمادی از پاسخ منفی زن مورد علاقه آنها به درخواست ورود به مرحله بعدی در رابطه عاطفی شان است. این دو نفر با مشکلات و دشواری‌های بسیار زیادی روبه‌رو می‌شوند.


تعبیر خواب هندوانه برای زنان

اگر زن یا دختر هندوانه‌ای گرد و زیبا را در خواب ببیند که آن را لمس می‌کند، این خواب از ازدواجی فوری یا بارداری ناخواسته خبر می‌دهد. در هر صورت، این خواب خوشحالی و نگرانی‌های خوشایند بسیار زیادی را برای خواب بیننده به ارمغان می‌آورد.


شکستن هندوانه

اگر در خواب ببینید که هندوانه‌ای را می‌شکنید، تعبیر آن است که باید توجهی خاص به فرزندان خود نشان بدهید؛ حتی اگر کودک شما تازه متولد شده است یا هنوز در شکم شما است و به دنیا نیامده باشد.


تعبیر خواب قاپیدن هندوانه

اگر در خواب ببینید کسی هندوانه شما را از چنگتان می‌قاپد، تعبیر آن است که یک دادخواهی و مرافعه قانونی موجب رنجش و ناراحتی شما می‌شود. در این مورد شما بازنده خواهید شد و ضرر و زیان بسیار زیادی برایتان به بار می‌آید.


هندوانه خریدن

هندوانه خریدن در خواب نشانه سفری احتمالی با فرد مورد علاقه تان است. احتمالا یک تعطیلات غیرمنتظره و کمی عاشقانه در انتظارتان است.

بعلاوه هندوانه خریدن در خواب نشان دهنده به‌دست آوردن پولی هنگفت است. شاید منتظر هستید تا در مسابقه‌ای برنده شوید یا ارث کلانی به شما برسد. از طرف دیگر این خواب نشانه پیروزی در یک رقابت حائز اهمیت است.

هندوانه خریدن در خواب نمادی از یک زندگی شاد است. اگر بیمار هستید و این خواب را دیده اید، تعبیر آن است که به زودی بهبودی حاصل خواهد شد.


تعبیر خواب هندوانه بریدن

هندوانه بریدن در خواب نشان دهنده نارضایتی شما در رابطه جنسی است.

همچنین بریدن هندوانه در خواب نشان دهنده آن است که به زودی باران برکت و رحمت بر سر شما می‌بارد. اگر ایده خوبی دارید یا اگر می‌خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید، باید بدانید که نتایج خوبی به‌دست خواهید آورد. از این فرصت به خوبی استفاده کنید.

برای فد متاهل

اگر فردی متاهل هستید، هندوانه بریدن در خواب نمادی از رفتن به سفری طولانی و سخت در آینده‌ای نزدیک است.

برای صاحب کسب و کار

اگر صاحب کسب و کاری هستید، هندوانه بریدن در خواب نمادی از بخت و اقبالی خوشایند و نتایجی خوب در کسب و کارتان است و به شما یادآوری می‌کند که بهتر است در سرمایه گذاری‌های کلان محتاط و محافظه کار باشید.

برای بیمار

اگر بیمار هستید و خواب هندوانه بریدن را دیده اید، این خواب از ناکامی و ناامیدی خبر می‌دهد و به شما یادآوری می‌کند که در رویارویی با مشکلات و خطرات احتیاط کنید و به هنگام ضرورت اقدام کنید.

برای باردار

اگر باردار هستید و قرار است که به زودی مادر شوید، این خواب نشانه‌ای خوب است و نوید بخش آن است که فرزند شما با انجام عمل سزارین متولد می‌شود و کودکی سالم به دنیا می‌آورید.

اگر در خواب ببینید کسی غیر از شما هندوانه‌ای را برش می‌دهد، این خواب نشانه اخطار است و از درگیری‌های شما با اطرافیان و نزدیکانتان خبر می‌دهد.


تعبیر خواب هندوانه خوردن

اگر در خواب ببینید که در حال خوردن هندوانه هستید، این خواب نشانه آن است که خوشحالی و سرور در چند قدمی شما ایستاده است و به زودی لذت جنسی خوشایند و به یادماندنی که تا پیش از این نداشته‌اید را تجربه خواهید کرد. با این وجود، اگر در خواب ببینید که هندوانه را با کسی تقسیم می‌کنید، تعبیر آن است که شما پذیرای برقراری روابط جدید با دیگران هستید.

هندوانه خوردن در خواب نشانه‌ای خوش یمن است و از مساعد بودن بخت و اقبالتان می‌گوید. این خواب به شما خبر می‌دهد که در ساحل امن به موفقیت دست خواهید یافت. اگر بیمار هستید، تعبیر این خواب آن است که شما باید قبل از بهبود چند روزی را در درد و ناراحتی به سر ببرید بطوریکه بهبودی را سخت و دشوار خواهید یافت. اما در نهایت شفا و بهبودی برایتان حاصل خواهد شد.

هندوانه خوردن در خواب به همراه خانواده نشان دهنده درگیری یا نزاع با افراد خانواده است.


تعبیر خواب هندوانه کاشتن

کاشتن و پرورش دادن هندوانه در خواب نمادی از موفقیت است. این خواب به این مفهوم است که در پروژه کاری خود موفق خواهید بود یا معامله‌ای که برای انجام دادن آن برنامه‌ریزی می‌کنید با موفقیت به انجام خواهد رسید. شما در حال سرمایه‌گذاری روی آینده تان هستید.


تعبیر خواب هندوانه انتخاب کردن

اگر در خواب ببینید که در بازار یا میوه فروشی در حال انتخاب کردن یک هندوانه هستید، تعبیر آن است که به زودی تصمیمی غیرعاقلانه می‌گیرید. به نظر می‌رسد که بدون در نظر گرفتن همه جزییات یا حقایق لازم تصمیمی را می‌گیرید.


تعبیر خواب هندوانه انداختن

اگر در خواب ببینید که هنداونه‌ای از دست شما می‌افتد تعبیر آن است که کسی که او را می‌شناسید و باردار است به زودی در اثر سقط جنین فرزند خودش را از دست خواهد داد.


تعبیر خواب هندوانه‌ای درشت

اگر در خواب هندوانه‌ای درشت ببینید این خواب شنیدن خبرهایی خوب و سودمند را برای شما پیش‌بینی می‌کند.

دیدن هندوانه درشت یا بسیار بزرگ در خواب نشانه آن است که بعد از پشت سر گذاشتن سختی‌ها باید در انتظار برداشت ماحصل آن باشید.


پوست یا هسته هندوانه

دیدن هسته یا پوست هندوانه‌ای خورده شده در خواب نشان دهنده آن است که شما به زودی در موقعیت هایی سخت و بسیار ناخوشایند با عزیزان خود قرار خواهید گرفت.

بعلاوه دیدن هسته هندوانه در خواب نمادی از رشد دنیای درونی است. هرچه بعد معنوی شما از ارزش بیشتری برخوردار باشد، قدرت اخلاقی و معنوی بیشتری در زندگی به‌دست می‌آورید. دیدن هسته هندوانه در خواب از شگفتی‌ها و رخ دادن اتفاقات خوبی خبر می‌دهد. فردی به بهانه‌ای خاص هدیه‌ای به شما می‌دهد که تاحدودی خنده دار و فرح بخش خواهد بود و به این ترتیب تنوعی را در زندگی خسته‌کننده شما به وجود می‌آورد.


تعبیر خواب هندوانه‌ای بدشکل

اگر در خواب هندوانه‌ای بدشکل یا غیرعادی ببینید، این خواب از بارداری غیرمنتظره و ناخواسته خبر می‌دهد.


هندوانه‌ای رسیده و شیرین

دیدن هندوانه‌ای رسیده و شیرین در خواب از کسب موفقیت در زندگی خبر می‌دهد. تمام آنچه که برای رسیدن به موفقیت و اهداف خود در زندگی هزینه می‌کنید چند صد برابر بیشتر به شما باز می‌شود. هندوانه رسیده در خواب به شما می‌گوید که اوضاع به خوبی پیش می‌رود، درآمد شما افزایش می‌یابد و بخت و اقبال یارتان خواهد بود.


تعبیر خواب هندوانه خراب

دیدن هندوانه خراب در خواب هشداری برای بیماری و مشکلی در اوضاع سلامتی شما است. به بدن خود دقت کنید، ورزش کنید یا به پیاده روی بروید.


هندوانه گرد، بزرگ و آبدار

هندوانه گرد، بزرگ و آبدار در خواب نمادی از بخت و اقبال است. هندوانه دانه‌های بسیار زیادی دارد و به همین دلیل دیدن هندوانه در خواب- اگر باردار هستید- از تولدهای متعدد یا دوقلوهای دختر و پسر خبر می‌دهد.


تعبیر خواب هندوانه نارس

دیدن هندوانه نارس در خواب نمادی از چیزی خطرناک یا ناخوشایند است.


تعبیر خواب هندوانه‌ای در تاکستان

اگر در خواب هندوانه‌ای را در تاکستان دیده اید، این خواب به شما هشدار می‌دهد که در برقراری روابط دوستانه احتیاط کنید و به این روش قادر هستید از بروز مشکلات بعدی در آینده جلوگیری کنید.


 

تعبیر خواب هندوانه به روایت حضرت یوسف :

تعبیر دیدن هندوانه در خواب بیماری است


منوچهر مطیعی تهرانی میگوید :

دیدن هندوانه در خواب بسیار خوب است به خصوص اگر قرمز و رسیده باشد و شما از خوردن آن احساس لذت کنید


آنلی بیتون میگوید :

دیدن هندوانه در خواب ، نشانه بیمار شدن و دست زدن به اقدامات ناموفق است
خوردن هندوانه در خواب ، دلالت بر کاری شتابزده دارد که موجب نگرانی شما خواهد شد
دیدن هندوانه های در حال رشد ، علامت آن است که گرفتاری فعلی نتیجه مساعدی به دنبال خواهد داشت
اگر در خواب هندوانه ببینید، به این معنا است که سلامتى شما در خطر است
اگر در خواب مشاهده کنید که هندوانه خورده‏ اید، به این معنا است که مرتکب اشتباهى خواهید شد


در کتاب سر زمین رویاها میخوانیم :

خواب هندوانه : نتایج بسیار عالی در کار

هندوانه می خورید : امیدهای شما بی اثر می ماند

هندوانه می خرید : پول و شانس

هندوانه پرورش می دهید : یک ناشناس به شما هدیه ای می دهد

به بچه ها هندوانه می دهید : خوشبختی

بیماران خواب هندوانه ببیند : آنها بهبود می یابند

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments