تعبیر خواب شیرینی 🌒 تعبیر خواب شیرینی از ابن سیرین و حضرت یوسف

تعبیر خواب 🔥 ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تعبیر خواب شیرینی 🌒 تعبیر خواب شیرینی از ابن سیرین و حضرت یوسف / تعبیر خوردن شیرینی

تعبیر خواب شیرینی, تعبیر خواب شیرینی تازه, تعبیر خواب شیرینی خامه ای, تعبیر خواب شیرینی از حضرت یوسف, تعبیر خواب شیرینی از امام صادق, تعبیر خواب شیرینی ابن سیرین, تعبیر خوردن شیرینی در خواب, تعبیر خواب شیرینی خوردن در خواب, تعبیر خواب جعبه شیرینی, تعبیر خواب شیرینی پخش کردن, تعبیر خواب شیرینی پختن

تعبیر خواب شیرینی, تعبیر خواب شیرینی تازه, تعبیر خواب شیرینی خامه ای, تعبیر خواب شیرینی از حضرت یوسف, تعبیر خواب شیرینی از امام صادق, تعبیر خواب شیرینی ابن سیرین, تعبیر خوردن شیرینی در خواب, تعبیر خواب شیرینی خوردن در خواب, تعبیر خواب جعبه شیرینی, تعبیر خواب شیرینی پخش کردن, تعبیر خواب شیرینی پختن

تعبیر خواب شیرینی, تعبیر خواب شیرینی تازه, تعبیر خواب شیرینی خامه ای, تعبیر خواب شیرینی از حضرت یوسف, تعبیر خواب شیرینی از امام صادق, تعبیر خواب شیرینی ابن سیرین, تعبیر خوردن شیرینی در خواب, تعبیر خواب شیرینی خوردن در خواب, تعبیر خواب جعبه شیرینی, تعبیر خواب شیرینی پخش کردن, تعبیر خواب شیرینی پختن

تعبیر خواب شیرینی از دید اکثر معبرین غربی و اسلامی تعبیر نیکو دارد و به معنای شادی و نشاط است مخصوصا اگر در خواب شیرینی بخورید و مزه شیرین آن را بچشید.

از بین مزه‌ها در خواب مزه شیرین به تعبیر همه معبرین از تفسیری نیکو بهره‌مند است به طوری که اگر میوه‌ای تعبیری نامناسب داشته باشد با شیرین شدن آن تعبیری بهتر پیدا خواهد کرد. با این تفاسیر تمامی شیرینی‌ها به شرط داشتن طعم شیرین در خواب نیکو هستند.

شیرینی در خواب نماد رسیدن مهمانی به همراه اخبار و هدایایی است که با خود آورده است. اندازه شیرینی بازتاب دهنده اندازه هدیه ای است که دریافت می‌کنید. اگر کیکی که در خواب دیده‌اید دولایه باشد نشانه خوشحالی بسیار زیاد شما در قبال گرفتن آن هدیه است. اگر چندلایه باشد که در پوست خود نمی‌گنجید.

تعبیر خواب خوردن شیرینی

اگر در خواب کیک و شیرینی خوردید دلیل بر گرفتن هدیه با ارزش از بستگان دور کند اگر مزه شیرینی بد بود هدیه‌ای که فرستاده شده در ازای انجام کاری خواهد بود.
اگر خواب ببینید شیرینی شکلاتی می‌خورید، این خواب به احتمال بسیار زیاد نشانه‌ی پیشرفت است. شما در محل کار ترفیع خواهید گرفت یا اینکه کسب و کارتان را گسترش خواهید داد.
این خواب می‌تواند نشانه‌ای از گسترش توانایی‌های خلاقانه شما در چرخه زندگی باشد.
تعبیر خواب خوردن شیرینی شکلاتی می‌تواند نماد ملاقات با کسی باشد که می‌تواند کمک کند حرفه‌ی رویایی‌تان را راه بیندازید و آن شخص می‌تواند تاثیر مهمی در کمک به شما برای دستیابی به اهداف‌تان داشته باشد.
اگر خواب خوردن شیرینی دیده باشید، این خواب اغلب نشانه‌ی انجام کاری است که از آن شرمنده هستید. شاید می‌دانید برای‌تان چیز بدی است، اما به انجام آن ادامه می‌دهید.
این خواب اغلب عادت‌های بدتان را آشکار می‌سازد و در بعضی موارد، اعتیاد‌های‌تان را که زندگی‌تان را تحت کنترل گرفته‌اند، و برای رها شدن از آن‌ها با مشکل روبرو هستید.
اگر خواب دیدید شیرینی می‌خورید که مزه‌ای عالی دارد، این خواب به احتمال زیاد اعلام هیجان برانگیز آمدن عشقی جدید به زندگی‌تان است.
شاید با کسی ملاقات کنید که شما را دوست داشته است یا دوست دارد، اما این خواب نشانه‌ای است که چیزهایی هم ملایم و کم کم بین شما آشکار خواهد شد.

همچنین بخوانید:  تعبیر خواب پرواز 🌒 تعبیر خواب پرواز کردن با هواپیما / تعبیر خوب پریدن امام صادق

تعبیر خواب کیک و شیرینی

به نقل قول از ابن چند معبر ایرانی دیدن کیک خامه ای در خواب اگر بزرگ باشد به نشانه ی دعوت شدن به مراسم عروسی دیگران ، برپاشدن مراسم وصلت دو جوان در بین اقوام نزدیک صاحب رویا،اگر کامل خورده شود به نشانه ی بهبود پیداکردن بیماری های سخت،اگر دور ریخته شود و یا کسی ان را اصراف کند نشانه ی غم بعد از شادی است اگر روی زمین بریزد و از بین برود و یا از جایی بیفتد و خراب شود نشانه ی اندوه و حسرت دوست است.

بریدن و قسمت کردن شیرینی و کیک در خواب نشانگر دیدار با بستگان است. این ملاقات نتیجه خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت.
اگر در خواب کیک و شیرینی خوردید دلیل بر گرفتن هدیه با ارزش از بستگان دور کند اگر مزه شیرینی بد بود هدیه‌ای که فرستاده شده در ازای انجام کاری خواهد بود.


تعبیر خواب شیرینی به روایت محمد بن سیرین :

دیدن شیرینی‌ها، دلیل شادی و روزی حلال باشد. اگر بیند کسی شیرینی به وی داد، دلیل که راحتی به وی رساند.


تعبیر خواب شیرینی به روایت امام جعفر صادق :

دیدن شیرینی به خواب بر شش وجه بود
مال حلال.
منفعت.
علم و حکمت.
فرهنگ.
ثنای و مدح نیکو.
کنیزکی خوبروی.


تعبیر خواب شیرینی به روایت حضرت یوسف (ع) :

دیدن شیرینی‌های دیگر زن بخواهد.


منوچهر مطیعی میگوید :

حکم کلی مولف نفایس الفنون و عرایسالعیون درباره شیرینی ها این است که شرینی ها جمله در خواب سخن های خوش و مال و منفعت هستند شکلات نیز مشمول این تعبیر قرار می گیرد اما این شیرینی چون آمیخته به قهوه یا کاکائو است تعبیر متفاوتی پیدا می کند.
اگر در خواب دیدید از قنادی شیرینی می‌خرید فریفته چیزی یا کسی می‌شوید که بعداً خودتان به غیر مفید بودن کاری که کرده‌اید پی می‌برید.
اگر در خواب ببینید که با چند جعبه شیرینی از قنادی خارج می‌شوید کارهای عبث و بیهوده می‌کنید.
رولت اگر شیرینی باشد خوب است به خصوص اگر بخورید و کامتان شیرین شود.
شکلات در خواب لذت گناه آلود است که غم می آورد و اندوه می آفریند.
اگر در خواب ببینید که شکلات می خورید به دنبال دل خود می روید و کاری را انجام می دهید که دوست دارید ولی از نظر دیگران پسندیده نیست و در نتیجه شما غمین و ملول می شوید. تبعیت از هوای نفس همیشه ملال می آورد و موجب ملامت می شود.
دیدن شکلات در خواب کاری است از همین نوع.
خریدن شکلات یا هدیه گرفتن نیز همین تعبیر را دارد ولی تعارف دادن و هدیه بردن نشانه آن است که شما برای دیگری خوشحالی همراه با اندوه و تاسف می برید و سبب ناراحتی او می شوید.
اگر طعم قهوه یا کاکائوی شکلات زیاد باشد این تفاوت قطعیت بیشتری پیدا می کند و میزان اندوه و تاسف بر شادی و شعف آن می چربد ولی اگر شهد شکلات بیشتر باشد و طعم قهوه و کاکائو مختصر محسوس باشد شادی بیشتر است و اندوه کمتر.

همچنین بخوانید:  تعبیر خواب جن 🌒 تعبیر خواب جن و جنزدگی / تعبیر خواب جن ابن سیرین، امام صادق

شیخ مفید میگوید :

برای کسانی که هنوز ازدواج نکرده اند مخصوصا دختر و پسرهای نوجوان و جوان دیدن چنین خوبی بسیار مهم و پر مفهوم است و شاید قرار است تا زندگی آن روی خوشش را به شما نشان دهد
اگر با معشوق خود مدت هاست دچار اختلاف شده اید یا با یکدیگر قهر کرده اید نشانی از برطرف شدن کدورت ها
اگر به کسی وابسته و دلبسته هستید و سراپا عجله برای وصلت دارید نشانی از برقراری پیوند و مراسم شادمانی یا پایکوبی است
در واقع طعم شیرین کیک خامه ای به گونه ای وارد زندگیتان میشود و میتواند تغییرات بزرگ و عمده ای را بریتان ایجاد کند و حال شما را خوب تر از قبل کند.


آنلی بیتون میگوید :

دیدن شیرینی در خواب ، علامت آن است که فردی مکار به شما نیرنگ خواهد زد .
خوردن شیرینی در خواب ، علامت آن است که با دیگران روابطی دوستانه پیدا خواهید کرد .
اگر دختری خواب ببیند شیرینی می پزد ، نشانه آن است که با نیرنگها و فریب خود نمی تواند دیگران را گمراه بسازد .


شیخ طوسی میگوید :

اگر کسی ببیند خودش در حال میل کردن کیک خامه ای است و طعم آن برایش شیرین و خوشمزه است این خیر و خوب است نشانه ی شنیدن بهترین خبرها از معشوقش است
بیشتر معبرا نیز این نکته را تایید کردند که گاز زدن به کیک های خامه ای در شکل های مختلف دلالت زیادی بر رسیدن چند خبر تازه و خوب از معشوق است اگر مجرد باشی تعبیر آن وصلت با کسی است که دوستش داری اگر متاهل هستی نشانه ی استحکام و زیاد شدن عشق بین مرد و زن است
همچنین بهتر شدن روال زندگی رفتن به مسافرت های تفریحی و خاطره انگیز بهبود بیماری و شنیدن اخبارهای خوشحال کننده را معنی اصلی خوردن شیرینی خامه ای است.

همچنین بخوانید:  تعبیر خواب فرش 🌒 تعبیر خواب فرش خریدن و فرش شستن از امام صادق

کارل یونگ میگوید :

این خواب، استعاره ای از عشقتان یا یک شخص خاص در زندگی است.
خواب دیدن اینکه به معشوقه خود شیرینی می‌دهید، به تمایل شما برای ارتباط با این فرد به شیوه‌ای عاشقانه‌تر اشاره دارد. در واقع این خواب به این معنی است که می‌خواهید، لذت به اطرافیانتان دهید.

دیدن یا خوردن شیرینی در خوابتان بیانگر زیاده روی، هوسرانی و لذایذ ممنوع است. شاید شما خودتان را از لذت و خوشی محروم کرده اید و خواب، راهی برای شماست که به خود پاداش دهید.


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments