ساره بیات🎬بیوگرافی ساره بیات، بهمراه عکس های جذاب این بانوی هنرمند

بیوگرافی 🔥 ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

ساره بیات🎬بیوگرافی ساره بیات، بهمراه عکس های جذاب این بانوی هنرمند

ساره بیات, وزن ساره بیات, سن ساره بیات, سروین بیات, ساره بیات و همسرش, ساره بیات فیلم, ساره بیات بی حجاب, حاملگی ساره بیات, بیوگرافی ساره بیات

ساره بیات, وزن ساره بیات, سن ساره بیات, سروین بیات, ساره بیات و همسرش, ساره بیات فیلم, ساره بیات بی حجاب, حاملگی ساره بیات, بیوگرافی ساره بیات


بیوگرافی

نام :ساره بیات

تایخ تولد: ۱۴ مهر ۱۳۵۸

محل تولد:تهران

پیشه: بازیگر

سال های فعالیت:۱۳۸۰ تا کنون

ساره بیات بازیگر زن سینماوتلویزیون در ۱۴ مهر ماه ۱۳۵۸ در تهران متولد شد

فارغ التحصیل رشته هنر از دانشگاه و بازیگری از موسسه کارنامه می باشد، یک خواهر بنام سروین که همسر رضا قوچان نژاد هست دارد.

خانواده اش مخالف بازیگر شدنش بودند


ساره بیات در سینما

او از سال ۱۳۸۰ رد تئاتر شد و در جشنواره پلیس در اولین کارش، جایزه بهترین بازیگری را به همراه دیپلم افتخار کسب کرد.

بعد از اخذ مدرک بازیگری از موسسه “کارنامه” به مجموعه یک مشت پر عقاب دعوت شد و بعد از اتمام آن با فیلم سینمایی مقلد شیطان وارد سینما شد.

آخرین کار وی حضور در سریال دل در نقش رستا می باشد که کارگردانی آن برعهده منوچهر هادی است و و پیش از این هم تجربه هنکاری با او در سریال عاشقانه و فیلم رحمان ۱۴۰۰ را داشت.

وی دارای جوایز متعدد در حوزه بازیگری می باشد.


ساره بیات در جدایی نادر از سیمین

ساره بیات در سال ۱۳۸۹ با بازی درخشانش در فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین دیپلم افتخار بهترین بازیگر مکمل زن از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر و خرس نقره ای بهترین بازیگر زن بطور مشترک با لیلا حاتمی و سارینا فرهادی از جشنواره فیلم برلین را کسب کرد.

جدایی نادر از سیمین فیلمی با ژانر درام به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی اصغر فرهادی میباشد.

این فیلم مجموعاً بیش از ۵۱ جایزه جهانی را از آن خود کرده است که از آن جمله، چندین جایزه از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر و نیز جوایز معتبر بین المللی همچون جایزه اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان ،گلدن گلوب و خرس طلایی از جشنواره فیلم برلین قابل ذکر است.

اقبال مثبت منتقدان به جدایی نادر از سیمین تا جایی است که برخی آن را جزو ۱۱ فیلم برتر سال ۲۱۱۱ خوانده اند؛

اگر چه نقدهای مخالفی نیز بر آن وارد شده است.


ساره بیات در فیلم مقلد شیطان

او در سال ۱۳۸۵ با بازی در فیلم سینمایی مقلد شیطان به کارگردانی و تهیه کنندگی افشین صادقی وارد عرصه سینما شد.

خلاصه فیلم: تبهکاری به نام جمشید سیف که با دقت و حوصله از سوژه های خود عکس و مدارکی را تهیه می کند، با تهدید آنها مبنی بر برملاشدن مدارک مورد نظر همکاری و هم یاریشان را در انجام اعمال پلیدش جلب می کند.

مدیر بازرگانی یک شرکت آخرین سوژه اوست.


ازدواج و همسرش

ساره بیات مجرد می باشد و تاکنون ازدواج نکرده است.

خبر جدید دی ماه ۹۸ : منوجهر هادی کارگردان سینما در یک گفتگوی رادیویی اعلام کرد که ساره بیات در آستانه ازدواج می باشد و قرار است به زودی ازدواج کند.

ساره بیات, وزن ساره بیات, سن ساره بیات, سروین بیات, ساره بیات و همسرش, ساره بیات فیلم, ساره بیات بی حجاب, حاملگی ساره بیات, بیوگرافی ساره بیات

ساره بیات در کنار گلزار و منوچهر هادی


گفتگو با ساره بیات

شما الان راضیه جدایی… را فراموش کرده اید؟ از آن نقش خلاص شده اید؟

گرفتار و مبتلا و یا اسیر راضیه نیستم که از آن خلاص شوم یا رهایی یابم، بلکه راضیه یکی از بخش های جذاب و فوق العاده زندگی کاری من محسوب می شود که در مسیر تکامل زندگی کاری ام همراهی بی نظیری با من کرده.

کاراکتر راضیه توان من را در ادامه این راه افزایش داده.

راضیه برای من انرژی است، نه ایستگاهی که در آن توقف کنم.

برای جداشدن از یک نقش چه می کنید؟ زود می روید سیر یک فیلم دیگر یا نه، می روید مسافرت، کتاب می خوانید، می روید دنبال زندگی شخصی و اصلا به سینما فکر نمی کنید؟ اصلا این قدر درگیر نقش می شوید که نیاز به بازسازی روحی داشته باشید؟

برای جداشدن از نقش قبلی، فیلم جدیدی را شروع می کنم، به همین سادگی.

بازیگری یعنی همین. البته نکات شما را رد نمی کنم، به انضمام فاصله زمانی منطقی بین پذیرش دو نقش.

ترجیح برای من فاصله بین پذیرش دو نقش زندگی کردن است؛ یعنی همان حرف های شما، یعنی نفس کشیدن، تجربه کردن، شنیدن، تماشاکردن.

اصغر فرهادی برای نزدیک کردن بازیگر به شخصیت های فیلمش کلی طرح و برنامه دارد.

مثلا شنیده ایم به شما توصیه کرده که مدتی با چادر و مقنعه رفت و آمد کنید یا پولی در کیفتان نگذارید تا نتوانید چیزهایی را که دوست دارید بخرید.

همچنین بخوانید:  یکتا ناصر🎬بیوگرافی یکتا ناصر/ عکس های جذاب یکتا ناصر بهمراه زندگینامه

این شیوه نزدیک شدن به نقش را بعدها برای خودتان تکرار کرده اید؟ اصلا چطور به نقش نزدیک می شوید؟ با فاصله با آن طرف می شوید یا در آن حل می شوید؟

سبک آقای فرهادی برای گرفتن بازی از بازیگران‌ش سبک متفاوت و دشواری است و آثارشان اثبات کرده که این شیوه، شیوه متفاوت و راضی کننده ای است.

ضمن این که تسلط آقای فرهادی در این روش غیرقابل انکار است.

و در مورد این دعوای قدیمی دنیای بازیگری (حل شدن در نقش و درگیر شدن با آن یا فقط هنر بازیگری)، از تعامل با کارگردان می توان یکی از این دو راه را انتخاب کرد.

برای شخصیت طراحی دارید؟ مثلا می گویید این شخصیت در نقطه A است، بعد کم کم تغییر می کند و به نقطه B می رسد؟

طراحی برای من یعنی فیلمنامه به اضافه شیوه روایت کارگردان. از تلفیق فیلمنامه و کارگردانی می توان به شخصیت پردازی رسید و این اصل مهمی برای من است؛

قرارگرفتن در اتمسفری که توسط کارگردان هدایت می شود و من در آن به ایفای نقش می پردازم.

شرایط ایده آل برای بازیگر فیلمنامه سنجیده و کارگردانی درست است که با ضعف یکی از این دو حتما طراحی بازیگر دچار مسئله خواهدشد.

کارنامه تان را که مرور می کنیم می بینیم بیشتر انتخاب هایتان زن هایی اند که مدام با خودشان در کشکمش اند. همه چیز درونی است و آنچه که بیرون دیده می شود تنها سطح ماجراست.

از جدایی… تا ناهید و حتی خداحافظی طولانی، نگاه کردن به چهره تان حکایت از یک غم خیلی عمیق دارد که انگار نمی شود از شرش خلاص شد. این انتخاب ها «پیش آمده» یا این که فکر کرده اید در آنها بهتر عمل می کنید؟

یکی از جذابیت های بزرگ بازیگری برای من مواجهه با چالش برای درک یک شخصیت است.

برای همین، شخصیت های چندوجهی، خاکستری، حتی مرموز برایم جذابیت بسیاری دارند.

شخصیت سطحی احتیاج به بازی ندارد.

ساره بیات, وزن ساره بیات, سن ساره بیات, سروین بیات, ساره بیات و همسرش, ساره بیات فیلم, ساره بیات بی حجاب, حاملگی ساره بیات, بیوگرافی ساره بیات

شما چطور یک نقش را انتخاب می کنید؟ می خواهیم بدنیم معیارتان دقیقا چیست؛ کارگردان، همکاران، فیلمنامه، حس و حال خودتان، سختی نقش یا چیزهای دیگر…؟ مثلا می شود بگویید بازی در «خواب زده ها» و «خداحافظی طولانی» را برای چه قبول کردید؟

فیلمنامه، کارگردان، عوامل پشت صحنه.

همه اینها عوامل موثر در انتخاب من اند که البته منوط به احوالات خودم در آن روزهایم هستند.

دلیل انتخاب «خواب زده ها» جواب سوال سوم شماست: پایان دادن به راضیه جدایی… با بازی نازگل مشرقی خواب زده ها؛ دو ژانر و اتمسفر کاملا متفاوت که البته حضور آقای جیرانی انگیزه ام را تقویت می کرد.

دلیل انتخاب «خداحافظی طولانی» هم علاقه ام به سینمای فرزاد موتمن بود.

بازی در فیلمی مثل «محمد رسول الله (ص)» برای بازیگران یک ریسک است؛ از یک طرف عوامل حرفه ای بین المللی حضور دارند که کار کردن با آنها جذاب است و از طرف دیگر، در همان مرحله خواندن فیلمنامه می شود مطمئن شد که هیچ شخصیتی جز پیامبر(ص) نقش اصلی نیست و آن قدرها فرصت دیده شدن برای بقیه بازیگرها وجود ندارد.

شما چطور با این فیلم برخورد کردید؟

به نظرم تمام بازیگران فیلم «محمد رسول الله (ص)» نقش اصلی اند. برای این که با هر مقدار حضور، در آن، نشانی حضرت را می دهند.

یعنی تکمیل شدن یک پازل که با حذف یکی از این نقش ها، طراحی ناقص می شود.

برای این که تماشاگر با اتمسفر یا قصه ای از نقش اصلی رو به روست، نه صورت، فیزیک و میمیک او. برای پذیرش حلیمه حتی لحظه ای درنگ نکردم.

فیلم محمد رسول الله (ص) از آن نوع فیلم هایی است که بازی رئال به شیوه معمول نمی طلبد، چون آن قدرها روی بازیگر مکث می کند تا شخصیت پردازی کند. طراحی تان برای نقش چه بود؟ راهنمایی ها چه بود؟ قرار بود چطوری بازی کنید و چطور به نظر برسید؟

تعداد و تنوع نقش ها شبیه جزئیات متنوع و پراکنده است، اما جزئیاتی جذاب و مهم که کنار هم قرار گرفتن آنها کلیت مهمی به اسم حضرت رسول (ص) را روایت می کند.

بنابراین مهم این است که من در نقش حلیمه که یکی از جزئیات است اما مهم، تمام تلاش خود را برای برقراری ارتباط تماشاگر با کلیت زندگی حضرت رسول انجام بدهم.

البته در اهمیت کاراکتر حلیمه همین کافی است که برای بررسی دوران کودکی حضرت، شخصیت حلیمه فصلی جدانشدنی است و بسیار پراهمیت.

حلیمه از معدود نقش های شماست که کشمش درونی ندارد و بیشتر، متمرکز است روی بروز احساس.

همچنین بخوانید:  مریلا زارعی🎬بیوگرافی مریلا زارعی/ عکس های جذاب مریلا زارعی

برای شما هسته مرکزی بازی چه بود؟ می خواهیم بدانیم خودتان در طراحی نقش می خواستید چه جنبه ای از شخصیت بیشتر دیده شود؟ کدام وجه احساسی اش؟ حرف ما درباره آن چیزی است که خودتان به فیلمنامه اضافه کردید و الان دوست دارید دیده شود.

درواقع این تنها نقشی است که اصلا به دیده شدن بازی خودم توجهی نداشتم.

آن قدر غرق لذت و عشق معنوی بودم که از خدا خواستم به من نیروی مضاعف عطا کند تا از پس سنگینی این شخصیت بربیایم.

فقط دعا می کردم و از خدا می خواستم کمکم کند و هیچ طرح جز ذکر در طول کار یادم نمی آمد.

عشق و شیدایی حلیمه به حضرت رسول (ص) و روایت دو فصل زندگی حلیمه قبل و بعد از مواجهه با حضرت، نکات مهم پردازش شخصیت حلیمه بود در بازی من.

حلیمه یک شخصیت تاریخی است که قاعدتا نزدیک شدن به آن خیلی سخت است.

شما حلیمه خودتان را ساختید یا حلیمه مدنظر مجید مجیدی را؟ یا نه، به این فکر کردید که مثلا باید به تاریخ وفادار باشید و همه چیز را در مطالعات به دست بیاورید؟

همه چیز کاملا توام با تعامل بود؛ تعاملی بود بین کارگردانی کاردان که پناهگاه امنمان بود و منی که ولع داشتم برای حضورم در این کار.

من حلیمه خود را ساختم با راهنمایی های آقای مجیدی، با تایید ایشان و با نظارت لحظه لحظه شان بر کل اثر، نه تنها نقش حلیمه.

ضمن این که ما برشی از تاریخ را روایت کردیم؛ بنابراین پایبندی به تاریخ و شخصیتی که بعد از آن شکل گرفته نکته بسیار بااهمیتی است.

با آقای شجاع نوری که صحبت کردیم، می گفت هروقت گریم می شد و خط ها روی چهره اش می آمد، انگار استحاله پیدا می کرد و به خود شخصیت عبدالمطلب نزدیک می شد.

گریم روی بازی شما چنین تاثیری داشت؟ اصلا عوامل خارجی چه کمکی کردند؟ با ذکر مثال لطفا!

مطمئنا کار تمام عوامل تاثیرش را بر صورت و کارم می گذارد، هرکس به نوع، و سعی می کنم از تمام تلاششان برای رسیدن به بهتر شدنم در اثر استفاده کنم.
عوامل خارجی با تحقیق و تفحص بسیار موشکافانه به جزئیات پرداختند.

وسواس آنها کارم را دشوارتر می کرد و مدام جدیت را یادآور.

حضورشان دلگرمم می کرد و خیالم را آسوده.

کاردانی آنها مرا به نقش نزدیک و نزدیک تر می کرد و در انتها بسیار از نتیجه راضی بودم و ارتباط خوبی برقرار می کردم.

البته به هیچ وجه نمی شود منکر دانش، تجربه و هنرهمکاران وطنی خود شد که همیشه قدران زحمات و انتقال تجربیاتشان در کارهای مختلف به خودم هستم.

جایی گفته اید معمولا بین بد و بدتر انتخاب نمی کنم و همیشه سعی کرده ام بهترین انتخاب ها را داشته باشم. حالا که کارنامه تان را نگاه می کنید بینشان هیچ انتخاب بدی نمی بینید؟

در سینمای ما بازیگر پیشگو نیست، بلکه نهایتا براساس تجربه، هوش و ارزیابی در لحظه تصمیم می گیرد.

فیلمنامه خوب و متفاوت برای فرار از تکرارها، کارگردان خوب و یک گروه درجه یک و حرفه ای عواملی هستند که بازیگر را برای پذیرش یک نقش نه تنها راضی، بلکه تشویق می کنند.

اما این که خروجی اثر چه خواهد شد و تماشاگر با آن چه برخوردی خواهدکرد پیش بینی اش برای بازیگر کار دشواری است.


زندگی و کار از دیدگاه ساره بیات

رد شدن از سد مخالفت ها

من کارم را با تئاتر شروع کردم، خیلی سال پیش بود که برای جشنواره پلیس کار تئاتر می کردم.

حدود ۲سال تئاتر کار کردم و بعدش چند سالی کار نکردم.

دلیلش درس و دانشگاهم بود و یکسری کارهای شخصی.

از طرفی چون بعد از نخستین کار تئاترم در جشنواره پلیس به عنوان نفر اول بازیگر زن انتخاب شدم پیشنهادات کاری زیاد شد ولی خانواده ام مخالف بودند و نگذاشتند کار کنم.

با خود گفتم سنم بالاتر برود تا زورم به آنها بچربد (باخنده) چون اگر سنم بالا برود دیگر با من کار ندارند.

شاگرد اول کلاس

وقتی که بعد از آن وقفه تصمیم به بازگشت گرفتم، با کلاس های آقای پرستویی در موسسه کارنامه شروع کردم.

آنجا هم جزو شاگرد اول ها بودم و درسم خوب بود.

بعد از آنجا برای «یک مشت پر عقاب» که یک سریال تاریخی معاصر بود کارم کردم.

سریال «یک مشت پر عقاب» نخستین کار تصویری من بود ولی در کنار آدم های حرفه ای قرار گرفتم؛ مثلا نخستین پلانم با رضا کیانیان را هیچ وقت فراموش نمی کنم و در طول کار خیلی از ایشان یاد گرفتم اما به دلیل اینکه نخستین کارم بود و به دلیل حرفه ای بودن اکیپ برایم سخت بود.

همچنین بخوانید:  ریحانه پارسا 🎬 بیوگرافی ریحانه پارسا / ریحانه پارسا و همسرش

حدود یک سال و نیم سر آن پروژه بودیم.

یکسری از سکانس ها حذف شد، در ممیزی، در تدوین و خیلی اتفاقات خاصی برای سکانس ها و پلان های من افتاد و نمی دانم به چه دلیل همه هم در سکانس های من بود.

ولی به طور کلی برای نخستین تجربه، کار راضی کننده ای بود.

ساره بیات, وزن ساره بیات, سن ساره بیات, سروین بیات, ساره بیات و همسرش, ساره بیات فیلم, ساره بیات بی حجاب, حاملگی ساره بیات, بیوگرافی ساره بیات

هنر به شکل یواشکی

ساره بیات: خانواده من خیلی با بازیگری مخالف بودند و من پنهانی رشته تحصیلی دانشگاهم را هنر انتخاب کردم که از راه هنر یواشکی وارد بازیگری بشوم ولی نشد و دانشگاه هنر خواندم و بعد که دانشگاه تمام شد، با کلاس های بازیگری ذهن خانواده ام را آماده کردم.

خانواده من همیشه به من اعتماد داشتند و دوستان صمیمی من هستند اما هنر را جزء مشاغل نمی دانند.

جایگاه عزیز، دردانه خانواده

ساره بیات: فکر می کنم به هر چیزی که در این حرفه می خواستم تا به امروز رسیده ام.

شاید خیلی کم توقع باشم ولی به آن چیزی که خواستم رسیدم.

خیلی سخت به اینجا رسیدم و شاید برای همین است که خیلی جایگاهم را دوست دارم.

در کارهایی که کردم آنقدر اتفاقات عجیب و غریب و سخت افتاد که شاید هرکس دیگری غیر از من بود امکان نداشت بیشتر از این پیش برود ولی فکر می کنم که این سختی ها را لازم داشتم به خصوص برای من که یک آدم عزیزدردانه بودم و سختی های مختلف را تجربه نکرده بودم.

خیلی راضی ام از اینکه در زندگی کاری ام صبور بودم و موانع زیادی را پشت سر گذاشتم.


فیلم شناسی ساره بیات

سینمایی

۱۳۹۶ | فیلم اتاق تاریک به کارگردانی روح اله حجازی

۱۳۹۵ | فیلم زرد به کارگردانی مصطفی تقی زاده

۱۳۹۵ – فیلم بیست و یک روز بعد

۱۳۹۵ | فیلم لابی به کارگردانی محمد رهبری

١٣٩۴ | فیلم آااادت نمی کنیم به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان

١٣٩٣ | فیلم سینمایی محمد رسول الله به کارگردانی مجید مجیدی

۱۳۹۳ | فیلم سینمایی ناهید به کارگردانی آیدا پناهنده

۱۳۹۳ | فیلم سینمایی خداحافظی طولانی به کارگردانی فرزاد موتمن

۱۳۹۲ | فیلم سینمایی خواب زده ها به کارگردانی فریدون جیرانی

۱۳۹۲ | فیلم سینمایی ساکن طبقه وسط به کارگردانی شهاب حسینی

۱۳۹۲ | فصل فراموشی فریبا

۱۳۹۲ | فیلم سینمایی لامپ ۱۰۰ به کارگردانی سعید آقاخانی

۱۳۹۱ | فیلم سینمایی محمد به کارگردانی مجید مجیدی

۱۳۸۹ | فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین به کارگردانی اصغر فرهادی

۱۳۸۵ | فیلم سینمایی مقلد شیطان به کارگردانی افشین صادقی

سریال های ساره بیات

سریال عاشقانه

یک مشت پر عقاب

بی‌گناهان

تباهی

تله فیلم های ساره بیات

بانو

مرگ یک شاعر

ریسمان سبز

ترانه پائیزی

شیفت شب

ساره بیات, وزن ساره بیات, سن ساره بیات, سروین بیات, ساره بیات و همسرش, ساره بیات فیلم, ساره بیات بی حجاب, حاملگی ساره بیات, بیوگرافی ساره بیات


جوایز و افتخارات ساره بیات

۱۳۸۹ بیست و نهمین دورهٔ جشنوارهٔ فیلم فجر/ دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل زن/ جدایی نادر از سیمین/ برنده

۱۳۹۰ شصت و یکمین دوره ی جشنواره ی فیلم برلین/ خرس نقره ای بهترین بازیگر زن (به همراه گروه بازیگران زن فیلم)/ جدایی نادر از سیمین/ برنده

۱۳۹۰ جشنوارهٔ فیلم جیپور هندوستان/ بهترین بازیگر زن/ جدایی نادر از سیمین/ نامزدشده

۱۳۹۱ انجمن منتقدان فیلم لندن/ بهترین بازیگر نقش مکمل زن/ جدایی نادر از سیمین/ برنده

۱۳۹۱ جشنواره بین المللی فیلم پام اسپرینگز/ بهترین بازیگر زن /جدایی نادر از سیمین/ برنده

۱۳۹۲ جشنواره بین المللی فجر/ بهترین بازیگر نقش یک زن/ فصل فراموشی فریبا/ نامزدشده

۱۳۹۳ جشن خانه سینما /بهترین بازیگر نقش یک زن/ ناهید/ نامزدشده

۱۳۹۳ هشتمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران/ بهترین نقش یک زن/ – نامزدشده

۱۳۹۴ جشنوارهٔ بین المللی فیلم راوی /بهترین بازیگر زن/ فصل فراموشی فریبا/ برنده

۱۳۹۴ جشنوارهٔ تیبورون آمریکا/ بهترین بازیگر زن/ برنده

۱۳۹۴ سی و چهارمین دورهٔ جشنوارهٔ فیلم فجر/ بهترین بازیگر زن/ آااادت نمی کنیم/ نامزدشده

۱۳۹۴ جشنوارهٔ فیلم یونیورسال آمریکا/ بهترین بازیگر زن/ فصل فراموشی فریبا/ نامزدشده

۱۳۹۴ جشنوارهٔ فیلم نیوجرسی آمریکا/ بهترین بازیگر زن/ فصل فراموشی فریب/ا نامزدشده

۱۳۹۴ جشنوارهٔ بین المللی فیلم ارواین آمریکا/ بهترین بازیگر زن/ فصل فراموشی فریبا/ برنده

۱۳۹۵ جشنوارهٔ بین المللی کویینز ورلد/ بهترین بازیگر زن/ فصل فراموشی فریبا /برنده

۱۳۹۵ جشن چلچراغ/ نشان بازیگری/  برنده

۱۳۹۵ جشنوارهٔ بین المللی فیلم عشق/ بهترین بازیگر زن/ فصل فراموشی فریبا/ برنده

۱۳۹۶ هفدهمین جشن حافظ/ بهترین بازیگر زن/ درام سریال عاشقانه/ برنده

۱۳۹۶ جشنوارهٔ فیلم شانگهای/ بهترین بازیگر نقش اول زن/ زرد (فیلم ۱۳۹۵)/ برنده

۱۳۹۷ هجدهمین جشنواره حافظ/ بهترین بازیگر زن زرد (فیلم ۱۳۹۵) /نامزده شده


اینستاگرام ساره بیات

_Instagram / SarehBayat


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments