تعبیر خواب طوفان 🌒 تعبیر خواب طوفان حضرت یوسف / دیدن طوفان در خواب

تعبیر خواب 🔥 ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ یک دیدگاه

تعبیر خواب طوفان 🌒 تعبیر خواب طوفان حضرت یوسف / دیدن طوفان در خواب

تعبیر خواب طوفان, تعبیر خواب طوفان حضرت یوسف, دیدن طوفان در خواب, تعبیر خواب گردباد, خواب دیدن طوفان گدو خاک, تعبیر گیر افتادن در طوفان, تعبیر نجات از طوفان, تعبیر گذر طوفان از کنارتان, تعبیر آمدن طوفان, تعبیر آمدن طوفان سمتتان, تعبیر باران شدید و طوفان, تعبیر تگرگ و طوفان, تعبیر طوفان ابن سیرین, کاملترین تعبیر طوفان

تعبیر خواب طوفان, دیدن طوفان در خواب, تعبیر خواب گردباد, خواب دیدن طوفان گدو خاک, تعبیر گیر افتادن در طوفان, تعبیر نجات از طوفان, تعبیر گذر طوفان از کنارتان, تعبیر آمدن طوفان, تعبیر آمدن طوفان سمتتان, تعبیر باران شدید و طوفان, تعبیر تگرگ و طوفان, تعبیر طوفان ابن سیرین, کاملترین تعبیر طوفان, تعبیر خواب طوفان حضرت یوسف

تعبیر خواب طوفان, دیدن طوفان در خواب, تعبیر خواب گردباد, خواب دیدن طوفان گدو خاک, تعبیر گیر افتادن در طوفان, تعبیر نجات از طوفان, تعبیر گذر طوفان از کنارتان, تعبیر آمدن طوفان, تعبیر آمدن طوفان سمتتان, تعبیر باران شدید و طوفان, تعبیر تگرگ و طوفان, تعبیر طوفان ابن سیرین, کاملترین تعبیر طوفان, تعبیر خواب طوفان حضرت یوسف

دیدن طوفان در رویای شما نشانگر برخی از مبارزات فراوان ، شوک ، از دست دادن یا فاجعه در زندگی شما است.
طوفان همچنین نمایانگر ترس یا احساساتی بدون بیان است ، مانند خشم ، عصبانیت ، آشفتگی و غیره.

در یک نکته مثبت تر ، طوفان نمادی از معنویت در حال ظهور شماست. ممکن است تغییرات سریع پیش روی شما را نشان دهد.

دیدن یک طوفان بسیار سهمگین در خواب به همراه بادهای سنگین و باران زیاد می‌تواند نشانه بسیاری از پدیده‌ها در زندگی بیداری باشد.
سرکوب کردن عصبانیت، بروز دادن خشم، آشفتگی‌ها و یا درگیری و تضاد در بیداری خود را به صورت طوفانی شدید در خواب نشان می‌دهند.
در جایی دیگر معبرین دیدن طوفان را به مبارزه‌ای که به زودی اتفاق می‌افتد نسبت داده‌اند. حتی می‌توان طوفان را به از دست دادن و یا رخ دادن فاجعه‌ای در زندگی بیداری نیز تعبیر کرد. تمامی تعابیر دیدن طوفان در خواب منفی نبوده و تفاسیر مثبتی نیز برای آن بیان شده است طوفان در خواب می‌تواند نماد افزایش روحانیت و هشداری برای تغییر حرکت رو به جلو باشد.


اگر در طوفان خود را پوشاندید

خواب دیدن اینکه در طوفان خود را بپوشانید پیش بینی می کند که هر گونه آشفتگی یا مشکلی در زندگی شما اتفاق می افتد به سرعت از بین خواهد رفت.


دیدن باران شدید و طوفان

از دیدگاه تعبیر گران امروزی و غربی دیدن باران شدید و یا هوای طوفانی بیانگر افسردگی و ناراحتی بیننده خواب است.


اگر در یک دریای طوفانی بودید

اگر خوابی دیدید که در کشتی یا قایق سوار بودید، و دریا به خاطر طوفانی قدرتمند متلاطم بود، در آن صورت این خواب می‌تواند نشان دهنده‌ی وضعیتی باثبات و پایدار باشد. حتی با اینکه همه چیز در اطراف شما در حال بالا و پایین رفتن است و امواج بی وقفه و خستگی ناپذیر بر بدنه‌ی کشتی یا قایق‌تان می‌کوبند، شما در امنیت کامل هستید و تمام این آشوب و هیاهو ذره‌ای شما را نخواهد آزرد.

این خواب می‌تواند به زندگی شما در حالت کلی دلالت داشته باشد، که احساس می‌کنید هیچ چیزی نمی‌تواند به شما آسیب بزند و تمام دشمنان‌تان هم که جمع شوند نمی‌توانند گزندی به شما برسانند.


اگر در میان طوفان گیر افتاده بودید

اگر در خواب دیدید که در جایی میانه‌ی طوفان قرار گرفته‌اید و امواج طوفانی شما را احاطه کرده‌اند، به این معنی است که قرار است با مشکلات مهمی در زندگی روبرو شوید. این مشکلات ناگهانی بروز پیدا خواهند کرد و شما قطعا آمادگی مقابله با آن‌ها را نخواهید داشت.

باید برای حفظ آرامش و خونسردی نهایت تلاش‌تان را بکنید، تا بتوانید راه حلی برای مشکل پیش آمده پیدا کنید. اگر چیزی کارگر واقع نشد، بهترین کار آن است که از یک دوست یا کسی که می‌تواند کمک‌تان کند مشورت بگیرید. این مشکلات را می‌توان به پروژه‌های کاری یا زندگی شخصی و خصوصی‌تان نسبت داد، اما در هر صورت برای دور راندن آن‌ها باید سخت تلاش کنید.


اگر از دور شاهد طوفان بودید

اگر خواب دیدید که ایستاده‌اید و از دور به طوفان خیره شده اید، پس معنی این خواب آن است که ، احتمالا با دوستان یا اقوام، مشکلات شخصی پیدا خواهید کرد. این مشکلات احساسات شما را برآشفته خواهند کرد به نحوی که شدیدا احساس می‌کنید کل دنیا در حال زیر و رو شدن است.

برای هر آنچه ممکن است رخ بدهد آماده باشید و نسبت به کنش‌ها و حرف‌های دیگران واکنش افراطی نشان ندهید. بهترین کار آن است که به خودتان کمی زمان بدهید درباره‌ی همه چیز فکر کنید، و بعد تصمیمی بگیرید که آرامش کامل را به شما باز گرداند.


اگر دیدید شخصی داخل طوفان است

اگر خواب دیدید شخص دیگری گرفتار طوفان شده است، در آن صورت این خواب نشان از آن دارد که درد و رنجی که آن‌ها تجربه می‌کنند را درک و احساس می‌کنید. عملا، ما فقط می‌توانیم به لحاظ عاطفی به کسانی که به ما نزدیک هستند متصل شویم، پس این شخص احتمالا یک دوست یا یکی از اعضاء خانواده است.

سعی کنید با این شخص صحبت و صادقانه او را نصیحت و کمک کنید، پیش از آن که در افسردگی بیشتری گرفتار شود. گاهی آدم‌ها آنقدر مغرور هستند که نمی‌توانند هنگامی که شدیدا نیاز به کمک دارند تقاضایی از کسی داشته باشند.


اگر خانه ای بر اثر طوفان خراب شد

اگر خواب دیده‌اید خانه‌ای توسط طوفان نابود شده است، در آن صورت این خواب نشانگر وضعیت جاری زندگی شما است. شما مشکلات زیادی را مدتی تحمل کرده‌اید و حالا نمی‌دانید چگونه اوضاع را بهتر کنید. شاید زمان آن رسیده باشد که از کسی برای حل این مشکلات کمک بگیرید.

اوضاع بهتر نخواهد شد مگر آنکه اقدامی انجام بدهید، بنابراین این ممکن است آخرین فرصت شما برای روبراه کردن زندگی باشد.


اگر دیدید که طوفان از شما عبور کرد

خواب دیدن در مورد دور و برتان بعد از یک طوفان، وقتی همه چیز خراب و ویران شده است، نشانه‌ای مثبت و خوب است. چنین خوابی یعنی این که شما قرار است توانایی بهبود وضع زندگی‌تان را به دست بیاورید و اوضاع را به شکل بهتری تغییر بدهید. این رویا حاکی از آن است که روزگار بد را پشت سر گذاشته‌اید و حالا فرصتی دست داده است که تغییرات چشمگیری در زندگی خود بدهید.

از این فرصت استفاده کنید تا هر چیزی را که خراب شده است از نو درست کنید و در کل شرایط زندگی‌تان را ارتقاء بدهید چون هرگز نمی‌دانید این دوره‌ی وفور نعمت به پایان خواهد رسید.


اگر طوفان به سمت شما می آمد

اگر خواب دیدید طوفان به شما نزدیک می‌شود، این خواب نشان دهنده‌ی شرایط و وضعیتی از سلامتی شما است که نسبت به آن غافل هستید. اگر اخیرا مشکل سلامتی داشته‌اید، حتما دوباره از طریق کمک پزشک سلامت خود را چک کنید و در دوره‌ی زمانی پیش رو بیشتر مراقب خود باشید.


منوچهر مطیعی گوید :

چیزهایی که در زندگی روزانه ما بزرگ و دور از دسترس جلوه می‌کنند در خواب‌هایمان به صورت آیات عظیم خلقت و طبیعت ظاهر می‌گردند. مانند کوه آتشفشان، غول، سیل، صاعقه، طوفان، گردباد و غیره. شخصیت‌هایی که دور از دسترس ما به نظر می‌آیند به صورت غول، دیوار و از این قبیل شکل می‌گیرند و حوادثی که و قوعشان بیرون از دایره قدرت و حیطه گمان و قیاس ما است و به شکل آیات طبیعی تجلی می‌نمایند.


ابن سیرین گوید :

اگر بیند که باران بر سر مردمان چون طوفان می‌بارید، دلیل بود که در آن دیار مرگ مفاجات پدید آید.


آنلی بیتون میگوید :

دیدن طوفان در خواب، بیانگر وقوع حوادث غیرمنتظره است.
اگر خواب ببینید که گرفتار طوفان شده‌‏اید، بیانگر آن است که خطرى شما را تهدید می‌کند.
آب و هوای طوفانی نشانه اتفاقاتی توأم با درد و رنج خواهد بود.
دیدن طوفان به همراه باران در خواب، نشانه روبرو شدن با حوادث تلخ است.
اگر خواب ببینید میان طوفان و برف راه می‌روید، نشانه آن است که در اثر شکست و نرسیدن به آرزویی که سال‌ها خواستار آن بودید، نومید و اندوهگین خواهید شد.
اگر خواب ببینید همراه طوفانی تگرگ می‌بارد، علامت آن است که در هر کاری پیشرفتی اندک خواهید داشت.


در کتاب سرزمین رویاها میخوانیم :

آب و هوای طوفانی: دشمنان بدنبال شکست شما هستند.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments