تعبیر خواب زایمان 🌒 تعبیر خواب بچه دار شدن از امام صادق و ابن سیرین

تعبیر خواب 🔥 ۱۰ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تعبیر خواب زایمان 🌒 تعبیر خواب بچه دار شدن از امام صادق و ابن سیرین

تعبیر خواب زایمان, تعبیر خواب زایمان طبیعی, تعبیر خواب بچه دار شدن و زایمان, تعبیر خواب زایمان دو قولو, تعبیر خواب بارداری و زایمان, تعبیر خواب زایمان دیگران, تعبیر خواب زایمان مرد, تعبیر خواب زایمان دوقولو, تعبیر خواب دیدن زایمان زن حامله, تعبیر خواب زایمان دختر مجرد, تعبیر خواب زایمان موجود غیر انسان, تعبیر خواب بدنیا آوردن بچه, تعبیر خواب دوقولو پسر, تعبیر خواب زایمان حیوانات 

تعبیر خواب زایمان, تعبیر خواب زایمان طبیعی, تعبیر خواب بچه دار شدن و زایمان, تعبیر خواب زایمان دو قولو, تعبیر خواب بارداری و زایمان, تعبیر خواب زایمان دیگران, تعبیر خواب زایمان مرد, تعبیر خواب زایمان دوقولو, تعبیر خواب دیدن زایمان زن حامله, تعبیر خواب زایمان دختر مجرد, تعبیر خواب زایمان موجود غیر انسان, تعبیر خواب بدنیا آوردن بچه, تعبیر خواب دوقولو پسر, تعبیر خواب زایمان حیوانات 

تعبیر خواب زایمان, تعبیر خواب زایمان طبیعی, تعبیر خواب بچه دار شدن و زایمان, تعبیر خواب زایمان دو قولو, تعبیر خواب بارداری و زایمان, تعبیر خواب زایمان دیگران, تعبیر خواب زایمان مرد, تعبیر خواب زایمان دوقولو, تعبیر خواب دیدن زایمان زن حامله, تعبیر خواب زایمان دختر مجرد, تعبیر خواب زایمان موجود غیر انسان, تعبیر خواب بدنیا آوردن بچه, تعبیر خواب دوقولو پسر, تعبیر خواب زایمان حیوانات

دیدن خواب زایمان و بدنیا آوردن یک نوزاد برای خانوم های باردار چیز جدید نیست و شاید به جرات بتوان گفت در طول هفته دو یا سه بار این خواب برای خانوم های باردار و زنان آبستن اتفاق می افتد.

در اغلب اوقات این خواب ها تعبیر خاصی ندارد و فقط مربوط به رویای بچه دار شدن است زیرا خانوم های باردار در طول مدت حاملگی بسیار با مقوله بارداری و زایمان درگیری فکری خواهند داشت.

ولی اگر شما یک زن باردار نیستید و یا حتی یک مرد هستید و خواب زایمان میبینید و اگر بدانید که شرایط یک رویای صادقه را دارید بد نیست تعبیر خواب زایمان را از نگاه بزرگترین معبران غربی و اسلامی ببینید.

اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

تعبیر خواب زایمان به طور کلی

اگر در خواب خود را در حال بچه به دنیا آوردن ببینید، این خواب به این معنا است که شما در آینده بسیار خوشحال خواهید بود. شاید باید در انتظار خبرهای خوب و اوضاع خوشایندی باشید. شما اعتماد به نفس بالایی دارید و موفقیت های بسیار زیادی را در حرفه خود به دست می آورید. وضعیت مالی شما بسیار خوب است و جایی برای نگرانی وجود ندارد.

اما تعابیر دیگری هم برای خواب زاییدن وجود دارد. این خواب برخی اوقات نشانه ای بد و شوم است. اگر دختر یا زن مجرد و تنهایی در خواب ببیند که بچه به دنیا می آورد، تعبیر آن است که در آینده ای نزدیک شایعه هایی در مورد او پراکنده می شود. همچنین این خواب از وقوع مشکلات و گرفتاری های بسیار زیادی در آینده نزدیک خبر می دهد.


تعبیر خواب زایمان نوزاد مرده

اگر خواب ببینید که بچه‌اى مرده به دنیا آورده‌اید، به این معناست که موضوعى باعث ناراحتى شما مى‌شود.


تعبیر خواب زایمان نوزاد بزرگ

دیدن زایمان نوزاد سنگین و بزرگ در خواب به موضوعات مختلفی بستگی دارد. شما ترس از تکیه کردن دیگران به خود را دارید و درباره راضی نگه داشتن آن‌ها نگران هستید.
اگر در خواب دیدید که فرد دیگری نوزادی بزرگ به دنیا می‌آورد اشاره به مسئولیتی است که آن شخص برای شما و دیگران درست می‌کند.


تعبیر خواب دختر زاییدن

اگر خواب ببینید که دختر زاییده‌اید، نشانه‌ آن است که در کارى دچار مشکل مى‌شوید.


تعبیر خواب پسر زاییدن

اگر خواب ببینید که پسر زاییده‌اید، نشانه‌ خوش‌شانسى است.


تعبیر خواب زایمان کودکی نارس

این خواب با شغل و حرفه شما در ارتباط است. احتمالا شما کار جدیدی را آغاز کرده اید که برای آن آماده نبوده اید. به همین دلیل لازم است که تلاش زیادی به خرج دهید و خود را کاملا وقف این کار نمایید. می توانیم بگوییم که این پروژه درست مثل کودک شما است و لازم است که از آن مراقبت بسیار زیادی کنید.


تعبیر خواب دیدن روز تولد

اگر در خواب ببینید که روز تولد خود را به یاد می آورید، این خواب نماد عشق، خوشحالی و رضایتمندی است.


تعبیر خواب شنیدن خبر به دنیا آمدن یک بچه

اگر در خواب ببینید که خبر به دنیا آمدن کودکی را می شنوید، این خواب نشانه ای مبارک و خوش یمن است. این خواب نشان دهنده موفقیت های بسیار زیادی است که در آینده نزدیک آن ها را تجربه می کنید.


تعبیر خواب زایمان کردن دیگری

اگر در خواب ببینید که فرد دیگری به غیر از شما بچه ای به دنیا می آورد، این خواب نماد شروع هایی جدید و تغییرات بزرگی در آینده است. اگر در خواب ببنید که فردی که در زندگی واقعی خود می شناسید بچه ای به دنیا می آورد، تعبیر آن است که این فرد با تغییرات بسیار زیادی در آینده روبرو خواهد شد. اگر این فرد کسی است که او را در بیداری نمی شناسید، این خواب به معنای آن است که زندگی شما در آینده ای نزدیک با تغییراتی روبرو خواهد شد.


تعبیر خواب شاهد تولد بچه ای بودن

اگر در خواب ببینید که شاهد زایمان دیگری و تولد بچه آن فرد بودید، این خواب نشانه ای مبارک است. تعبیر این خواب آن است که در آینده ای نزدیک موفقیت های مالی بسیار زیادی را تجربه خواهید کرد. اگر شما در خواب شاهد زایمان دیگری باشید، این خواب می تواند نمادی از صداقت و فراوانی برای شما باشد.


تعبیر خواب کمک کردن در به دنیا آوردن بچه

تعبیر این خواب آن است که شما در آینده ای نزدیک برای انجام دادن کاری احساس غرور و رضایت را تجربه می کنید. این خواب نمادی از فراوانی و افتخار و خوش نامی است و تعبیر آن است که دیگران به شما احترام خواهند گذاشت و شما را مورد تحسین و تقدیر قرار خواهند داد. موقعیت و ثروت و دارایی های تان موجب شادی و خوشحالی شما می شوند و به این ترتیب باید بدانید که دوره ای سرشار از موفقیت پیش روی شما است.


تعبیر خواب جشن گرفتن تولد

اگر در خواب ببینید که تولدی را جشن می گیرید، این خواب نمادی از آرامش و سکون است. زندگی شما در مرحله بعدی در صلح و آرامش قرار خواهد گرفت و هیچ چیز شادی شما را بر هم نخواهد زد.


تعبیر خواب زایمان سخت

دیدن زایمان سخت در خواب نشان دهنده آن است که شما باید برای رسیدن به اهدافتان تلاش بسیار زیادی داشته باشید. مسیر شما به سمت موفقیت مسیر آسانی نخواهد بود و موانع بسیار زیادی بر سر راه موفقیت شما پدیدار خواهد شد. شما مجبور خواهید شد که با  این موانع روبرو شوید اما نتیجه این رویارویی به نفع شما خواهد بود. پایان خوشی در انتظارتان است.


تعبیر خواب تولدی غیرمنتظره

اگر در خواب زایمانی غیرمنتظره ببینید، تعبیر آن بدشانسی و بد اقبالی است. این خواب مفهوم مثبتی ندارد و بهتر است خودتان را برای اتفاقات ناخوشایندی که در راه است آماده کنید.


تعبیر خواب زایمان خسته کننده

دیدن زایمانی خسته کننده در خواب نشان دهنده سختی های بسیار زیادی است که در زندگی در انتظار شما هستند. شما برای رسیدن به اهداف خود باید تلاش بسیار زیادی کنید.


تعبیر خواب دو قلو زاییدن

اگر در خواب ببینید که دوقلو زایمان کرده اید، این خواب نشانه ای مبارک است و نمادی از ثروت و آینده ای سعادتمند برای شما است.


تعبیر خواب ازدواج نکردن و بچه به دنیا آوردن

این خواب نشانه خوبی نیست و تعبیر آن است که در روزهای آتی ناراحتی و اندوه بسیار زیادی را تجربه خواهید کرد. اما باید بدانید که پس از آن خوشبختی و سرور در انتظارتان است.


تعبیر خواب زایمان بچه غیر انسان

اگر در خواب ببینید که موجودی غیر انسانی به دنیا آورده اید، تعبیر آن است که شما نگران سلامتی کودک خودتان هستید. این خواب مخصوص زنان باردار است و دیدن چنین خواب هایی در دوران بارداری کاملا طبیعی است. اما اگر باردار نیستید و این خواب را ببینید، تعبیر آن است که شما از تغییرات جدیدی که در زندگی تان رخ خواهد داد می ترسید.

به طور خاص اگر در خواب مشاهده کنید که هیولایی به دنیا آورده‌اید دلالت بر این دارد که انرژی خلاقانه‌ای هنوز در شما وجود دارد و می‌تواند رشد و به شکوفایی برسد.


تعبیر خواب گواهی تولد

دیدن گواهی تولد در خواب نمادی از قدرت های بسیار زیادی است که در آینده به دست خواهید آورد. شما به فردی بسیار خلاق تبدیل خواهید شد و به زودی به موفقیتی بزرگ می رسید.


لوک اویتنهاو می‌گوید:

زایمان کردن بر آورده شدن آرزو


لیلا برایت:

اگر در خواب زایمان حیوانى را ببینید، به این معناست که روزهاى خوبى پیش رو دارید.


آنلی بیتون می‌گوید:

خواب زایمان در خواب، نشانه بدنیا آوردن کودکی سلامت است.
دیدن زنی که زایمان می‌کند: عزاداری و یا ازدست دادن چیزی گرانبها
اگر دختری خواب ببیند زایمان می‌کند، نشانه آن است که از درستکاری رو بر می‌گردانید و به رفتاری نادرست رو می‌آورید.
اگر زنی شوهردار خواب ببیند کودکی به دنیا می‌آورد، نشانه آن است که ارثی کلان به او خواهد رسید.


منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

نفس عمل زایمان در خواب فراغت از غم و رنج است ولی استثنائا این کار در خواب تعبیرات و تاویلات بسیار گوناگون دارد. به طور کلی اگر مردی در خواب ببیند که بار دار شده و وضع حمل می‌کند به هیچ وجه خوب نیست. چنانچه مردی ببیند باردارد بی آبرو و رسوا می‌شود همه اموری که خاص زن‌هاست برای مردان زشت است به خصوص بارداری که بی آبرویی تعبیر می‌شود ولی اگر مردی در خواب ببیند که وضع حمل کرده و بچه آورده است بسیار شرم آور است.


ابن سیرین گوید:

اگر بیند او را پسری آمد، دلیل است او دختری آید.


حضرت صادق علیه السلام می‌فرماید:

اگر زنی در خواب ببیند که بچه پسری به دنیا بیاورد و بلافاصله پسر سخن گفت، مرگ زن خواب بین نزدیک است.


کارل گوستاو یونگ میگوید:

اگر در خواب دیدید که زایمان می‌کنید یا کس دیگری زایمان می‌کند، بیانگر این است که شما یک ایده یا پروژه‌ی جدید را متولد می‌کنید. بیانگر یک نگرش جدید، شروعی تازه یا حادثه‌ای بزرگ است. تعبر دیگر این است که توجه شما را به کودکان درونتان جلب کند و ظرفیت شما برای رشد باشد. اگر شما خواب میبینید که دوقلو به دنیا می‌آورید، پس بیانگر ایده‌های متضاد است.

اگر شما چهار قلو در خوابتان به دنیا آورید، بیانگر این است که شما یک دوره‌ی گذار مثبت دارید که به شما یک حس تکامل می‌دهد. تفسیر مستقیم‌تر ازین خواب، ممکن است بیانگر تمایلات و نگرانی‌های شما از زایمان باشد یا یک موقعیتی را پیش بینی کند که رخ می‌دهد.
خواب دیدن اینکه شما یک کودک خیلی سنگین را متولد می‌کنید بیانگر مسائل وابستگی است. شما می‌ترسید دیگران به شما تکیه کنند و در مورد راضی کردن نیاز‌های دیگران نگران هستید.

خواب دیدن اینکه یک نفر دیگر یک بچه‌ی خیلی سنگین به دنیا می‌آورد، بیانگر باری است که این فرد برای شما یا دیگران بوجود می‌آورد.
خواب دیدن اینکه شما قبل از موعد مقرر زایمان می‌کنید بیانگر این است که پروژه‌ای که کامل نبوده است را تحویل می‌دهید. شما حس می‌کنید که در مورد یک تلاش جدید، آماده یا حاضر نیستید.
خواب دیدن اینکه شما یک مخلوق غیر انسان می‌زایید بیانگر ترس زیاد (بی اساس) شما در مورد سلامت بچه تان است. شما نگرانید که بچه تان ممکن است با نقص، به دنیا آید. این نوع خواب بین مادران آبستن در سه ماهه دومشان، رایج است.

اگر شما باردار نیستید به ترس شما از پیامد یک تصمیم یا پروژه اشاره دارد. شما تلاش می‌کنید که بر مشکلات زندگی تان فائق آیید و به رشد درونی دست یابید.
اگر شما خواب ببینید که یک هیولا می‌زایید، بیانگر این است که انرژی خلاق درونتان هنوز تازه شکوفه زده و در حال رشد است. شما ممکن است در زاییدن (رها کردن-نشان دادن) این هیولا شک داشته باشید، چونکه می‌ترسید که دیگران شما را قضاوت خواهند کرد یا آن‌ها ایده ال‌های شما را قبول نخواهند کرد.
خواب دیدن اینکه مادر در طول زایمان می‌میرد، بیانگر دگرگونی است. خواب بیانگر پایان یک چیز (مرگ) و شروع جدید چیزی دیگر (تولد) است. شما ممکن است تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنید یا از شر عادات و روش‌های قدیمی تان خلاص شوید.
خواب دیدن اینکه بچه در طول زایمان می‌میرد بیانگر این است که شما مشکلاتی برای حامله شدن دارید. ممکن است انعکاسی از نگرانی تان در مورد مراقبت از بچه باشد.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments